Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не знам зашто вам се не допада, делује сасвим коректно.

Вуче ми мало на Слејер 80-их, као да је са Seasons-a, тај рад...Ко нема неких очекивања, нека се држи досадног Christ Illusion-а.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je pesma bas dobra...jedino sto mi se ne dopada je solo...ako se to uopste moze nazvati solom...bezveze...ko da su cupali rep nekoj macki pa snimali kako se dere.Ali generalno pesma je bas dobra.Onaj rif pre sola kolje,samo kao sto rece Nixx,tamo je trebalo gitaru dici,praznu zicu pogotovo.

"Christ Illusion" dosadan?Mozda gluvoj osobi...u svakom slucaju,nijedna od tri pesme do sada procurele nije dobra kao 90% stvari sa "Christ Illusion"...ali videcemo kakav ce album biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, па Слеја је одвајкада био познат по психоделичним солоима. :mhihi::rockdevil:

 

"Christ Illusion" dosadan?Mozda gluvoj osobi...u svakom slucaju,nijedna od tri pesme do sada procurele nije dobra kao 90% stvari sa "Christ Illusion"...ali videcemo kakav ce album biti.

 

Чим има песму посвећену Андреју Чикатилу, у старту је бољи од Христа. :red:

'Бем ли га, ја баш и не варим Diabolus, GHUA и овај задњи, једноставно није то онај Слејер какав волим. Но, то је мој укус, и никако не значи да сам у праву.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,ti psihodelicni soloi su imali smisla,ovaj je bezveze i dosadan.

Meni licno nijedna od ove tri pesme ne moze da prismrdi "Flesh Storm","Skeleton Christ","Catalyst","Cult","Catatonic","Consfearacy"...jenino bi se "Psychopathy red" mogla nekako uguziti tu,ove dve preostale nikako.Ali dobro,za sada sam zadovoljan.I pre izlaska "Christ Illusion" su procurele tri pesme sa kojima nisam bio nesto preterano odusevljen,ali me je album oduvao kada je izasao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako treba sačekati sve. Kad je izašla Eyes of the insane, van koncepta albuma, većina je mislila da je bezveze, a posle se ispostavilo da se super uklapa gde joj je mesto. Mada i za sam CI, Slayer kaže da mu nešto fali, a da ni oni ne znaju šta jer nije imao takvu prođu kod fanova kakva je bila očekivana. Sa njega mi Skeleton Christ i dalje ostaje favorit, pa Cult i onda sve ostalo...

 

Realno u svakoj od ove tri nove ima bar jedna super deonica, lično mi se Hate Worldwide za sada najviše sviđa, muzički ali pre svega tekstualno od ove tri, mada tekstualno ni Psychopathy Red ne zaostaje puno...ova zadnja je tekstualno tipično napaljenje, rat, genocid, satana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je pesma...nekako nekarakteristichna...kao da nije slayer...a produkcija ako ostane ovakva do kraja...uzas

shto se tiche psychopathy reda...na CI mogu da joj se priblize jihad i cult...al opet su nekako nedovrshene...PR je prava slayer stvar za lomljenje kichme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...