Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Evo ja sedim za kompom pored Badjijevog kompa i saljem svima pozdrav iz Herceg Novog. Keep spaming... icon_biggrin.gif

 

@ Vlajko: Odmor, brate... pivopije.gif Pice, zene, prljave hotelske sobe... i to...

Vas dvojica sami ?

Moze biti sumnjivo icon_smile.gif

Jel ste dobili inspiraciju,setajuci se nocu pored mora,dok hladan vetar duva sa pucine, ili dok ste isli starom gradom gledajuci u oronule fasade...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema brige...

user posted image

 

nego, radi li se na novim stvarima?

 

pivopije.gif

Stvari za drugi album su gotovo...pochinjemo ovih dana rad sa klikom na novim stvarima i chim dobijemo zeleno svetlo od producenta tj. kada se navezbamo sa klikom ulazimo u studio...i tako... icon_da.gif

 

a naravno Dushan najavljaju josh jednu novu stvar...taman za turneju sa Vladom Georgievim... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E braco vishe ne znam nishta. Ta riba shto to organizuje, danas nije u Panchevu, All My Sins otkazali su, jer gitarista mora da radi, pa su upali Nadimach i Daggerspawn, e sad ja ne znam shta ce sutra biti. Mi nismo otkazali svirku, ali i mi cekamo. Stvarno, ne znam, kako sada stvari stoje svirke ima, ali riba nije nishta sa plakatima uradila, ne znam kako ce za opremu, ovi ortaci iz all my sins su napustili organizaciju, pa je sve na njoj, a ona nije u Panchevu trenutno. Verovatno je jedan dan setala sa drugaricama i pomislila izanenada:"Jaoj kako bi bilo divno da organizujemo svirku" i tako... Mora to malo bolje da se radi majku mu. U svakom slucaju veceras cu saznati sve pa ce biti informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E braco vishe ne znam nishta. Ta riba shto to organizuje, danas nije u Panchevu, All My Sins otkazali su, jer gitarista mora da radi, pa su upali Nadimach i Daggerspawn, e sad ja ne znam shta ce sutra biti. Mi nismo otkazali svirku, ali i mi cekamo. Stvarno, ne znam, kako sada stvari stoje svirke ima, ali riba nije nishta sa plakatima uradila, ne znam kako ce za opremu, ovi ortaci iz all my sins su napustili organizaciju, pa je sve na njoj, a ona nije u Panchevu trenutno. Verovatno je jedan dan setala sa drugaricama i pomislila izanenada:"Jaoj kako bi bilo divno da organizujemo svirku" i tako... Mora to malo bolje da se radi majku mu. U svakom slucaju veceras cu saznati sve pa ce biti informacija.

ma mora da bude svirke , biggrin.gif skoro da jedva cekam d svira sutra..(taman pred ispitni rock) pivopije.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavestenje svim ljudovima koji su ocekivali svirku Rain Delay u Panchevu pa NECE JE BITI!!!!Jbg braca Dileyci "NE MOGU" a svirka je u subotu 29.og aprila i swiraju All My Sins,NadimaC,DaggerSpawn...pa ko voli nek izvoli a ti Mrki...raspravicemo icon_mad.gificon_razz.gificon_razz.gif Dakle zao mi je sto moram da vas razocaram ali pored "Extra Grupe ???"-Rain Delaya (koji NE MOGU da dodju) swiraju wrlo kvalit. grupe!!! Sorry ali tako je kako je!!! icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, zaborate celu pricu. Bice svirki...

 

Vazno je da smo ONOLIKO napredovali.

Ne brinem. Sve dolazi na svoje mesto...

 

Gledao sam Indepedence Day, i mogu slobodno da kazem

 

 

RAIN DELAY

Sophmore album We Forget

the finest melodic death/doom/metalcore you'll ever hear

 

 

LET THE KICK-BOX BEGIN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...