Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Jao Boze,pa vi ste mene toliko razocarali daaa...SKC...Da sam vas prvi put tada cula rekla bih kako ste stvarno sjajni,ali ja sam ta koja vas prati od pocetka i znam kako ste fantasticni bili..Svirali ste Doom-metal,ne znam stvarno kako ovo sada nazivate..Prosto nisam verovala da takav bend postoji na nasoj sceni i verovala sam da cete se te muzike drzati,ali..Skrenuli ste totalno sa puta,naravno po mom misljenju..Nove pesme..Dobre su ali nisu ni blizu Autumn Melancholy,Departure,Rain Delay,nema Dusanovih recitala koji su bili super..Mislila sam da ce novi album biti jos bolji ali izgleda da ce prvi ostati samo kao legenada necega sto se nije odrzalo....

Nisam zelela da vas uvredim,samo da kazem ono sto stvarno mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emily thanx na iskrenosti...

mada ono shto si chula u SKC-u nije ceo album...tj. ima tu doomy pesama ali ih ne sviramo jer su dosta dugachke,a chesto nemamo bash puno vremena na svirkama...

 

elem, to je Peavy Millenium 5-zichani,aktivni magneti i tako to...

 

poz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo. Pa da dodjem,da cujem uzivo kako zvuci. Predpostavljam da te je ovo snimanje inspirisalo da kupis novu gitaru.Nisam imao prilike da probam nesto iz Milennium serije,ali nesto mi govori da je to bas metlski bass.Probao sam 5-zicani Grind (Bxp+nesto,valjda ne secam se). Fin zvuk. Taj me je odusevio,s obzirom da ne volim Peavey. Koliko si puk'o?

 

Edited by shtuckensyglieben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao Boze,pa vi ste mene toliko razocarali daaa...SKC...Da sam vas prvi put tada cula rekla bih kako ste stvarno sjajni,ali ja sam ta koja vas prati od pocetka i znam kako ste fantasticni bili..Svirali ste Doom-metal,ne znam stvarno kako ovo sada nazivate..Prosto nisam verovala da takav bend postoji na nasoj sceni i verovala sam da cete se te muzike drzati,ali..Skrenuli ste totalno sa puta,naravno po mom misljenju..Nove pesme..Dobre su ali nisu ni blizu Autumn Melancholy,Departure,Rain Delay,nema Dusanovih recitala koji su bili super..Mislila sam da ce novi album biti jos bolji ali izgleda da ce prvi ostati samo kao legenada necega sto se nije odrzalo....

Nisam zelela da vas uvredim,samo da kazem ono sto stvarno mislim...

 

 

I eto nash prvi napush od fana, ali shta da se radi. Emily baby nemoj da si razocarana, mi na prvom albumu takodje imamo agresivne pesme. Takav ce da bude i drugi malo agressive malo melow. Tako da imaj nade za nas i cuj nov materijal kad izadje pa onda kazi, i da ako zelish da cujesh autumn melancholy doji u petak, sviracemo je posle ko zna koliko vremena

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove pesme su BOLJE od starih. Bez obzira na zanrovsku preferenciju. Mnogo originalnije od ranijih.

 

Kao sto rece Bagi, imamo na drugom albumu i doom pesama koje, nazalost, ne sviramo cesto.

 

Ovo sto sviramo je ustvari melodic death/doom (In Flames/Saturnus) u osnovi.

S tim sto mi kalemimo metalcore (Poison the Well) tu i tamo, a sve je odsvirano u fazonu nekih post-hardcore bendova (Burst).

Tako nesto...

 

Mozda tu ima i hospital death-a i mandzurijskog power-a, ali to Mrki i Bagi znaju... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...