Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

zasto shto je faca od tries godina koji smara 'decu' da treba da prosire vidike.... icon_smile.gif

 

a srao je shto je malo ljudi doslo na izvesni chmaron, ko da sada neko treba na silu da gleda bend za koji ga boli kurac.... rolleyes.gif

Izvini malo sam se preracunao biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, nešto mi nije jasno, na karti piše 18.8. a na multimedijalnom disku Live After Death i/ili Powerslave (ne sećam se gde sam tačno video) piše 25.8. icon_confused.gif

Taj koncert je bio 18.8.1984 na sajmištu .i veruj mi ono ostalo su greške

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa.što se javljaš na temu? icon_confused.gifrolleyes.gif

Zato sto protestujem protiv ogranicenosti.

 

Vazno da vi slusate Iron Maiden i Metallicu i tu za vas prestaje muzika. Dodjite nekad na neku svirku gde ne sviraju doticni bendovi ili njihovi tributi ... progledajte malo ljudi ... icon_uhoh.gif Ono sam iskomentariao posle 2 poluprazna koncerta u SKC-u gde su svirali odlicni bendovi ali nije imao ko da ih cuje, jer takozvani metalci slusaju samo Maidene. Tuzno je to no.gif

 

Rekao sam ovo vec sto puta jbg .. licno stvarno volim Maidene, ali nisam zatucan kao mnogi njihovi fanovi icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto shto je faca od tries godina koji smara 'decu' da treba da prosire vidike.... icon_smile.gif

 

a srao je shto je malo ljudi doslo na izvesni chmaron, ko da sada neko treba na silu da gleda bend za koji ga boli kurac.... rolleyes.gif

evo ovde je to covek lepo objasnio .... pivopije.gif

 

meni ruzno gledati kako decu ne boli qrac samo za maidene .. tuzno je to .. kao sto rekoh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali Soli koliko se meni chini ovde ima malo onih koji znaju samo za Maidene i Metallicu...doduse ima i takvih ali vremenom...kao sto kazes...oni progledaju...iz (siromasnog) iskustva zborim...

...a ovde pricamo o maidenima zato sto je ovo Maiden Topic...

...A da treba podrzavati druge pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deliknvent je skapirao sta ja hocu da kazem .. nije problem u Maidenima, nego u jednostranosti i nedostatku zelje da se malo sire vidici.

 

Nema metalca koji nije poceo s Maidenima, a mislim da vecina iskrenih metalaca voli Maidene, bilo koji pravac metala da slusa.

 

Problem je u tome, sto ocigleno najveca masa metalaca, koji su Maiden fanovi, ne zele da cuju nista sto ne lici na Maidene. To je jednostran stav prema muzici. Ne mogu ljudi na silu da slusaju ono sto im ne lezi, ja samo zalim sto ljudi nemaju taj mentalni kapacitet da skapiraju nesto drugacije, nego slusaju istu stvar ceo zivot.

 

Ja sam za 2 nedelje podjednako uzivao na Soulflyju, Charonu, Tibiji, Thrash Svirci u skcu i na Abonosu proslog vikenda. Ne kazem da svako treba da slusa sve, ali u nasem gradu se stvarno svira jako kvalitetna muzika, ali zbog ogranicenosti fanova te svirke su slabo posecene, bilo da su to zatucani blackeri, zatucani thrasheri ili Maidenovci.

 

Maiden mi je bio samo najociglednija paradigma za takvu vrstu fanova. Izrazio sam svoj protest icon_smile.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome, sto ocigleno najveca masa metalaca, koji su Maiden fanovi, ne zele da cuju nista sto ne lici na Maidene. To je jednostran stav prema muzici. Ne mogu ljudi na silu da slusaju ono sto im ne lezi, ja samo zalim sto ljudi nemaju taj mentalni kapacitet da skapiraju nesto drugacije, nego slusaju istu stvar ceo zivot.

Apsolutno razumem sta zelis da kazes...znam i primer...jedan ortak(onaj koji stalno uzima maidene)slusa samo njih(I Dickinsona i Running Wild) i nikako ne moze da slusa bilo sta drugo i za bilo koji drugi pravac sem Heavy-a prica da je sranje a nije ni cuo...znaci on mi jeste dobar prijatelj ali ta ogranicenost je zaista iritirajuca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno razumem sta zelis da kazes...znam i primer...jedan ortak(onaj koji stalno uzima maidene)slusa samo njih(I Dickinsona i Running Wild) i nikako ne moze da slusa bilo sta drugo i za bilo koji drugi pravac sem Heavy-a prica da je sranje a nije ni cuo...znaci on mi jeste dobar prijatelj ali ta ogranicenost je zaista iritirajuca...

Ma ne zelim da krivim te ljude. Slusaju sta im se svidja. Samo mi je zao sto je tako icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto protestujem protiv ogranicenosti.

 

Vazno da vi slusate Iron Maiden i Metallicu i tu za vas prestaje muzika. Dodjite nekad na neku svirku gde ne sviraju doticni bendovi ili njihovi tributi ... progledajte malo ljudi ... icon_uhoh.gif Ono sam iskomentariao posle 2 poluprazna koncerta u SKC-u gde su svirali odlicni bendovi ali nije imao ko da ih cuje, jer takozvani metalci slusaju samo Maidene. Tuzno je to no.gif

 

Rekao sam ovo vec sto puta jbg .. licno stvarno volim Maidene, ali nisam zatucan kao mnogi njihovi fanovi icon_uhoh.gif

Ali covece... ovo je MAIDEN topic i normalno je da ce ljudi pricati samo o grupi IRON MAIDEN, zato sto je vec pomenuti topic po njima dobio ime... (izvinjavam se zbog cudnog sklopa, ali mora tako:))

 

 

 

ZATO AKO NECES DA PRICAS O MAIDENIMA, NE MORAS... idi pricaj na drugim topicima o drugim bendovima...

 

 

 

PS. I ja volim druge bendove, ali majku mu... ne dolazim ovde da bi pljuvao ljude koji vole samo Maidene...

 

 

Iron Maiden je jednostavno bend koji ne mozes da svrstas u isti kos sa bilo kojim drugim bendom, i sasvim je u redu da imaju mnooogo, mnooogo fanova i sasvim je u redu DA SE NA NJIHOVOM TOPICU PISE SAMO O NJIMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenene...hocu detalje...

Detalji....

 

Wildest Dreams malo problematican (jedini problematican, valjda se Bruce nije zagrejao). Tu mu glas malo 'bezi'...

 

 

nakon toga sve ide na bolje...

 

 

Najbolji utisak je ostavila pesma PASHENDALE, mada je i Dance Of Death uradjen fantasticno... U principu, sve je veoma lepo, samo sto ja iz dana u dan, svaki put kad pogledam taj koncert ponovo, sve vise mrzim one nemce koji su imali prilike to da gledaju, a mi jadni i nesrecni u ovoj srbijici mozemo samo da gledamo piratske DVD-eve...

 

 

 

eh da, LORD OF THE FLIES je super stvar... svidja mi se sto na svakoj turneji ima nesto novo iz Blaze doba...

 

 

ja bi vam pisao jos o tome, ali nemam vremena sada... bice reci o tome ovih dana...

 

 

pozz

Edited by Morgray The Dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...