Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

THE FINAL FRONTIER TOUR,BEST HITS TOUR,ALBUM,TURNEJA PROMOCIJE ALBUMA,ORPOSTAJNA TURNEJA!!!To bi trebalo to da bude...MAX.Taj poslednji album bi bilo extra odraditi u nekom tripu da bude douple album,posto vec imaju dosta inspiracije...

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

trostruki album, sa dianom, blejzom i dickinsinom po jedan cd...mada cenim da bi mnogi na ovom forumu prizeljkivali pre da diano otpeva sva 3 i da pesme traju 2.5 minuta i da...ma umorio sam se...izgubio sam, sranje je novi album. Tacno je. Ima samo jedna dobra pesma. Samo ne znam koja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

trostruki album, sa dianom, blejzom i dickinsinom po jedan cd...mada cenim da bi mnogi na ovom forumu prizeljkivali pre da diano otpeva sva 3 i da pesme traju 2.5 minuta i da...ma umorio sam se...izgubio sam, sranje je novi album. Tacno je. Ima samo jedna dobra pesma. Samo ne znam koja.

Ja se potpuno slazem sa tobom :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, novi album posle ovih sada skoro mesec dana od kada je procureo je i dalje odlican, vec 15 dana ga ne slusam kao prvih 10, da mi se ne smuci, kao sto vec jesu nekoliko pesama!

 

Album je savrsen, i nista mu ne fali, bas nista, ali moram da kazem da nije najbolji, posto neki bludnici to tvrde, mozda jeste TRENUTNO ali inace, NIJE, i NEMOGUCE! Koja pesma moze da prismrdi hitovima kao sto su Hallowed Be Thy Name, Powerslave, Rime Of The, The Evil That? Ovo jeste Maidenov odlicni album, sa prelepim melodijama, misticnim imenima i lepim clean partovima ali iskreno uvek bi radije cuo Poweslave, TNOTB, SSOTSS turneju nego TFF, ali sve u svemu 

 

 

 

 

10/10

Edited by Cofikana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto si retardiran jebote, album je sranje totalno!

 

Ljudi, novi album posle ovih sada skoro mesec dana od kada je procureo je i dalje odlican, vec 15 dana ga ne slusam kao prvih 10, da mi se ne smuci, kao sto vec jesu nekoliko pesama!

 

Album je savrsen, i nista mu ne fali, bas nista, ali moram da kazem da nije najbolji, posto neki bludnici to tvrde, mozda jeste TRENUTNO ali inace, NIJE, i NEMOGUCE! Koja pesma moze da prismrdi hitovima kao sto su Hallowed Be Thy Name, Powerslave, Rime Of The, The Evil That? Ovo jeste Maidenov odlicni album, sa prelepim melodijama, misticnim imenima i lepim clean partovima ali iskreno uvek bi radije cuo Poweslave, TNOTB, SSOTSS turneju nego TFF, ali sve u svemu

 

 

 

 

10/10

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se desilo sa onim "being a fan"? Svi su kritičari, jebeni umetnici, profesori muzičke teorije... gde su nestali oni fanovi koji ubijaju za bend? Metal je uvek imao najvernije fanove koji prate bend dekadama i po tome se izdvajao. A danas je pun pametnjakovića i seratora, a najviše seru ljudi koji nemaju original diska u kolekciji i koncerta nisu videli u životu. Evo za mene je sve što je King Diamond ikad izbacio savršeno mada objektivno nije ali ja sam die hard fan i jebite se ako se ne slažete. Tako da razumem Mejdenovce i sam se ubrajam. Up the irons!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbegavam da ucestvujem u raspravama na internet forumima,a jos vise mrzim da citam komentare na raznim sajtovima.Citam ovih dana o mladom zvezdinom fudbaleru,koji treba da ide u Italiju na vrlo zajebanu operaciju.I pored podrske naroda,nadje se poneki pametni grobar koji mu zeli sve najgore.Isti slucaj i za Alexa Marica,coveka koga su ucenili da igra za Australiju,i koji je pevao srpsku himnu kada su igrali protiv nas.Naravno da su najgore popljuvali,i da je mnogima najveci izdajnik.Za golmana Stojkovica necu ni da pricam,budale prete da ce ga ubiti.Govori li vam ovo da je narod otisao u k...c?Slicne stvari se desavaju i na ovom forumu.Iron Maiden je najveci metal bend svih vremena,i kao takav je pogodan za lecenje kompleksa raznih likova.Veciti kontrasi ce uvek popljuvati nesto,iako nisu u to sigurni.Kako neko moze da tvrdi posle 2 slusanja da je album sranje,ili remek delo?Izgleda da moze,jer su ti likovi ipak pametniji od nas prosecnih,i da su samo oni znaju da su Maideni prevara,a da postoji neki bend u Rusiji,ili Letoniji,koji je bolji i od Metallice i Maidena,ali zbog prevaranata poput Dickinsona,nikad nisu mogli postati poznati.Pre 20 godina,u Jugotonu sam kupio kasetu No Prayer For The Dying.U kolekciji sam vec imao 5 Maiden ploca,koje sam polovne kupio od bratovog drugara.I posle 2 decenije volim ovaj bend kao prvog dana,i uvek jedva cekam da cujem nesto novo sto objave.Neki albumi su mi bili losi,neki prosecni,neki odlicni.Puno sam para potosio za nosace zvuka,mnogo puta sam odvajao od usta ne bih li kupio neki album.Znam da postoje mladi ljudi koji nisu ni dinar dali za muziku,i da je mp3 jedini format koji poznaju,kao i da mnogi slusaju muziku u pozadini dok se proseravaju na forumima.Sa takvim ljudima se necu raspravljati.The Final Frontier je ODLICAN ALBUM i tacka.

  • Upvote 15
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 20 godina,u Jugotonu sam kupio kasetu No Prayer For The Dying.

 

Ne javljaj se dok na muzickoj kazeti ne budes imao i 7th son of a 7th son. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

Jbg uvek je tako bilo,ne moze sve da bude po ukusu svakome.Dok sam ja sek'o vene za SIT i gorepomenuti,komsija ih je pljuvao,jer su se tad prodali.Opet npr pesma Fear of the dark mi se gadi(doduse bila mi je ok nekada,dok nije pocelo ono sta god da neko trazi od Mejdena,na TV-u ili na radiju,oni puste tu pesmu,ko god krene mejdene da slusa,odmah fear of the dark),ali 99% ljudi je obozava.

Dugo se oni bave muzikom,sazrevaju kao i svi.Ne moze sigurno da se stvara i svira na isti nacin 1975 i 1980. i 1987. i 1992. i 2000. i 2010.I uvek imas nove fanove kojima ce novije stvari biti bolje i slusljivije od starijih.Zato ih i delim na Mejdene osamdesetih,devedesetih,dvehiljadittih....ali ih ne poredim,sem u okviru tih perioda.Za ovu poslednju deceniju i danasnje mejdene,odlican,zreo album...i FFS,samo jedna zamracena fotka benda na celom albumu. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne javljaj se dok na muzickoj kazeti ne budes imao i 7th son of a 7th son. :mhihi::mhihi::mhihi:

 

Jbg uvek je tako bilo,ne moze sve da bude po ukusu svakome.Dok sam ja sek'o vene za SIT i gorepomenuti,komsija ih je pljuvao,jer su se tad prodali.Opet npr pesma Fear of the dark mi se gadi(doduse bila mi je ok nekada,dok nije pocelo ono sta god da neko trazi od Mejdena,na TV-u ili na radiju,oni puste tu pesmu,ko god krene mejdene da slusa,odmah fear of the dark),ali 99% ljudi je obozava.

Dugo se oni bave muzikom,sazrevaju kao i svi.Ne moze sigurno da se stvara i svira na isti nacin 1975 i 1980. i 1987. i 1992. i 2000. i 2010.I uvek imas nove fanove kojima ce novije stvari biti bolje i slusljivije od starijih.Zato ih i delim na Mejdene osamdesetih,devedesetih,dvehiljadittih....ali ih ne poredim,sem u okviru tih perioda.Za ovu poslednju deceniju i danasnje mejdene,odlican,zreo album...i FFS,samo jedna zamracena fotka benda na celom albumu. :mrgreen:

 

Ko bre nema Seventh Son?Samo ga nisam kupio '88. kad je izasao,vec 2 godine kasnije.

Edited by Paya

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se dopadaju sve faze i dugo dugo mi je omiljena faza bila SIT & SSOASS ali ova poslednja 2 su mi tako legla i sadrze sve sto bih u najmokrijim snovima zeleo da cujem od mejdena tako da sam naravno odusevljen...posle jos preslusavanja, album jeste nastavio u smeru proslog ali zbog ratne tematike na samo jednoj pesmi ipak ne bih rekao da je ovo X FACTOR 3 ali jeste neki spoj toga i fantasticnih epskih tematika u maniru ROTAM I HBTN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da bi Harris mogao da ispadne faca i fer prema Dickinsonu pa da Maideni odrade live Book Of Thel ili Darkside Of Aquarius,ja mislim da bi to bilo genijalno!

 

 

Harrisu mnogo ide na kurac koliko su dobre albume Bruce i Adrian snimali bez njega, zato nikad neces to videti, nit ces ikad videti da Roy Z radi produkciju za album Iron Maiden-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošteno, Bruce Dickinson u solo karijeri ima dobrih pesama, ali su one ipak daleko iza novijih radova Maidena. Ako je neko od Maiden pevača u solo karijeri snimio nešto što se može po kvalitetu takmičiti sa novijim Maiden albumima, to je onda Blaze Bayley. Ali, ja imam užasan muzički ukus, to je odavno poznaato. :rockdevil:

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...