Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Evo ja se malo drogiram onim vašim snimcima što mi sinoć dade Pera. Pesme su naravno do jaja, imam samo jednu zamerku. Svi refreni liče jedan na drugi. Uglavnom su slični akordski krugovi, a Pera svaki peva na skoro identičan način, pa neko posle prvog slušanja ne može da zapamti koji refren pripada kojoj pesmi. Naravno, potpuno se izdvaja Deadly Vices(damaged habits), tj. ''Zajebana'', koja ima skoz melodičan i do jaja refren! Btw, oduševio sam se kad sam video da Djiga piše sve tekstove. Uzgred, lirika uopšte nije loša, ali najjača izvala mi je: trapped inside these walls, there is no door at all... Kao: nema vrata uopšte! icon_smile.gif Djiga kralj! pivopije.gif

 

PS: Gero, hvala za maramice! icon_smile.gifpivopije.gif

Edited by Bane_FlusH

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi refreni liče jedan na drugi. Uglavnom su slični akordski krugovi, a Pera svaki peva na skoro identičan način, pa neko posle prvog slušanja ne može da zapamti koji refren pripada kojoj pesmi.

uh, pa ne bih se slozila da refreni lice jedan na drugi. stalno se prozima tonalna (heavy) sa modalnom osnovom (thrash), a normalno je da se odredjeni akordski krugovi ponavljaju jer, hvala bogu, to ti je obelezje zanra! icon_da.gif preslusaj jos koji put i sigurna sam da ces misliti drugacije icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad i zvanicno da najavim:

 

UNDERDEATH svira na bajk festu 17.06. u Indjiji, pod pokroviteljstvom RADIO BEOGRADA 202, i u SKC-u, 24.06., na promociji diska autorskih bendova, na kojem ce se izmedju pored Underdeath-a pojaviti i Space Eater, Broken Strings, Ljute Papprichice, Hatred...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad i zvanicno da najavim:

 

UNDERDEATH svira na bajk festu 17.06. u Indjiji, pod pokroviteljstvom RADIO BEOGRADA 202, i u SKC-u, 24.06., na promociji diska autorskih bendova, na kojem ce se izmedju pored Underdeath-a pojaviti i Space Eater, Broken Strings, Ljute Papprichice, Hatred...

 

pivopije.gif

jej,konacno svirka u skc-u! 233.gif

ne pamtim kada sam vas lepo cula...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pitam - jel taj CD/kompilacija autorskih bendova/ vec izasao, ili tek treba da izadje? koje vase pesme ce se naci tamo?

 

@Jaymz Doofy Neegroothin - jel to znaci da si konacno dao uslov? icon_smile.gificon_wink.gif

to je verovatno ono sto smo snimali u 6-ici...kao i ostali bendovi

ali ne znam sta ce da stave posto nesto se zakomplikovalo sa tim snimcima

 

@Gera - chastis jel da? icon_razz.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako... jesam razocarana posto sam ocekivala autorske, ali niste vi naravno krivi... pera i filip su lepo izvukli celu stvar icon_wink.gif dopalo mi se ono u hetfild fazonu sa davanjem mikrofona na seek & destroy icon_smile.gif i hvala puno za zvona icon_biggrin.gif

elem, ja kupih cd i sa ponosom mogu da kazem da mi je ovo vase cetvrto izdanje koje imam user posted image

p.s. srecno u vranju! pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...