Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Očigledno niste upućeni u činjenicu da je Diova omiljena pesma od Black Sabbatha bila War pigs, i da je Nicko očigledno rešio da bi bolja počast bila da Diu za dušu odsvira pesmu koju je voleo, a ne koju je stvorio. Napadoste čoveka iz čista mira.

 

I još pričate kako Maideni nisu imali pojma koje je albume snimio Dio sa Sabbathom. Jeste li vi mentalno oboleli? Bruce se izjasnio kako mu je album Heaven and hell promenio život, i kako je isti album imao ogromni uticaj na Maidene dok su snimali The Number of the beast - molim, uporedite Children of the sea sa jednom od pesama na The Number of the beast, nadam se da ste u stanju da sami shvatite o kojoj pesmi je reč. Ko je slušao Bruce-ov radio program pre par nedelja kada je sat vremena posvetio Dio-u, znaće o čemu pričam. Takođe, McBrain je gledao Heaven and hell više puta uživo, i u par intervjua je izjavio kako mu je Heaven and hell trenutno jedan od omiljenih live bendova. Pogledajte McBrainov intervju sa Downloada od prošle godine...

 

Šta sve neću pročitati ovde...

 

EDIT: Hoće li biti neka organizacija za Rumuniju u avgustu? Radije bih gledao Maidene tamo nego na Szigetu...

Edited by Totamealand
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako na Rock Am Ringu mogu da sviraju full setlist, vala mogu i na Szigetu. ;) Nada m se da sam u pravu. :rockdevil:

 

@mikki270: Shta je toliko posebno na tom ostrvu? Uzeo sam kartu pre neki dan, tako da mi nema nazad :haha:, ali me zanima otkud tolika odushevljenost mestom.

 

Probacu. :)

 

Prvo, ostrvo je ogromno, npr kao ada, ali cela - sa golf terenima itd. Puno je!!! Nema sta nema. Sta god neko od 13-33 godine zamisli. Ima uporedo nekoliko bina - stejdzeva, to mozes na zvanicnom sajtu da visis, ali pored toga ima jos x bina, satora,...gde se svira muzika svih zanrova - imas i cigane, rege, hip hop, itd. Imas klubove. Kafice, razne, imas super ludilo sa nargilama za opustanje, naravno pivnice,...imas klopu iz svih krajeva sveta (cak i srpska, da ne spominjem desetine i desetine drugih kuhinja) i sve izgleda fantasticno - i ne samo da izgleda vec i jeste. Imas filipinke koje daju masaze. Imas koktele - bas kvalitetne. Sto se tice zanimacije - svasta: bandzi, neke stvari koje ne znam ni kako se zovu, bioskop na otvorenom, prodavnice, poker, igraonice, itd itd ITD!!

 

Na preskok sam pisao sta mi je padalo na pamet.

 

Bitno je da napomenem da su cene izuzetno pristupacne, ocekivao sam da ce biti dranje jer si na "zatvorenom" desavanju.

 

I najbitnije je da je atmosfera sjajna, svi su bas kul i opusteni i moram da napomenem da je svuda puno - ali ne u smislu da je guzva, nego taman, a ne moze da se desi da hoces da npr odes na rege stejdz da si tamo sa jos 3 morona, kao sto je bio slucaj na nekim neuspesnim desavanjima kod nas.

 

I naravno, samo sam nabrajao sadrzaje, o svakom mogu da se raspisem ako treba jos, i naravno ima to jos sigurno gomila stvari koje sam zaboravio.

 

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu. :)

 

Prvo, ostrvo je ogromno, npr kao ada, ali cela - sa golf terenima itd. Puno je!!! Nema sta nema. Sta god neko od 13-33 godine zamisli. Ima uporedo nekoliko bina - stejdzeva, to mozes na zvanicnom sajtu da visis, ali pored toga ima jos x bina, satora,...gde se svira muzika svih zanrova - imas i cigane, rege, hip hop, itd. Imas klubove. Kafice, razne, imas super ludilo sa nargilama za opustanje, naravno pivnice,...imas klopu iz svih krajeva sveta (cak i srpska, da ne spominjem desetine i desetine drugih kuhinja) i sve izgleda fantasticno - i ne samo da izgleda vec i jeste. Imas filipinke koje daju masaze. Imas koktele - bas kvalitetne. Sto se tice zanimacije - svasta: bandzi, neke stvari koje ne znam ni kako se zovu, bioskop na otvorenom, prodavnice, poker, igraonice, itd itd ITD!!

 

Na preskok sam pisao sta mi je padalo na pamet.

 

Bitno je da napomenem da su cene izuzetno pristupacne, ocekivao sam da ce biti dranje jer si na "zatvorenom" desavanju.

 

I najbitnije je da je atmosfera sjajna, svi su bas kul i opusteni i moram da napomenem da je svuda puno - ali ne u smislu da je guzva, nego taman, a ne moze da se desi da hoces da npr odes na rege stejdz da si tamo sa jos 3 morona, kao sto je bio slucaj na nekim neuspesnim desavanjima kod nas.

 

I naravno, samo sam nabrajao sadrzaje, o svakom mogu da se raspisem ako treba jos, i naravno ima to jos sigurno gomila stvari koje sam zaboravio.

 

Toliko.

:ph34r: Ovo mi izgleda nestvarno, to sa gomilom stvari za zanimaciju i sa pristupachnim cenama. EXIT nimalo ne lichi na to. Dobro da si mi napomenuo, ima da udjem chim otvore kapije. :mhihi:

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dickinson kenja o novoj pesmi i mp3 formatu...   :lol:

 

 

 

 

Even though British heavy metal legends IRON MAIDEN opted to away a new song, "El Dorado", as a free MP3 download via the band's official web site, the group's frontman Bruce Dickinson wants to make it clear that the finished product sounds much better.

 

 

 

After announcing to the crowd at IRON MAIDEN's June 22, 2010 headlining concert at the White River Amphitheatre in Auburn, Washington that the band wanted to perform a new track from its much-anticipated new studio album, "The Final Frontier", Dickinson said, "I do apologize to those of you who've downloaded [the song], ripped it, done whatever... 'cause it's a freebie on the web at the moment. I do apologize to those of you who have downloaded it, not for any other reason but stuff that is on the Internet sounds like shit — it just does. MP3s, how to take all the balls out of the song... It's like, MP3s to music is what zombies are to Shakespeare — absolute bullshit. It's terrible. All these people listening to songs with cotton buds stuffed in their fucking ears. What is that all about? So for all those of you poor victims who downloaded it and thought, 'Oh, right. Yeah.' Well, the song is called 'El Dorado' and if you buy the record, it should sound like this."

Share this post


Link to post
Share on other sites

After announcing to the crowd at IRON MAIDEN's June 22, 2010 headlining concert at the White River Amphitheatre in Auburn, Washington that the band wanted to perform a new track from its much-anticipated new studio album, "The Final Frontier", Dickinson said, "I do apologize to those of you who've downloaded [the song], ripped it, done whatever... 'cause it's a freebie on the web at the moment. I do apologize to those of you who have downloaded it, not for any other reason but stuff that is on the Internet sounds like shit — it just does. MP3s, how to take all the balls out of the song... It's like, MP3s to music is what zombies are to Shakespeare — absolute bullshit. It's terrible. All these people listening to songs with cotton buds stuffed in their fucking ears. What is that all about? So for all those of you poor victims who downloaded it and thought, 'Oh, right. Yeah.' Well, the song is called 'El Dorado' and if you buy the record, it should sound like this."

 

E jebo mater :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je radio?

 

ne pitam cinicno, stvarno me zanima.

 

Dupe bi prodao za koji $ vishe. Zna i sam da ljudi uglavnom slushaju mp3, i da uglavnom kolekcionari kupuju originale i ljudi koji imaju kvalitetnu opremu za slushanje muzike, pa mogu da osete razliku. Na koncertu u Peshti 2003. je pre Wildest Dreams (Dance Of Death josh nije izashao) rekao da mozhemo (publika) da snimamo pesmu chime 'ocemo i da to shirimo dalje, i da ih (a najvishe njega ustvari) zabole za to dok god budemo kupili album kad izadje. Svodi se na to da imam utisak da se vratio u Maidene samo zbog para. Fanove ni ne primecuje na aerodromu npr., a u Areni u Beogradu na koncertu se ponashao kao da mu publika najvazhnija u celom tom music business-u (a u stvari to je suvi profesionalizam). Ostali chlanovi benda hoce i da se slikaju s fanovima i daju autogram, ali ne i Bruce. To mu zameram. Od istih tih fanova zhivi. Vidi da je postao tolika ikona da taj status ne mozhe da narushi ni jedan njegov postupak, i to koristi.

On radi za pare prvenstveno, a ostali uzhivaju na sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovde sam se ja razocharao u njega, kad je slozio fana... Chuo sam neke priche, ali ovde sam i video u chemu je stvar...

Poredjenja radi, na koncertu Saxona se popne neki ushibani lik, Bif ga zagrli i zajedno otpevaju pesmu do kraja, a ovaj se osetio obaveznim da ga lichno ukloni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne mozes tako sad da kazes da je idiot zbog toga...ipak su ljudi razliciti... Ni meni ne bi bilo svejedno da neko iz publike tako skoci na mene...

 

Pa ne tvrdim ja zbog toga, ovo je samo potvrdilo ono sto sam vec chuo... A i tip mu nishta nije uradio. Pa da li je Harris na Rock in Rio trebao basom da odalami tipa koji se popeo na binu???

Iskulirash i pustish da ih obezbedjenje skloni, ako vec necesh da imash nishta s njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista jace nego kad je Araya sutno nekog lika sto se penjao na binu i posle se smejao ko lud   :haha: Pod uslovom da taj video nije fake  :bigblue: A i bacio je nekog ove, ili prosle godine sa bine x) 

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...