Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Ljudi,nas prvi album konacno ce ugledati svetlost dana u nedelju 30.04.2006. u kuglasu!Album pod nazivom Piece of hell nosice na sebi osam pesama:

1.Dead end

2.Piece of hell

3.Black mattery

4.Midnight moon

5.Thrash is all around

6.Air force

7.Warhead

8.Vengeance

Takodje tada cemo proslaviti i svoj drugi rodjendan.Ulaznica je 100 din i za nju dibijete besplatno cepi.Garantujemo vam dobru zurku!Bice cak i torta koju cemo mi licno napraviti i jos mnoga iznenadjenja!Cena diska bice 300 din!

Pozdrav Srki! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

@supermen ("man from the crypton") - bice! icon_rockdevil.gif samo jedno pitanje: ko je samozvani klark kent? icon_confused.gif  icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Marko iz Dargorona. biggrin.gif

Nego, drago mi je sto je u Kovacici sve ispalo ok, ja sam bila ubedjena da ce biti jedva 20-ak ljudova... ph34r.gif

I, ono sto je vaznije- verovatno se vidimo na proputovanju za Leskovac... icon_biggrin.gif

 

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@supermen ("man from the crypton") - bice! icon_rockdevil.gif samo jedno pitanje: ko je samozvani klark kent? icon_confused.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Basista DARGORONAC!!!! I nije samozvani, vec mu nadenuli ortaci iz benda, zbog konstitucije i posla kojim se bavi!!! biggrin.gif

 

Rece mi devojka, misiio sam da me zajebava, da je Kovacica pravi metalski grad!!! Eto... Se gledamo u Leskovac!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za Underdeath od AoorA-e (Novi Sad)

 

Zhelim da pruzim podrsku u pisanju/sviranju autorskih pesama;

Metallica vam je pomogla da se probijete, napravite brand, sada tek

krecete ozbiljno.

Ako budete svracali u NS, dajte da okuvamo svirku zajedno.

 

Zop icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

khm, samo jedno pitanje - kada cete premijerno izvesti onu baladu, tj. zasto je ne izvedete jednom bez teksta kao sto ste deadly vices? mislim da bi ispalo ql icon_da.gif

p.s. na prvoj sledecoj svirci konacno cete imati pravog profi fana, u underdeath majici! icon_wink.gificon_smile.gif

pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa balada jos nije gotova. ima tu jos dosta da se radi, ali nju smo ostavili za kraj. bravo za majicu! jedva cekam da je vidim! ali vec imamo 4 drugarice sa underdeath majicama, ali ti ces biti prvi verni fan sa majicom! icon_da.gif

 

pivopije.gif

a da pogadjam - to su one vase cetiri majice koje su vas smorile posto ste promenili logo, pa ste ih razdelili "drugaricama"? icon_smile.gif

inace, ima li mesta za leskovac?

pivopije.gif

 

p.s. tinea, sta ti bi? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maja - zao mi je, nema mesta... vec su se javili djole i calic da hoce da idu, a bice problem i za njih...

sto se tice majci, vidis, ja sam i zaboravio na te podeljene... znaci ima ih jos vise! icon_smile.gif ima ljudi, nisi se! icon_smile.gif ima da napravimo modnu marku! icon_smile.gifpivopije.gif

 

@tinea - pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina, a i mi smo fer kolege! ko ti je pomogao oko klavijature? icon_smile.gifpivopije.gif

 

jedva cekam subotu i leskovac! biggreens.gifuser posted imageuser posted imageuser posted image

 

EDIT: ovo su nasumicno izabrani smajliji, ali ispalo je do jaja! najjaci je ovaj sto drka! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas tako! da se uzele ljudi, a onda da se pravi veca svirka, a ne ko sad, pred njih 20! ovo se odnosi na sve bendove! treba malo da usporimo u beogradu, jer se publika mnogo razmazila, i prestala da dolazi na svirke! videcete ubuduce kad ih bude bilo mnogo manje, zbog raznih stvari, posete ce biti mnogo vece! icon_da.gif

 

PS: tinea, od kad ti slusas bodome? jel to manjin uticaj? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

legla, legla... ma fora je u tome sto smo svirali treci, i ljudi nisu jos stigli, to jest, stigli su u toku naseg nastupa, pa smo pola svirke svirali pred praznim klubom, a poslednje dve pesme, koje su na zalost bile obrade, svirali pred dosta ljudi! imali smo i boljih svirki, iskreno, ali komentari drugih su bili pozitivni! pljeskavice... vrh! 100 dinara pljeskavica od 300 grama, a cuo sam da je bila za 130 dinara pljeskavica od pola kile! icon_confused.gif ja sam se toliko prejeo da sam se umalo onesvestio, a posle toga sam sve pare potrosio na sokove, jer sam bio katastrofalno zedan! icon_da.gificon_smile.gifpivopije.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i da zvanicno najavim:

 

UNDERDEATH u nedelju, 30.04., u Zrenjaninu, sa HITOM 202! svirka je u klubu ZELENO ZVONO ili ZLATNO ZVONO, nisam siguran, ali nije ni vazno (djole wallbash.gif ), bitno je da je neko zvono u pitanju, a ne verujem da ima 37 klubova sa zvonom u imenu! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...