Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Prelepo!! Stvarno je neverovatan covek! Kako mi je drago sto je imao i solo karijeru i nadam se da ce opet nesto izdati! Poslednji album je fantastican, samo mi smeta sto se mozda i malo previse pronasao, koliko god ovo smesno zvucalo, ali prija mi kod njega sto uvek pokusava da pronadje nesto novo u sebi!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto iz prve ruke sirov live snimak i vidite kako zvuci,jebeno savrsenstvo....

Inace jako je dobro izvukao ono malo objasnjenje na pocetku za one koji su u zabludi o cemu je zapravo pesma,od gospodina vilijama blejka moze dosta da se nauci i preporucio bih ko ima mogucnosti da nabavi knjige da procita jer se nece pokajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff. Bas mi je zao! Covek je stvarno izuzetan u mnogim pogledima. Ne mogu, a da ne cenim to sto je napustio IM kada su komercijalno bili na vrhu zato sto je shvatio da hoce nesto drugacije da proba i zato sto nije zeleo sigurnim putem da ide. Vidi se po albumima kako je trazio svoj izraz i konacno ga pronasao sa Accident...i usavrsio na sledecim albumima. Chemical Wedding mi je ipak omiljeni! Toliko caroban album!!!

 

Jedina uteha sto IM po svemu sudeci nece jos dugo trajati je sto ce onda Bruce mozda snimiti opet nesto!

 

I da, omiljena pesma Tears of the Dragon - live verzija!! Uffff kad se samo setim kako sam je pustao na repeat nekoliko dana!! Jezio sam se svaki put!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff. Bas mi je zao! Covek je stvarno izuzetan u mnogim pogledima. Ne mogu, a da ne cenim to sto je napustio IM kada su komercijalno bili na vrhu zato sto je shvatio da hoce nesto drugacije da proba i zato sto nije zeleo sigurnim putem da ide. Vidi se po albumima kako je trazio svoj izraz i konacno ga pronasao sa Accident...i usavrsio na sledecim albumima. Chemical Wedding mi je ipak omiljeni! Toliko caroban album!!!

 

Jedina uteha sto IM po svemu sudeci nece jos dugo trajati je sto ce onda Bruce mozda snimiti opet nesto!

 

I da, omiljena pesma Tears of the Dragon - live verzija!! Uffff kad se samo setim kako sam je pustao na repeat nekoliko dana!! Jezio sam se svaki put!!

 

Nije zato napustio bend,nisi dobro informisan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...