Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Upravo skinuh spot... lepo, lepo pivopije.gif

 

Nego, zasto se toliko pojavljuje gdjica kolezinica iz NoRk-a? icon_razz.gificon_mrgreen.gif

bodyguard Dushanu dok svira? icon_smile.gif

 

A i Ana, ako vec peva u kupatilu, mogla je onu varijantu sa bade mantilom i peskirom na glavi icon_smile.gif

Edited by El_Nino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem tako ja danas, pregledam forum i trazim linkove domacih metal bendova, i, gle cuda, nabasam na vas! icon_smile.gif Skinuo sam spot i one pesmice koje ste postavili i mogu samo da vas pohvalim. Iako ne slusam takvu muziku, iskreno me je dirnula kolicina emocija koju je vasa muzika izazvala u meni.

Puno pozdrava... musik20.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno skinuh i videh vas spot i moram da kazem some serious shit is goin' on in there!!! [u jeee al sam hip icon_smile.gif ] Prilicno originalno odradjeno, ima super tripova, bas sam se prijatno iznenadio! Bas je u nekom arti fazonu...

 

Pozdrav i samo tako nastavite!!! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif E spot vam je vrh..Bas je dobro uradjeno ima dobru atmosferu...Extra su momenti sa ogledalom gde ide drugaciji odraz i gavran kada odleti, i pivo naravno icon_wink.gif Jedine zamerke mogu biti na poneke mracne kadrove na kojima se slabo sta vidi ali sveokupno extra..Veliki + je sto je crno belo icon_wink.gifpivopije.gif

 

 

To bi bilo previshe sexy.

 

Slazem se ... icon_wink.gif a ono kada gricne usnu na 3:48 icon_wink.gificon_wink.gif

 

heeh super ste samo tako nastavite... icon_rockdevil.gif

Edited by Bole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woow,album vam je extra i mlogo mi se svidza...Mrki mislim da bi mogao da chekiras mail... icon_smile.gif Srecna vam svirka u subotu!!!Primam mailove kao da si spam pa jbt ugradi anti-virus...pozajmicu ti ako nemas icon_mrgreen.gif

Dakle zelim da dodjete o5 u PA pleaseee..... ??? icon_confused.gif Say YES please!!!

 

POZzzzZzzzZzzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

juche sam tek videla spot! potpuno drugachiji od drugih nashih spotova! jedino shto je statichan u smislu da nema nekih znachajnijih promena kadrova kad je znachajnija promena u pesmi, al tachno znam koliki je napor potreban da se to postigne i da je promena nechega shto sasvim ok izgleda i funkcionishe mach sa dve oshtrice... tako da - svaka chast! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...