Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

A jesi ti bila u nekom od bendova ili???

Ona je nasha dobra drugarica i najverniji fan icon_da.gif ...inache ishla je sa 202-kom u svojstvu???

Nama je bilo fenomenalno...ovakav prijem publike josh nismo doziveli...u nedelju smo u Nishu pa ako imate vremena navrnite... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

tacnije doom sa primesama death-a,

Malo dooma malo deatha malo melodike-kada se sve to smucka dobijesh Rain Delay... icon_da.gif

album sigurno nece izaci ovog leta jer ce se snimati ovog leta...koliko ce snimanje trajati zavisi od nas... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lik iz Pirota je stvarno lik. Iskreno neverovatna atmosfera, kad su nas i sankeri na onom fancy mestu gledali. Publika ma da ne pricam, ludnica, neshto najbolje od najboljeg, kunem se da sam na pocetku emphty mogao da osetim kako vibrira vazduh. Fantazija, Pirote hvala ti, kazem samo naj;epshe uspomene odatle do kraja zivota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sankeri su kleli sto smo izabrali Blackmoora preko Riblje Corbe...to je bila jedina stvar za koju su oni culi...mesto je fancy do bola ali je posluzilo svrsi...e da pozdrav za Markamrkog od tipa kome je dao svoje palice...u Slayer majici...vi ste mu prvi omiljeni Death metal icon_smile.gif

I naravno cekamo vas opet!

 

Majca je super, al moja je bolja, Darkthrone!

Ma moja je najbolja icon_smile.gif

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lik iz Pirota je stvarno lik. Iskreno neverovatna atmosfera, kad su nas i sankeri na onom fancy mestu gledali. Publika ma da ne pricam, ludnica, neshto najbolje od najboljeg, kunem se da sam na pocetku emphty mogao da osetim kako vibrira vazduh. Fantazija, Pirote hvala ti, kazem samo naj;epshe uspomene odatle do kraja zivota.

Pa drago mi je sto je nase mesto nekom ostalo u vrlo lepom secanju!Iskreno mogu reci da je za sada najbolja atmosfera bila pred nasim domacima!To je znak da ima nade za bilo koju vrstu ne mainstream muzike!Jos samo da uklonimo Radikale koji drze ozvuchenje i tako....

 

Sviracemo svi mi jos ovde... icon_rockdevil.gifbiggrin.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...