Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha to ona fora "posaljite mi da bi jedini znao text" icon_smile.gificon_smile.gif

pa prvo mora da stigne meni jer sam zaduzena za lekturu, da ne bi posle bilo gramatickih ispala u tekstu icon_da.gif

a djole ako je nabuba do nedelje, moze eto da je otpeva umesto pere icon_smile.gif

@Jaymz Doofy Neegroothin - da, cula sam, i to u onom nesrecnom recniku na krstarici icon_smile.gif veruj mi, raspitala sam se kod profana na fucks-u i dobila sam kod svih negativan odgovor. uz to imam 4 recnika i nigde ne pise da sufiks -less moze da ima samo jedno s. ali stvarno ne mogu opet da se svadjam sa djigom, neka vam bude! icon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prvo mora da stigne meni jer sam zaduzena za lekturu, da ne bi posle bilo gramatickih ispala u tekstu icon_da.gif

a djole ako je nabuba do nedelje, moze eto da je otpeva umesto pere icon_smile.gif

@Jaymz Doofy Neegroothin - da, cula sam, i to u onom nesrecnom recniku na krstarici icon_smile.gif veruj mi, raspitala sam se kod profana na fucks-u i dobila sam kod svih negativan odgovor. uz to imam 4 recnika i nigde ne pise da sufiks -less moze da ima samo jedno s. ali stvarno ne mogu opet da se svadjam sa djigom, neka vam bude! icon_smile.gif

pivopije.gif

Само мало коментар, да не кажем коментарчић, који ћу да обришем за који дан. Kali Yuga је 100% у праву, не постји ниједна сложеница у енглеском са суфиксом -less са само једним 'ѕ'. Проверено!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da vas pitam - jel planirate uskoro neku akciju stampanja novih majica?

 

pazi, nesto smo razmisljali o tome, ali za sada jos nista!

 

eh, sad, sto se tice svirke u ubu, svirali smo bez jednog gitariste (koste), koji je bio bolestan, a u pomoc su nam skocili prijatelji iz ostalih bendova koji su bili tu, i svirka je bila savrsen pogodak i provod. sa nama su svirali:

 

1. Cvija (REGRESSION) - Enter Sandman

2. Mustaine (RATTLE HEAD) - The Four Horsemen

3. Lale (MAGMA) - Whiplash

4. Bora (FINAL THOUGHT) - Creeping Death

5. Dorkin (FINAL THOUGHT) - Seek & Destroy

6. Sharkey (REGRESSION) - For Whom The Bell Tolls

7. Bojan (RATTLE HEAD) - Fade To Black

 

jos jednom, veliko hvala nasim velikim prijateljima na pomoci! icon_da.gif

 

sto se tice vecerasnje svirke u skc-u, moji utisci su podeljeni! s' jedne strane skroz sam srecan svirkom i zvukom, a s' druge strane mi je zao organizatora koji su pukli zbog lenjosti nekih ljudi, koje je mrzelo da izvuku svoje jebeno dupe iz gajbi i podrze domacu thrash scenu, ma u stvari, domacu scenu uopste, a ne da ovim postupkom pokazu da je sve sto mi (mladi bendov) radimo, bareni kurac, jer nikog ne interesuje nas trud... izgovor je nedelja... pazi molim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice vecerasnje svirke u skc-u, moji utisci su podeljeni! s' jedne strane skroz sam srecan svirkom i zvukom, a s' druge strane mi je zao organizatora koji su pukli zbog lenjosti nekih ljudi, koje je mrzelo da izvuku svoje jebeno dupe iz gajbi i podrze domacu thrash scenu, ma u stvari, domacu scenu uopste, a ne da ovim postupkom pokazu da je sve sto mi (mladi bendov) radimo, bareni kurac, jer nikog ne interesuje nas trud... izgovor je nedelja... pazi molim te...

Svirka je bila vrh! Toliki entuzijazam od strane bendova, a tek organizatora, se stvarno ne srece svaki dan, pisala sam i na temi, ali jebeni "metalci" nisu mogli zbog "nedelje" da dodju... no.gif

 

Elem, sto se tice vas, ...jooooj... Mrsko mi je da vas vise hvalim, pa da neki dignu toliko nos da nece ni osobi do da se jave ph34r.gificon_smile.gif ...SRAMOTA, GERO!!!! laugh.gif

 

Uzasno mi se dopala nova pesma, rekla sam Djigi da biste mogli da je nazovete i "Zajebana", posto je vec zazivela u narodu (bar na yumu) kao takva... icon_smile.gif Jedva cekam da je cujem gotovu, sa recima...

 

Pozdrav! icon_wink.gifpivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila vrh! Toliki entuzijazam od strane bendova, a tek organizatora, se stvarno ne srece svaki dan, pisala sam i na temi, ali jebeni "metalci" nisu mogli zbog "nedelje" da dodju... no.gif

 

Elem, sto se tice vas, ...jooooj... Mrsko mi je da vas vise hvalim, pa da neki dignu toliko nos da nece ni osobi do da se jave ph34r.gificon_smile.gif ...SRAMOTA, GERO!!!! laugh.gif

 

Uzasno mi se dopala nova pesma, rekla sam Djigi da biste mogli da je nazovete i "Zajebana", posto je vec zazivela u narodu (bar na yumu) kao takva... icon_smile.gif Jedva cekam da je cujem gotovu, sa recima...

 

Pozdrav! icon_wink.gifpivopije.gif

jedi govna! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

nisam te video, ali sam ti se posle javio... bas si zlo, majke mi! icon_smile.gif

 

da je nazovemo "zajebana"? ... ... ... ... ... ne! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako... jako sam zadovoljna svirkom, ali ne samo sa sviracke strane vec i zbog toga sto ste po prvi put (koliko se ja secam) odsvirali sve autorske, na moju veliku radost naravno, a takodje ste zacepili usta onima za koje ste mesecima predstavljali samo (jos jedan icon_smile.gif ) tribute to metallica... icon_da.gif

vrhunac svirke svakako bila deadly vices... sa tekstom ili bez, utisak je izvanredan... skinula sam je celu na mob i moram reci da mi se gotovo svi rifovi svidjaju, posebno drugi (kada ide prvo drndanje prazne zice, pa melodijski pasaz) i nesto kasnije onaj sporiji rif, bas onako heavy icon_wink.gif

jedino ne vidim zasto je pesma "zajebana", ja bih jednostavno rekla da je nekako najkompletnija i najzrelija, mozda i najbolja koju ste dosad uradili, bar sto se muzike tice...

i da, the four horsemen je mnogo dobro zvucala! icon_rockdevil.gif

jos nesto... ne kapiram zasto se gera slabo cuje dok peva... prosli put u festu su ga hvalili da je dobro otpevao (a tad nisam obratila paznju wallbash.gif ), a sada sam se pak naprezala da cujem nesto... jebaga icon_smile.gifno.gif

eh, sada se samo ceka balada i naravno, dead vices za lekturu ( icon_smile.gif )... pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gera se slabo cuje, zato sto uglavnom peva pratece, pa je taj mikrofon uvek slabije podesen, a kad pevam te lead delove, onda on ostane tako tih, i jebaga... icon_smile.gif

 

kako me uvek boli vrat posle dobrih svirki... icon_rockdevil.gif ... moram ili da sviram sa kosmo diskom ( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) ili da mazem tedonal ( icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino ne vidim zasto je pesma "zajebana", ja bih jednostavno rekla da je nekako najkompletnija i najzrelija, mozda i najbolja koju ste dosad uradili, bar sto se muzike tice...

Апсолутно! Коначно мало да га убрзају, а не да буде мид темпо. А онај мелодични риф је сјајан. Свиађо ми се и миди који нам је Ђига пуштао, али овако је 100 пута боље.

Перићу, проклета ленштино, да научиш текст!

Share this post


Link to post
Share on other sites

gera se slabo cuje, zato sto uglavnom peva pratece, pa je taj mikrofon uvek slabije podesen, a kad pevam te lead delove, onda on ostane tako tih, i jebaga... icon_smile.gif

Da nije bilo tvog prateceg kad si svirao sa Hatredom Battery ja se ne bih ni izbliza onoliko pogubio, bilo je brutalno icon_da.gificon_smile.gificon_rockdevil.gif

 

 

BATTERY!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas si zlo, majke mi! icon_smile.gif

 

da je nazovemo "zajebana"? ... ... ... ... ... ne! icon_smile.gif

Niiiiisam...Ja to samo malo... mrred.gificon_smile.gif

 

Pa, naravno da nece biti naslov "Zajebana"...boze, Gero... laugh.gificon_smile.gif Shala- mala, da neko ne pomisli da sam ozbiljna. icon_wink.gif

 

E, da, stvarno bi Gera mogao da se cuje jace... icon_cool.gif

 

U iscekivanju balade... wub.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gera se slabo cuje, zato sto uglavnom peva pratece, pa je taj mikrofon uvek slabije podesen, a kad pevam te lead delove, onda on ostane tako tih, i jebaga... icon_smile.gif

pa zato se i pitam na koju foru te toliko hvale ljudi kad se nista ne cuje icon_smile.gificon_wink.gif

nema, moraces jednom to svoje umece da nam prezentujes i to za uzi krug ljudi, i bez mikrofona molim! icon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd stvarno ostavite da se zove ''Zajebana''! To je najjače, brate! K'o Magma sa ''Našom''... Kao, stalno na probama: ''Ajmo onu našu, ajmo onu našu...'', i ostade ''Naša''! Koji kraljevi! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ali, bane, poenta je da pesma nije zajebana! icon_smile.gif

a po toj analogiji bi trebalo da i ova druga nova, poznata u narodu kao "balada", ostane pod tim imenom, sto bi bilo prilicno bljutavo, zar ne? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...