Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Izvinjavam se R.D.cima zbog bilo kakvog nesporazuma,zelela bih da se iskupim samo recite kako icon_smile.gif Stvarno mi je zao sto je sve onako glupo ispalo za onu svirku...nadam se da cete mi oprostiti..ali u Srbiji uvek neko zasere ovaj put sam to nazalos bila JA!Sorry,and please forgive me...

 

P.S.Moze li neko iz R.Delaya da mi ostavi br. na private da ga kontaktiram u vezi 20.og maja???Nemate da brinete sve je spremno i oprema i plakati samo jos vi da dodjete i over!!!

 

Dragana Stefanovic Warner Toppinen wub.gif Bathory-my full name mrred.gif

 

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje da ga prati izjava takvog tipa...meni je to nekako interesantno nego izjave u kojima se pominju genitalije bez razloga...sad izlazim na tv-u pitaju me kako si i ja im kazem kurac...picka...sisa(jes da nije genitalija al ajde)...to je smesno.Ovo mi je simpaticno skroz...vulgarno al zajebano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje da ga prati izjava takvog tipa...meni je to nekako interesantno nego izjave u kojima se pominju genitalije bez razloga...sad izlazim na tv-u pitaju me kako si i ja im kazem kurac...picka...sisa(jes da nije genitalija al ajde)...to je smesno.Ovo mi je simpaticno skroz...vulgarno al zajebano

rambo amadeus-kralj,sto bi on reko *kurac,picka,govno,sisa-dupe se omaklo,moj skutere

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sto i nije ono neki cist death metal...

 

Pre je neka kombinacija:

 

Finski Doom, Shvedski melodic death metal, Americki metalcore i doomcore i nekakav jazzy-funky sound from New Orleans...

 

ili k'o sto "Zver u telu choveka" kaze:

 

AGGRESSIVE AVANTGARDE DOOM METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sto i nije ono neki cist death metal...

 

Pre je neka kombinacija:

 

Finski Doom, Shvedski melodic death metal, Americki metalcore i doomcore i nekakav jazzy-funky sound from New Orleans...

 

ili k'o sto "Zver u telu choveka" kaze:

 

AGGRESSIVE AVANTGARDE DOOM METAL

Ma naravno da nije.Ali pazi meni se na prvu loptu dopalo to sto vam je zika neobicna.A u Pirotu mi je utisak bio izdefinisaniji.Pazi pozadina je po meni death(sto bi moj kolega iz benda Vuki(gitara2) reko...ma ovo je nesto kao MY DYING BRIDE ali ne isto) icon_da.gif ali zenski vokal vuce na nesto modernije i blaze.Ovo ne kazem u negativnom smislu.Po meni je dobro ono sto je neobicno, iako mi sviramo thrash koji je poznat po old school shvatanjima i sviranju!Mi smo neka generacija EX... icon_smile.gifbiggrin.giflaugh.gif

 

 

Da vas pitam...Jel imate neki novi materijal snimljen u vidu promoa?Ako nije frka da nam posaljete odgovor na ovaj ANTI-DOTE mail pa da damo adresu da bi nam poslali(u al sam ga ukomplikovao).Cuo bih vam novi materijal za album 2 ako imate nesto?

 

Ljudi ne mogu da vas pohvatam ko je ko iz benda na forumu

markomrki - marko 'mrki' icon_wink.gif

zeljezni zec - ?

aurora... - ?

rain - ?

 

DAjte bre specifikaciju da prepoznam ljude.... biggrin.giflaugh.gif

Pircali smo po Pirotu a ne mogu da vidim ko je ko icon_smile.gif

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...