Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Hlorela stvarno hvala na podrsci. Mislim da cemo uspeti da ih ubedimo da bude i na bg hronici. A ostatak materijala ce biti uskoro na sajtu.

 

 

Nema na cemu! Kada se neko istinski trudi oko onoga sto ga cini srecnim i zadovoljnim, to treba podrzati uvek!

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zelim da se mesam...

samo kazem fuck i to da sam malo (vise) razocaran odlukom...

moje misljenje je da ste izgubili najharizmaticniju pevacicu na yu-vateva sceni...kao sto rekoh-moje misljenje...stoga-nema ljutis...i zelim vam stvarno mnogo srece u buducnosti...i ajde vise da cujemo taj album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako kako shto pise u naslovu trazimo devojku koja ce da zameni Anu. Bez suvisnih pitanja o tome sve shto treba ovde da se zna je da trazimo devojku koja:

1. peva svojim prirodnim glasom i nema zelju da imitira kojekakve operske metal dive.

2. ozbiljno radi na svom glasu, da ume da drzi ton. (sto znaci da dobro pevanje u tus kabini nece biti uzeto u obzir)

3. pristojno izgleda

4. spremno i odgovorno moze da udje bez ostatka u ovo shto radimo jer mi ne smemo da priustimo predomisljanja posle mesec dana u fazonu ipak nije ovo za mene itd.

5. ostalo kad se cujemo.

 

 

Rain Delay je spreman da:

1. Maksimalno izadje u susret zainteresovanim, u smislu da ona devojka koja bude i mogla da peva ce imati svu nashu pomoc da se uhoda, niko ne ocekuje da doticna odma propeva i zna sve pesme, znaci postoji rad od jedno metar dana da bi se navikla, posle toga pocinje ozbiljan studijski rad.

2. pomognemo kako god mozemo da se prilagodimo rasporedima, ipak je ovo bend od 5 clanova.

3. pruzimo svu mogucu podrsku doticnoj da se adaptira.

4. i da se maksimalno zajebavamo.

 

 

Zainteresovane neka se jave na fon 064 5515048 ili neka ostave svoj fon. Oni koji zele neshto malo vishe da saznaju o bendu imaju stranu na my space i nashu web adresu koja je u mom potpisu.

 

P.S. ako mogu da zamolim da oni koji procitaju ovo puste malo pricu da bismo sto pre nasli i krenuli da spremamo novu pevacicu. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrki, ne znam da li sam ti dobro poslala poruku i da li sam pogodila dan?! Kad sam brljotije i smotana. Jbg. :bigblue::bigblue: Ima li nesto u tvom Inbox-u PM?

Ajde, pa pozdrav!

 

P.S. A da, sta fali devojci od 77kg na 165cm? Ako neko to zna lepo da nosi to se i ne primecuje. Moram da odbranim sve devojke. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...