Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne, to je neka moja balada, koju sam pravio kad sam bio tuzan, al posto vise nisam tuzan nemam vise inspiraciju za nadogradnju iste! on je tu nesto doradjivao i cackao, i uradio je lep posao oko nje, ali to jos nije nista gotovo! treba tu jos mnogo da se radi oko nje, jer se sa baladama ne treba zezati! ako se ja pitam, nju treba ostaviti za kraj, i sa slascu je uraditi, ili sacekati neki trenutak kad budes potpuno emotivno sjeban, pa je nastaviti! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necete spreciti nista ako budes u cetvrtak ostala do 1h. Jebene svirke radnim danom. mad.gif

nije problem ostati, problem je doci....ako uopste bude problema....e sad sam se zapetljala icon_smile.gif

u petak ce najverovatnije biti generalni strajk tako da mi skola nije problem biggreens.gif

jeeeeeeej!!! happy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEEEEEEEEEEJ!!!!!!!!!!!! UD u BG-u... biggreens.gif

 

Rekoh ja Djigi sinoc da dolazim samo zbog vas wub.gifwub.gifwub.gif (sad ce da krene pljuvacina po meni, verovatno, posto "ne podrzavam" ostale bendove icon_smile.gif ...a naravno da podrzavam icon_da.gificon_wink.gif ) ...

 

 

icon_rockdevil.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da necemo svirati poslednji, ali posto snimamo to vece, verovatno cemo svirati cim stignemo u skc!

cek, koliko sam shvatila - vi cete svirati onda PRVI? icon_confused.gificon_uhoh.gifwallbash.gif

i da, zaboravih da te pitam - koje pesme snimate? icon_biggrin.gif

@hatebreeder - risto, ne kradi mi te fore sa dobrim zenskama. zna se ko ih stavlja na avatar mhihi.gif

pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kali Yuga - ta tvoja zenska je malo zabildovana. A ova ristina olos. Ovo je najjaca cava.

pa ja mislim na sve zenske koje su prodefilovale kroz moj avatar/potpis mhihi.gif

a inace ne diraj mi sabinu i holy moses... ovo se zove tr00 thrasherka icon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...