Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kakve veze ima ako neki klinac nosi fear of the dark majicu?

Verovatno mu se svidela slika, pa sta sad ako je nosi. Nije smak sveta.

I treba da bude novih snaga.

Glupo je zato zamrzeti pesmu, a pogotovo takvu jednu kvalitetnu pesmu.

Da, video sam i jednog u Trooper majici, garant misli da su to mocni rendzeri ili tako nesto... Obicno kada ih pitam za neku pesmu od Maidena kazu ili Fear Of The DArk ili Rainmaker, mlade snage kurac moj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, video sam i jednog u Trooper majici, garant misli da su to mocni rendzeri ili tako nesto... Obicno kada ih pitam za neku pesmu od Maidena kazu ili Fear Of The DArk ili Rainmaker, mlade snage kurac moj!

Pa ti pitas tu decu za neku pesmu? icon_smile.gif

I ne uvlaci tvoj kurac u ovu diskusiju. Ovo je jedna kulturna tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce je ranije bio bolja riba.

Što,meni je Bruce i dalje dobra riba. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Šalu na stranu,on za svoje godine stvarno dobro izgleda i nije se puno promenio,nije fizički propao kao neki,ako već govorimo o izgledu.

 

 

Mada.....ranije je stvarno bio user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam fear of the dark dux i trenutno ga nosim evotigana.gif

I ne dirajte Fear of the Dark...

 

Ja imam Fear Of The dark majicu staru 4 godine, koja se već toliko razvukla da bi mogao da primim nekog podstanara (tj podstanarku mrred.gif ) i naplaćujem kiriju! icon_smile.gif

 

Ali ipak je i dalje nosim! pivopije.giflaugh.gif

 

 

 

btw

Ko ima Death On The Road DVD i hoće da trejduje, nek' se javi... Ja za sada imam samo Early Days, Visions Of The Beast i Scream For Me Sweden (live 2005) i 10-ak DIVX-a...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nemojte da zezate Brucea.Posle 20 i kusur godina staza naravno da pocinjes pomalo da odvajas kintu za sebe.Metallica je to uradila posle 10 god.Ako neko misli kako da namlati pare to je metallica.Maideni mozda to rade ali se to toliko i ne vidi.Iskreno jebe mi se za ST.Anger duxeve.

Long live Dance of Death duxevi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maideni se makar nisu prodali.

Pa ako ti o Kiskeu cujes vise o Maidenima onda ja zelim da zivim u tvom svetu...

...Koliko god voleo Maidene makar ne poricem cinjenicu da su se prodali...sta bi inace trazili u onoj Cool Girl verziji za decake...

...Sta bi trazili na festivalima sa Avenged Sevenfold,Mansonom,Triviumom i ostalom Road Runner bagrom...

...please...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno jebe mi se za ST.Anger duxeve.

Najbolji je Bagzi u onoj njegovoj St.Anger majici...

...Inace jesi cuo sta je Krstash odvalio...da su bubnjevi na Transylvaniji programirani i da niko to ne moze da odsvira...

...Pa sta ocekuje kad se maideni ne sviraju po svadbama... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ne bih ni trebao da cujem vise o kisketu, jer covekova karijera je za 0(nulu).

Kakve veze imaju maideni sa tim ko im je pregrupa?

ja ti govorim o muzici. A koliko maideni vrede najbolje pokazuju rasprodati koncerti za narednih 6-7 meseci.

A judas priest, saxon, helloween i svi ostali, poznati i manje poznati uvek ce biti na drugom, trecem ili nekom nizem mestu.

1. mesto je rezervisano samo za jedan bend!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ne bih ni trebao da cujem vise o kisketu, jer covekova karijera je za 0(nulu).

Kakve veze imaju maideni sa tim ko im je pregrupa?

ja ti govorim o muzici. A koliko maideni vrede najbolje pokazuju rasprodati koncerti za narednih 6-7 meseci.

A judas priest, saxon, helloween i svi ostali, poznati i manje poznati uvek ce biti na drugom, trecem ili nekom nizem mestu.

1. mesto je rezervisano samo za jedan bend!

TU moram da se slozim sa tobom, Maideni su ipak No. 1, ali ako izdaju jos jedan Dance of Death mislim da ce da ih ovi drugi prestignu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...