Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ipak ne sviramo u vranju u nedelju, zbog obaveza

 

EDIT: ali sviramo u onu tamo nedelju, 26.03., u SKC-u, uz DEATH TRIBUTE, SPACE EATER, HATRED, i jos neke bendove, verovatno! icon_da.gif

Зар ми свирамо тад? Нисам обавештен, али било би лепо. Нешто сам се ужелео свирки, а и хоћу да испозеришем моје нове знојнице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu reci da mi imamo fanove, jer to zvuci smesno, bar meni!

ovo me veoma vredja a verujem i jos neke ljude no.gif

p.s. inace sam se onesvestila kad sam procitala gore da svirate sa space eater-om i hatred-om user posted imagekonacno da docekam da mi tri najdraza benda sviraju zajedno! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dane - da, ja sviram hatredu bass! icon_da.gifpivopije.gif

 

@alex - nije ovo za djiginu duplu, ovo je doprinos za neki thrash metal festival, or something... pivopije.gif

 

@maja - nemoj da se vredjas! dobro, evo, ti si nas najveci fan! icon_da.gificon_smile.gifpivopije.gif

 

@bosko - svirite, koliko je meni receno! icon_da.gifpivopije.gif

 

i posto smo svi nazdravili... PESMA!!! user posted imageuser posted imageuser posted image

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, то је ТО. Зар то није заказано за 27? Мада ми мало није логично да буде свирка у понедеоник, Карло рече да су му рекли да је 27. у питању. icon_confused.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, то је ТО. Зар то није заказано за 27? Мада ми мало није логично да буде свирка у понедеоник, Карло рече да су му рекли да је 27. у питању. icon_confused.gif

Ma to me Dorkin istripovao, mislio je na 26, a rekao 27., nema veze, svira se i bice picvajz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maja - nemoj da se vredjas! dobro, evo, ti si nas najveci fan! icon_da.gificon_smile.gifpivopije.gif

nije poenta da se izvinjavas (ja ti to inace nisam uzela za zlo) ako tako ne mislis! icon_da.gif ne treba meni nikakvo priznanje da sam najveci fan, jer uvek mogu sebi da pogledam u oci i kazem da jesam, ali neki minimum rispekta prema svim ovim ljudima bi bio pozeljan! mene usitinu zanima sta ti onda podrazumevas pod fanom, tj. sta na pr. ocekujes vise od mene? icon_confused.gif ako treba da vristim svaki put kad vas vidim, ili da pijem kafu iz solje na kojoj pise recimo "gera" ( icon_smile.gif ), onda stvarno... ali meni je potpuno jasno da ti i kosta gledate stvari na drugaciji nacin... posebno kosta, koji mi se, koliko vidim, smeje u lice sto sam fan ( pukeface.gif )... jer ipak ste vi dosli u bend onda kada se bar malo afirmisao posle one pobede na DM, tako da vama sigurno ne znaci mnogo (kao recimo peri i djigi) sto vas neko prati od samog pocetka kad ste bili krajnji anonimusi... ali svejedno, sta god ti mislio, meni zaista mnogo znaci ovaj bend, i dala bih i krv za vas, ako nedaj boze nekom zatreba... icon_da.gif

p.s. ovim postom nisam htela da te provociram, vec samo da ti konacno postavim neke stvari. ajde ziveo thrasheru pivopije.gif

 

@maiden_hell - e, meni je stvarno zao tebe koliko kukas za taj demo... sad cu da pocnem da nabrajam sta sve imam pa da ti pravim zazubice! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maja - daj, sta ti je? znam ja da nas ti volis i postujes, ali samo sam mislio da je ta rec fan prejaka. mislim da mi nismo neki extra popularan i veliki bend, da bi imali fanove. mislim da postoje ljudi kojima se svidja nas rad, ali mislim da je fan preteska rec za takvu osobu! i ne razmisljamo ni kosta ni ja onako kako si tu napisala, ali dobro, to je tvoje misljenje, a ja cu se potruditi da ga promenim!

 

@dane i bane - potrudicu se da vam do tada dostavim demo... mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

offtopic: TO JE TA SLIKA!!!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

user posted image

 

 

DJIGO TI SI LEGENDA!! STA SI DUVAO? PRIZNAJ!! laugh.giflaugh.gif

 

 

 

ps. mogli biste da stavite neku noviju sliku na link. ona je previse socijalna.

Video si kakve su nam sve pojedinacne slike na sajtu-idiotske! Stavicemo druge kad stignemo da se slikamo k'o ljudi, a ova Djigina je sjajna zbog onih kutija od jaja pozadi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UB? Pa moramo da cimamo sutra Olgu da vode i nas, ipak je to Boletovo rodno mesto, a i bice pichvajz da opet idemo zajedno!

 

A da, tamo su njegovi roditelji koji ne smeju da saznaju da on svira no.gif

Nista od ovoga, drugi put...

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...