Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Recenzija iz CKMa:

 

 

Iron Maiden

 

"The Final Frontier"

(EMI)

 

Ckm je uvek imao muda.

Ko bi drugi smeo da uradi ovo sto mi sad radimo i zameri se hordama mjetalaca iz Laktaša, Mačkata i Morovića?

Petnaesti album mjetal bogova donosi neverovatnih 77 minuta pakla i cistilista.

Iako traje samo 77 minuta,cini se da traje 12 godina i cetiri meseca.Pesme su misticne a naslovi pobudjuju mastu svakog ko je u zivotu citao Zagora ali - ne do kraja.Na omotu su i grom i lobanja i mracno nebo.U svakoj pesmi korisceno je mnogo alata i hladnog oruzja sto se lepo cuje. Mi im se divimo zbog toga sto uspevaju da ih ozbiljno vole i pametni ljudi.Upravo od takvih ocekujemo prva pisma negodovanja,ali se vise radujemo paklenim pretnjama ekipe u dzins prslucima.

 

kao da je ovo pisao onaj ispušeni janjatović ili bilo koji ex-yu kritičar. jebo ih novi talas, EKV, punk...

nisu ni poslušali album, niti o njemu nešto rekli, nego jedu govna o metalu kao "najkonzervativnijoj vrsti muzike" - nešto što je možda stajalo pre 30 godina.

i ne kapiram kakve veze pamet ima sa slušanjem muzike? šta, ako sam pametan slušaću mešugu, a ako sam zatucani brđanin mejdene? ili se, kao i inače u srpskom shvatanaju MUZIKE, misli na jebene tekstove?

 

 

btw, uopšte se ne potresam zbog debila, nego mi došlo da kenjam. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa obojicom...

Andrija, jako je glupo kad ti fanovi samo slusaju jedno i nema drugog...meni su Maideni u top 10, i obozavam ih, ali to ne znaci da cu da slusam samo njih... :mrgreen:

 

Grobodane, slazem se, bez strasti nema uzivanja u muzici, volim i ja strast, i sve je subjektivno... Ja sam upravo imao problema na ovom forumu sa ljudima koji nisu mogli da shvate da ja vise volim nove albume Avantasije nego stare...

bolje bi ti bilo da se ne blamiras vise sa tom izjavom za avantasiju strasni momce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da ne, ali ako je tebi to najbolje nemam ništa protiv. A Mejdeni su najveći metal bend uz Metaliku pa proporcionalno tome imaju i najviše daj hard fanova. A u suštini mrzim ljude koji ne znaju da se iskreno oduševe bez granica, volim strast da vidim ( :mhihi: ).

Samo sto je Metalika u svakom segmentu i pogledu iznad mejdena ubjedljivo. :)

Ma sve je to lepo, al idalje stoji cinjenica da album ima ukupno 1 dobru pesmu :)

 

TO!

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Куртон

I mene interesuje sta bi sami clanovi metalike rekli da im neko kaze da je njihova muzika "u svakom segmentu i pogledu iznad mejdena ubjedljivo". Mislim da bi rekli nesto tipa "aj' pali pozeru".

Edited by Куртон

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene interesuje sta bi sami clanovi metalike rekli da im neko kaze da je njihova muzika "u svakom segmentu i pogledu iznad mejdena ubjedljivo". Mislim da bi rekli nesto tipa "aj' pali pozeru".

 

Rekli bi ma kakvi bre MEJDENI daj picko link za nov ENSLAVED...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steve: "I Would Definitely Like to Make Another Album"

 

The Artisan News Service spoke with Steve Harris and Bruce Dickinson about the success of the band’s latest album, The Final Frontier and will it be the last?

 

“I think not,’ says Harris. “I think everyone knew when we put this album out people were going to be wondering about the title, if it was the beginning of the end or the end itself. Hopefully not. I would definitely like to make another album.”

 

Check out an Artisan News Service video interview after the jump.

 

 

IDEMO MAJSTORE!!!ROKAJ SNIMAJ,ROKAJ SNIMAJ!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...