Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo je ql sinoc, masa je standardno odlepila zao mi je shto niste svirali vishe autorskih jer sam zbog njih u sushtini i dosh'o al aj nema veze. Zvuk je mogao malo bolji da bude, solo za neke pesme se jako slabo ili uopshte nije chuo. mada sve u svemu - do jaja

 

pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je ql sinoc, masa je standardno odlepila zao mi je shto niste svirali vishe autorskih jer sam zbog njih u sushtini i dosh'o al aj nema veze. Zvuk je mogao malo bolji da bude, solo za neke pesme se jako slabo ili uopshte nije chuo. mada sve u svemu - do jaja

 

pozz!

To mi je rekao i cale.......

kaze da se solo uopste nije cuo!!!

da sam znao mogao sam da se foliram....da radim neka arpedja i to icon_smile.gif

 

Kad ce vasa sledeca svirka???

 

 

 

Kali Yuga - Da znas da mi jeste lakse......gledao sam te povremeno...POLUDELA SI biggrin.gif

I cuo sam tvoj komentar kad sam rekao "VOICE OF SILENCE" icon_da.gificon_wink.gificon_biggrin.gif

Definitivno prvi i verni,zvanicni fan icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

pozz pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi ja sam vas sinoc prvi put slusao, i stvarno ste me odusevili! svirate odlicno i imate nesto sto malo nasih demo bendova ima - nastup! lepo vas je videti na bini. samo tako natavite

 

pozdrav

 

 

btw onaj neo-thrash seek n destroy je bio icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

djole iskuliraj!

 

cisto i ovde da napisem, da je odlozen hit godine radija 202, pa stoga nema svirke u petak! nemate pojma kako mi je krivo i kako sam se smorio zbog toga! to sam cekao vise nego novu godinu... bas sam se izbedacio... icon_sad.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu vise da smaram, ali samo hocu da podsetim perketa ko je prvi chuo za vash bend, ko ga je jedini podrzavao dok su ga pljuvali, i ko pamti pesme koje ste svirali na prvoj svirci, i ko je prvi otishao na vas prvi put po Srbiji (vrsac). icon_sad.gif

 

PS. Risto ja veceg kralja od tebe nisam video. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

PS2. I dalje sam fan underdEtha, onaj post sam napisao iz besa, samo zato shto me nerviraju ljudi koji olako zaboravljaju stvari do kojih je meni stalo. icon_sad.gif

PS3. Cooliram. Smirio sam se.

PS4. Kali Yugo, iliti Majo, nemoj da podmeces vatru. Taman sam se smirio.

PS5. Sta mislite kako bi bilo da underdEth obradi jednu pesmu od nekog drugog benda, pa da je kombinuju sa metallicom i svojim stvarima? Odgovor bi bio pozeljan od svih.

PS6. Da li je neko chuo za bend Gothic Slam, i da li bi bilo dobro da ga underdEth obradi.

PS7. Ne prozivam ja perketa, niti krivim kali yugu. Perke izvini zbog sranja. no.gif

Edited by Kashmir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li se gde skinuti neki promo/demo materijal da se posluša? Čujem na onoj drugoj temi da snimate split cd sa space eaterom, a s obzirom na glas koji vas bije, vrlo sam raspoložan da kupim oriđinal čim izađe, međutim bilo bi fino da okačite bilo šta da može da se čuje... jer predpostavljam da pare ne vraćate icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili ste super, ali meni je stvarno dosadilo da vas samo hvale (pa i ja da to cinim)...hehehe... laugh.gif

 

 

Shalu na stranu, mislila sam da posle onolikog cekanja necete imati snage da napravite strava atmosferu icon_mrtav.gif , medjutim, stvarno je bilo supeeeeeeer! Jedino sam vas i Rain delay cula, ali ne zalim se! biggrin.gif

 

Sve najbolje i puno pozdrava!!! icon_rockdevil.gif

 

 

P.s: Gero, stvarno si srce wub.gif , hvala na pomoci sinoc! pivopije.gif

Imas pivo od mene kad se budemo videli sledeci put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello, I'm back! icon_biggrin.gif

Citam poslednje dve strane sve sa silnim muvanjima, svlacenjima, cestitkama ( icon_smile.gif ) i pitam se hocu li nesto pametno procitati, kad negde na poslednjoj strani shvatim da ste vi juce zapravo... imali svirku?!! icon_surprised.gificon_cry.gif Fuck, fuck, fuck, ova godina mi je pocela nikad gore... wallbash.gif A sinoc mi lepo sleteo avion oko 11, znaci da bih teoretski mozda i stigla, ali kad su svi shupci pa se niko nije setio ni da me obavesti da ima svirke (ukljucujuci i vas no.gif )

Whatever, jos jednom vam cestitam sve praznike i jedva cekam da izadje taj split sa Eater-om icon_wink.gif

vasa Kali (iliti po arapski, Britney Spears icon_smile.gif )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ljudi, sad ste me osim na Dream naložilili i na onu drugu pesmu, nešto samting slavery samting, zaboravio sam tačno kako se zove, ali sam pevušio rif na putu do kuće! Malo mi je probijala Perina gitara u početku, ali verovatno zato što sam bio preblizu... Gosti su vam bili bruka! icon_smile.gif Sve u svemu, bilo je do jaja! icon_rockdevil.gif

 

Vidimo se u busu za Golubac!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kali - pa nismo te obavestili jer smo mislili da ostajes tamo jos ko zna koliko... stavise tipovali smo na to da ce te neki arapin trampiti za carobnu lampu, 30 kamila, ili nargilu! icon_smile.gif

pa dobro si tipovao to, samo sto sam u sustini ja njih zajebala i maznula im na sarm ekstra tarabuku za upola cene! icon_smile.gif

p.s. hoce li se na splitu naci samo one vase 4 autorske ili jos nesto? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...