Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Obavestenje svim ljudovima koji su ocekivali svirku Rain Delay u Panchevu pa NECE JE BITI!!!!Jbg braca Dileyci "NE MOGU" a svirka je u subotu 29.og aprila i swiraju All My Sins,NadimaC,DaggerSpawn...pa ko voli nek izvoli a ti Mrki...raspravicemo icon_mad.gificon_razz.gificon_razz.gif Dakle zao mi je sto moram da vas razocaram ali pored "Extra Grupe ???"-Rain Delaya (koji NE MOGU da dodju) swiraju wrlo kvalit. grupe!!! Sorry ali tako je kako je!!! icon_cry.gif

Smatram da si ispala vrlo nekorektna...dobro znash da smo bili vrlo radi da sviramo u Panchevu...dogovorili smo se za petak 28. i rekla si da mozes da to organizujesh kako treba...poshto smo se sve lepo dogovorili mi smo tako planirali nashe obaveze...

onda je doshlo do toga da ne znash ni ko ce svirati,ni kada ce biti gotovi plakati,niti shta je sa opremom...zvali smo te chitav bogovetni dan tj. 27. ovog meseca da te pitamo shta se deshava...rekla si nam za ove probleme i da ces me obavestiti da li ce svirke biti...rekla si da ces me zvati najkasnije do 28. u 13 h...rekao sam da nema problema da smo se mi organizovali za prevoz i da samo kazes gde,kada da dodjemo i ako mozesh da nam platish putne troshkove(ulje za kola i benzin)

rekla si da si svirku pomerila za subotu...ja sam zvao ljude iz benda da vidim da li im to odgovara...Mrki radi u subotu i zivi od tog posla te stoga nismo mogli...ako to ne mozesh da razumesh odrasti...

lepo smo te pitali da li ce to biti 28. rekla si da hoce...iako smo bili pomalo nepoverljivi jer smo vec imali slichna iskustva ti si nas uveravala da ce sve biti ok iako organizovati svirku nije lak posao...poverovali smo ti i ochigledno se zajebali...Mrki se tako dogovorio sa gazdom da ne radi u petak...

 

Mi smo sa nashe strane bili max profesionalni ali tako to ispadne kada neko hoce da se igra organizovanja svirke...to nam je za nauk...ko smatra da se ova kako reche mlada dama "EXTRA GRUPA???" pogordila moze slobodno da pita sve ljude sa kojima smo saradjivali na svirkama da li smo imali krajnje profesionalan i odgovoran odnas prema svirci i organizatoru ili ne...shto se nas tiche nama ce biti vrlo drago da sviramo u PA ali neki dogovori se moraju isposhtovati...

 

toliko od mene... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i par reci od mene: Rain Delay kako je naveo Stefan u predjasnjem postu je bend koji je uvek ako ni po cemu drugom bio poznat po izuzetnom profesionalizmu, i to mogu bez srama da kazem bilo kome pa neka tvrdi drugacije ako ima argumente. Za doticnu svirku u Pancevu smo saznali dve nedelje pre zakazanog datuma. Kako ja raspored rada za sledecu nedelju dobijam u nedelju uvece, izvrsio sam pritisak da ne radim u petak uvece, da bih mogao da sviram jer to je zakazani datum. Pri tom zelim da svi koji citate ovo znate da radim u usluznoj grani i nama je petak i subota uvece ludnica od posla i svi su potrebni. Znaci ja dve nedelje unapred znam za datum, i nedelju unapred sredim da ne radim u petak, ali zato radim subotu, nedelju i sve ostale dane. U sredu ujutro se Dusan I stefan vracaju iz Crne Gore i mi isti dan radimo probu u 6 pa ja odlazim na posao i sutra odnosno juce smo odradili probu u 12 i ja opet posle idem na posao, kao i Zeljko koji takodje radi. Zeleli smo da se sto bolje pripremimo jer smo trebali da imamo malo jacu minutazu, itd itd. U sredu u oko ponoci meni Doticna devojka koja to organizuje javlja da ne svira All My Sins, ja sutra posle probe se cujem sa clanom benda da vidim shto su odustali, ali je jedan zadrzan na poslu pa ne moze. E tu pocinju sve moje sumlje, jer oni odustaju od organizacije, a cura je u Novom Sadu, znaci dan pred svirku ona nije u Pancevu, i to bi po meni moglo da je sve shto treba bilo vec sredjeno. I ja angazujem josh i Stefana da je okrece konstantno jer ja moram na posao, a njoj je hvala bogu iskljucen mobulni. Konacno negde oko 7 uvece on mi javlja da je uspeo da je dobije, i da je ona pomerila svirku za subotu. Na shta ja kazem da je to lepo ali da ona zna da ja radim u subotu i da smo se unapred dogovorili dve nedelje unapred ! za petak. Ona me pola sata zove i kaze mi da je pomerila za dan kasnije, i pita da li mozemo. Uz sav moj shok i uzdrzavanje da ne pocnem da koristim jezik obojen narodnostima, ja joj odgovaram da radim i da je ona to znala. Od tog trena se znalo da Rain Delay nece svirati.

 

 

Zakljucak: Draga devojko. Ispravljam te. Rain Delay nije kako si ti rekla "NE MOGAO" da svira. Nego ti nisi ispostovala dogovor. Ovakve stvari nisu zapljuni iza zgrade, vec se manipulishe, sa hiljadu faktora, a da ne pricam koliko se ljudi u sve to uplice. Mi nememo 2 godine pa da nemash nikakve obaveze i da jedino shto trebash je da kakish i da pishkish a svo ostalo vreme je na tebi. Muzika je nash zivot i strast, i pored toga postoji josh neshto shto se zove STVARAN ZIVOT I OBAVEZA. Ja razumem da se tebi svidela ideja o organizovanju. Licno mislim da si trebala to mnogo mnogo ozbiljnoje da shvatish. I na kraju da samo kazem da ovakva moja reakcije je prouzrokovana tvojim postom, I da sa moje tacke gledishta, cu morati jako i potanko da razmislim pre nego shto budem usao u bilo kakav posao ove vrste sa tobom. Ovo je istina shto sam napisao i ja odgovorno stojim iza toga. Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...