Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Daj,kupio sam novi album na silu.

Kod mene vise ni najvatreniji ne idu na njihove koncerte.

Nekada smo isli u Pariz zbog njih!

novi album nije losh..

ne znam za francusku, mislim ne mogu da zamislim francuza metalca, ali dobro...

ali ja sam bio u stutgartu na certu i jebali su kevu, nije bilo uopste mnogo klinaca...

dobro bilo je ljudi koji su samo znali za fear of the dark, ali je bilo najvishe metalaca, rokera i bajkera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa razmazili ste se...mi koji ih nismo gledali dvadeset godina moramo i na to da pristanemo...oni mozda na zapadu sviraju slabije zato sto publika uglavnom podvlacim uglavnom na Maidenima sedi ko na koncertu Ivane Jordan :)

 

Fino im inace izgleda novi sajt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je neko to video, ali u Politikinoj TV reviji pre par nedelja su objavili clanak od Maidenima, i to fin, preko cele stvari. Ali likovi su ladno stavili dve slike, jednu veliku ispod koje pise Iron Maiden, i na kojoj Maideni poziraju, nesto skorasnje, i jednu manju ispod koje pise "Iz mladjih dana" i nakojoj je Children Of Bodom...

 

Sta reci... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je neko to video, ali u Politikinoj TV reviji pre par nedelja su objavili clanak od Maidenima, i to fin, preko cele stvari. Ali likovi su ladno stavili dve slike, jednu veliku ispod koje pise Iron Maiden, i na kojoj Maideni poziraju, nesto skorasnje, i jednu manju ispod koje pise "Iz mladjih dana" i nakojoj je Children Of Bodom...

 

Sta reci... :D

children of bodom umesto maidena....

smesno... BRUKA... SVETOGRDJE

 

Epa razmazili ste se...mi koji ih nismo gledali dvadeset godina moramo i na to da pristanemo...oni mozda na zapadu sviraju slabije zato sto publika uglavnom podvlacim uglavnom na Maidenima sedi ko na koncertu Ivane Jordan :)

 

Fino im inace izgleda novi sajt

nisam primetio...

nema budala koji ce da se sutiraju uz 2 minutes to midnight,

al jebote NISMO PANKERI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mi ne zuji poslije 3 dana u usima,onda to i nije bio metal koncert

kao sto rekoh ako oces da ti zuji u ushima tre nedelje idi slushaj elektro

 

fora je koliko dugo ces da ostanesh pijan od jednog jedinog napijanja... ako cemo bash u extreme

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

@the trooper: Nismo punkeri ali sedeti ko u pozoristu i aplaudirati je malo smesno

ne kazem da treba da sedimo ko u pozoristu

ali jebote nije maiden za sutiranje... ipak kao sto rekoh nismo pankeri, to bi bilo josh smesnije i ispod nivoa :mhihi: kao sto je piti psenisno pivo iz flashe... :no:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...