Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Jebiga bitno je da se maiden obozava sta god da izbaci... jebote to je takva vrsta obozavanja da bi ljudi kupili i presovano govno upakovano u jewl-case, samo ako pise Iron Maiden i ima nacrtan Eddie

 

ne mogu da se slozim sa principom "Obozavam sve albume Maidena bez obzira kakvi su i bez obzira kakvi ce biti." To me podeca na ljude koji jedu(=slusaju) samo stvari sa top liste.

 

cinjenica je da maiden ima jache i slabije albume i chinjenica je da nisu nepogresivi!

 

ne kazem da eksperiment sa amoladom nije uspeo, kupio sam original, ali mislim da je mogao da uspe mnogo bolje, niti smatram da je neko Bog zna kakvo remek delo

 

a sto se tiche Dickinsona, svi albumi su mu strava, ali skunkworks... totalni promasaj, ne zna ni sta je sam hteo da postigne tim albumom. Bash bih voleo da izda nov album.

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ajde molim te procitaj kako pise: evo jos jednom

 

cinjenica je da maiden ima jache i slabije albume i chinjenica je da nisu nepogresivi!

ovo su cinjenica

 

ne kazem da eksperiment sa amoladom nije uspeo, kupio sam original, ali mislim da je mogao da uspe mnogo bolje, niti smatram da je neko Bog zna kakvo remek delo

ovo je moje misljenje... stavio sam ti masna slova da bi bolje razumeo

 

a u ostalom to sto se AMOLAD i BNW kotiraju kao bolji albumi,... mislim sta to treba da zanchi?

 

ko ih kotira kao bolje, ko je akreditovan da kaze ovaj album se kotira dobro, a onaj ne?

 

u svakom sluchaju to sto ne govori o kvalitetu nego o masi koja se popalila na te albume zato sto je za njih radjena golema kampanja i zato sto je to neko reko... e najvise me nervira to kad ljudi vole neki album zato sto se on leba ti "dobro kotira", sto onda odma ne pochnes da slusas MTV... i on se u javnosti dobro kotira

 

al dobro, mozda je to neka nova struja, sta ja znam

 

ne kazem da je AMOLAD los album ali stojim iza toga da je maiden previse kvalitetan bend da bi izdao AMOLAD... taj album je mogao biti mnogo bolji

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice:

Albumi bez lose pesme: Iron Maiden, The Number Of The Beast, Brave New World, A Matter Of Life & Death.

 

Odlicno: Piece Of Mind (da nema idiotske Quest For Fire i on bi bio bez greske), Powerslave (ne svidjaju mi se Losfer Words i The Duellists), Somewhere In Time (Déjà Vu mi se ne svidja), Seventh Son (The Prophecy).

 

Solidno: No Prayer For The Dying (potcenjen, ali opet nista specijalno), Dance Of Death (neke pesme su prilicno slabe, tipa Gates Of Tomorrow ili New Frontier).

 

Lose: Killers (nije zbog Paula, jednostavno mi ne ulazi u glavu, ima samo 4-5 pesama kojih se secam), Fear Of The Dark (5 dobrih pesama od 12, tj. prve 3, Wasting Love i naslovna).

 

Uzas: The X Factor i Virtual XI (probao sam da slusam ovo, ali mi Blazeov glas skace po zivcima...a i previse se ponavljaju refreni (The Angel & The Gambler i Don't Talk To Strangers)).

 

Moje misljenje, nemojte da me napadate ako se ne slazete ;)

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Killers,Piece Of Mind,No Prayer For The Dying,Fear Of The Dark i The X Factor imaju filler stvari,po meni,ali i dalje mi se svidjaju...skontao sam zasto su postavljene na albumu and stuff,ostali albumi su po meni bez filler pesama!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ovo se ponovlja po milioniti put al' ajde i da ja kazhem shta misim:

Iron Maiden,Killers,Powerslave,Somewhere In Time,7th Son Of A 7th Son i A Matter Of Life And Death su mi omiljeni Iron Maiden albumi i mogu uvek da ih slusham.

Za koju klasu ispod su mi Piece Of Mind i Brave New World,koji su svejedno izvanredni albumi.

E onda mi idu No Prayer For The Dying,Fear Of The Dark,The X Factor,Virtual XI i Dance Of Death,sa kojih volim da slusham u proseku svega pola pesama sa albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tiche Dickinsona, svi albumi su mu strava, ali skunkworks... totalni promasaj, ne zna ni sta je sam hteo da postigne tim albumom. Bash bih voleo da izda nov album.

 

Ne, taj album je experiment kako je on sam rekao, nekome ne lezi a nekome lezi,npr. meni je extra i bas ga cesto slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ovo se ponovlja po milioniti put al' ajde i da ja kazhem shta misim:

Iron Maiden,Killers,Powerslave,Somewhere In Time,7th Son Of A 7th Son i A Matter Of Life And Death su mi omiljeni Iron Maiden albumi i mogu uvek da ih slusham.

Za koju klasu ispod su mi Piece Of Mind i Brave New World,koji su svejedno izvanredni albumi.

E onda mi idu No Prayer For The Dying,Fear Of The Dark,The X Factor,Virtual XI i Dance Of Death,sa kojih volim da slusham u proseku svega pola pesama sa albuma.

 

a gde ti je The Number Of The Beast...................???? ako ti on nije u prvu klasu onda......................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pre nisam gotivio toliko Gangland,ali kasnije sam mnogo mnogo zavoleo tu pesmu!I sada mi lezi savrseno!Ja mogu recimo da skontam da neko ne voli tu pesmu,ali da neko ne voli neku sa BNW ili AMOLAD to nikako nikad nece moci da mi idu u glavu!

molim te nemoj da seres...

na amoladu pola pesama ne vredi ni prebijene pare, evo npr. for the grater good of god, reincarnation, the pilgrim, out of the shadows.... to su tipicni filleri, takoreci SRANJA,

dobro ajde out of shadows barem lepo zvuchi...

pa ima osrednje kao sto su legacy, brighter that a thousand suns, znachi album je smaranje zestoko

 

a dobre pesme mogu da se prebroje na prste jedne ruke... tj ostatak...

 

jedina pesma koja je stvarno jaka je lord of light, a zatim sledi this colors dont run...

 

BNW je tu po meni malo jachi, ima mnogo jakih pesama kao sto je the mercenary

ali ima i smejurija kao sto je the wickerman

 

 

ipak u kasnijoj karijeri su izdali dance of death, savrsen album... samo sto mu je cover sranje, ali boze moj, utoliko bolje sto muzika valja

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim te nemoj da seres...

na amoladu pola pesama ne vredi ni prebijene pare, evo npr. for the grater good of god, reincarnation, the pilgrim, out of the shadows.... to su tipicni filleri, takoreci SRANJA,

dobro ajde out of shadows barem lepo zvuchi...

pa ima osrednje kao sto su legacy, brighter that a thousand suns, znachi album je smaranje zestoko

 

a dobre pesme mogu da se prebroje na prste jedne ruke... tj ostatak...

 

jedina pesma koja je stvarno jaka je lord of light, a zatim sledi this colors dont run...

 

BNW je tu po meni malo jachi, ima mnogo jakih pesama kao sto je the mercenary

ali ima i smejurija kao sto je the wickerman

 

 

ipak u kasnijoj karijeri su izdali dance of death, savrsen album... samo sto mu je cover sranje, ali boze moj, utoliko bolje sto muzika valja

 

 

 

Hahahahahhah FOR THE GREATER GOOD OF GOOD.....brate upravo si sve rekao!Ne vredi dalje diskutovati!Na ovu pesmu sam zaplakao na koncertu koliko je jebeno savrsena...ne vredi dalje diskutovati sa tobom,stvarno imas poseban veoma poseban ukus i to je to!Ti jbg brate ne slusas Maidene na isti nacin kao sto ih slusam ja i jos nekolicina fanova odavde...!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidis ovo je sve sad objasnilo sto se tice ukusa i slicno,i naravno da nema mesta raspravi ovde zato sto nam se ukusi veoma razlikuju,po meni je to najbolja pesma uz these colours don't run sa novog albuma i jedan od najboljih textova ikad!Znaci zavrsavamo ovde raspravu,ne kazem da nisi brate u pravu ali jednostavno imamo dosta drugacije poglede na Maidene i to je to!UP THE IRONS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim te nemoj da seres...

na amoladu pola pesama ne vredi ni prebijene pare, evo npr. for the grater good of god, reincarnation, the pilgrim, out of the shadows.... to su tipicni filleri, takoreci SRANJA,

dobro ajde out of shadows barem lepo zvuchi...

pa ima osrednje kao sto su legacy, brighter that a thousand suns, znachi album je smaranje zestoko

 

a dobre pesme mogu da se prebroje na prste jedne ruke... tj ostatak...

 

jedina pesma koja je stvarno jaka je lord of light, a zatim sledi this colors dont run...

 

BNW je tu po meni malo jachi, ima mnogo jakih pesama kao sto je the mercenary

ali ima i smejurija kao sto je the wickerman

 

 

ipak u kasnijoj karijeri su izdali dance of death, savrsen album... samo sto mu je cover sranje, ali boze moj, utoliko bolje sto muzika valja

Te pesme koje si nabrojao su bash jake,kao i ostatak albuma uglavnom.

 

The Wickerman nije smejurija.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak u kasnijoj karijeri su izdali dance of death, savrsen album... samo sto mu je cover sranje, ali boze moj, utoliko bolje sto muzika valja

 

Nikada, ali nikada mi nece biti jasno sto toliko uzdizes Dance Of Death...nisam skoro upoznao coveka koji ima tako suprotno misljenje od mene...Ne valja ti For The Greater Good Of God, Dance Of Death ti bolji od Brave New World-a... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...