Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

majke mi, svi stalno pricaju da mnogo licimo na metallicu, ali nase pesme mnogo vise lice na mercyful fate/king diamond fazon, iako se ja ne dicim ni time, iskreno treba biti sto originalniji, ili sto bolje kanalisati svoje uticaje! realno, i metallica je to radila godinu dana pre svakog albuma, sedeli su i slusali sve od dance-a, preko hip-hopa, pa do grind-a, i onda sredjivali uticaje!

pod jedan,lepo je to sto su se nekolicina ljudi skupilo da radi nesto sto voli i pritom razbijaju u tome - mislim na underdeath jelte biggrin.gif

pod dva,moze autorska da lici i na burzum opet je za pohvalu sto ste napravili nesto svoje

pod tri,sto vise demo bend bude radio bolje ce ideje dolaziti pa ko zna gde cete biti za godinu dve...ali prve pesme su uvek najteze

 

zivi bili

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

majke mi, svi stalno pricaju da mnogo licimo na metallicu, ali nase pesme mnogo vise lice na mercyful fate/king diamond fazon, iako se ja ne dicim ni time, iskreno treba biti sto originalniji, ili sto bolje kanalisati svoje uticaje! realno, i metallica je to radila godinu dana pre svakog albuma, sedeli su i slusali sve od dance-a, preko hip-hopa, pa do grind-a, i onda sredjivali uticaje!

bez ljutnje, ali ne bih rekao da imalo lice na KD ili MF icon_wink.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez ljutnje, ali ne bih rekao da imalo lice na KD ili MF icon_wink.gif

 

pivopije.gif

pa vokalno sigurno da ne lice! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ove starije pesme ne lice toliko, ali videces sad ovih novih par sto se rade, koncepcijski mnogo vise podsecaju na diamonda/mercyful!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako ti se ne svidja, ti ih lepo nateraj da prave nove bodome! taman i kosta malo da se ukljuci! icon_smile.gif

Nego sta cu. Bodomi zakon. Gero, bilo bi najbolje da obradite Needled 24/7, a moglo bi dobro da prodje i Hate Crew Deathroll. A ako ste u fazonu da nabavljate klavijature nemojte molim vas da izostavite Hate Me i Bed Of Razors. Cheerz to Underdeath - novi bodom tribute band. icon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

 

 

 

Shalim se!!! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

klavijature su kurac! evotigana.gif

 

ovo je bilo jace od mene, kao sto je i mnogo toga bilo jace od vas! icon_da.gificon_smile.gif

Udri Gero brate, samo hrabro! Metal s klavijaturama je kao coca-cola light, mekano, bljutavo i ima samo jednu kaloriju. Cast izuzecima koji potvrdjuju pravilo. Elem, to vazi samo za metal, Pink Floyd ne bih mogao zamisliti bez njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udri Gero brate, samo hrabro! Metal s klavijaturama je kao coca-cola light, mekano, bljutavo i ima samo jednu kaloriju. Cast izuzecima koji potvrdjuju pravilo. Elem, to vazi samo za metal, Pink Floyd ne bih mogao zamisliti bez njih.

Tipicno tresersko razmisljanje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam sledeci text bude imao satanisticki sastav, pobicu vas sve. violent.giftenk.gifSrbija.gif POCEV OD DJIGE!!!! violent.gif

 

@Rizzen - sto se klavijatura tice, to sto ti pricas nije tacno. Odslusaj neki black bend sa klavijaturama, i videces kako je mekano. + i ja sam ne gotivim klavijature. Napravio sam izuzetak kod Dimmu Borgira i Bodoma. biggrin.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zamisli ovo, bodomi bez klavijatura? do jaja, zar ne? ako jednog dana upecam zlatnu ribicu, zelja ce mi biti da bodomi oteraju klavijature... hm... druga da se metallica vrati na stari put, i treca da space eater i underdeath zavladaju svetskom muzickom scenom! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif ha ha ha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali zamisli ovo, bodomi bez klavijatura? do jaja, zar ne? ako jednog dana upecam zlatnu ribicu, zelja ce mi biti da bodomi oteraju klavijature... hm... druga da se metallica vrati na stari put, i treca da space eater i underdeath zavladaju svetskom muzickom scenom! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif ha ha ha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

Slazem se u potpunosti!! Svaka cast dobrim klavijaturistima, ali im u thrash-u i srodnim pravcima nije mesto!!

 

Ej, a da se u vladavinu muzickom scenom ubace malo i DARGORON-ci?! biggrin.gif

 

POZDRAV!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...