Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Због новог албума сам и дошла овде. Знала сам и раније за овај форум, али сам случајно наишла на оно што се писало о новом албуму. Утисци су ми повољни, слушљив је као и сваки њихов албум. Свиђа ми се како Dickinson пева, некако је... неуништив. Кад сам чула Coming Home, као да сам тек почела да слушам музику.

 

Ako su ti mejdeni dragi kloni se ovog foruma, bar ovog topica. Ima shaljivdzija koji ce te ubedjivati da je coming home jako losa pesma i da treba samo da slusas prvih 5 albuma ili nesto od sodoma ili kiki lesendrica.

 

slazem se sa tim sto si rekla, Dickinson = neunistiv, coming home = jezenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako su ti mejdeni dragi kloni se ovog foruma, bar ovog topica. Ima shaljivdzija koji ce te ubedjivati da je coming home jako losa pesma i da treba samo da slusas prvih 5 albuma ili nesto od sodoma ili kiki lesendrica.

 

slazem se sa tim sto si rekla, Dickinson = neunistiv, coming home = jezenje :)

Slazem se sa time sto si rekao ali brate ne diraj SODOM breeee !!!! :violent:

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa time sto si rekao ali brate ne diraj SODOM breeee !!!! :violent:

 

Ma lupam za Sodom, tek kratko slusam metal pa nisam jos stigao do njih.

 

 

Mercenery je vaistinu fantastican bend, na zalost raspad, tj. otislo pola benda, a ovi ostali ce da krpe, ne znam kako kad je otisao i pevac koji je bar 43% benda. Ali nadam se da ce nesto dobro izaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste debili, znači nevjerovatno. Dodje čovjek, ostavi zanimljivost za razliku od vaših moronskih postova, i odma fanboy paljba.

 

Najbolje bi bilo da se na ovoj temi dozvoli samo troje ljudi da postuje. Pa kad dosadi worshipovanje ubaci se jedan troll i tako u beskraj.

 

edit: odnosi se naravno na one gore postove.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sam se shalio :)

 

mene prcaju sa svakojakim izjavama pa htedoh i ja da probam, ali nije se upecao buda vec bas najveci shaljivdzija.

 

 

Pa da. Znala se setlista jos davno pre toga i to je fora od pre koncerta u bg-u. To svuda prica. To mu je fazon.

Edited by mikki270

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...