Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

jel moze neki omanji rakun ako ne nadjemo cilim rolleyes.gif

Ne, ništa onda icon_sad.gif

Inače, uvek sam bila oduševljena tim ćilimima... Da li znate da je svaki pravljen da traje po makar 100 god? Na moju žalost, nikad nismo imali jedan a i nije kao da mi se sada uklapa u enterijer.....

 

 

Nego da... ovaj, znači Rain Delay? Čudno, nikad čula... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno...odakle da jebeno pocnem...

Razvalili ste Jebeno Pirot

Markomrki rece na temi za svirku da ne zna kako cemo da izdrzimo njihov doom death ako smo svi nalozeni na power...jos uvek pri toj izjavi prijatelju?

Znaci atmofera je ubedljivo bila najaca na vasoj svirci...muzika je odlicna,fenomenalna jebeno razara...vokali su odlicni(oba, a pogotovo zenski)...sve sve ali...

Bubnjar je zver u telu coveka

Razvalio je one jadne bubnjeve ne znam da li je od njih nesto ostalo...ja se ne secam da sam se skoro odusevio nekim bubnjarom...zadnje odusevljenje je bilo sa Shawnom iz Megadetha a onda sad...znaci svetski...

...E da...ima odlicnu frizuru...

Cim odem u bg idem u Felixa da kupim original...oprasili ste ga samo tako...ogroman pozdrav iz Pirota

 

EDIT : Markomrki ko si ti iz benda?

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE znam sta da kazem, ova svirka u Pirotu je bila neverovatno fantrasticano odlicna, stil vam je veoma originalan, a bubnjevi...o njima i da ne pricam ''zver u telu coveka'' je svima pokazao kako se koriste bubnjevi, ono mix pevanje stvarno docarava neophodnu atmosferu...ma stvarno ste super...nadam se da cete doci opet!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atmosfera je bila super!

Ne, Mrki...Atmosfera je bila FENOMENALANA! FANTASTICNA! Ubedljivo najbolji nastup sinoc icon_da.gif ! A publika je stvarno odlepila, bili su super. Sve pohvale i pirotskoj publici. icon_biggrin.gif

 

Mene sve vise odusevljavate iz svirke u svirku... icon_surprised.gif Smorila sam Anci sinoc kad sam vas hvalila! laugh.gif

I pitam se samo-dokle vise (cete me odusevljavati)? icon_smile.gif

 

 

Joooooj, najdobri ste, najdobri... icon_wink.gificon_biggrin.gif

 

Jedva cakam drugi album. icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...