Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Hahahaha...to je ta iskrenoca!!!pevacica da se da u promet!!!instant!!! :rockdevil:

 

hvala na podrsci... :pivopije:

 

P.S. mozes i da zaduzis kod nas cd pa da nam platis kad budes mogla... :opusteno:

 

a sve u cilju sirenja metala i duznickog ropstva :mrgreen:

 

Ali potpise svi da date XD

Uvek fan domacih bendova,spremni smo mi svi da bacamo bruseve i muske gace(za pevacicu ;) ) kao i ostale predmete ljubavi. Hhahaha :D

Cilj vam je jako preavedan! Pogotovo ovo za ropstvo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali potpise svi da date XD

Uvek fan domacih bendova,spremni smo mi svi da bacamo bruseve i muske gace(za pevacicu ;) ) kao i ostale predmete ljubavi. Hhahaha :D

Cilj vam je jako preavedan! Pogotovo ovo za ropstvo :D

Mislim da nam je ostao jos po koji potpisani...odvojicemo jedan za tebe... :meshuggah:

 

retro je u modi pa tako i duznicko ropstvo :cool:

 

poz...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U očekivanju ful CD-a skinuh sinoć mp3 da vidim šta me čeka. Ono je fenomenalno. Rado bih imao i prvi album na disku.

Sto se tice drugog albuma njega mozes da nabavis kod Nebojse Lakica u Banja Luci...sto se tice prvog albuma, kao sto rece moj vrli bubnjar, ni mi ga vise nemamo vec cekamo od bivseg "izdavaca" novi paket istih...njih cemo da dajemo za neku sicu - tipa za 100din...

 

sto se tice kritike, sta reci osim "HVALA" :rockdevil::muzicar::pivopije:

 

 

poz... :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem...moja greska...4.dec-11.dec...taj broj Singidunuma... :meshuggah:

 

Sto se tice svirke u BG, mi bi voleli ranije ali zbog ispitnih rokova ne mozemo...

 

@Mrki

 

dobro,bre...jel ti sedis na usima kad smo na probi???...jel smo lepo rekli da pomeramo svirku za februar i to 6. jer 7.sviramo u Kikindi...!?!

ili su gluv ili imas selektivno pamcenje,hahahaha :mhihi:

 

poz matori... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morate da nas razumete bar malo, ima ispitni rok i frka nam je malo, a i ne samo to nego datumi su problem zbog bukiranja i moramo sebi da damo vremena da uradimo to kako treba jer hocemo da ne pravimo samo jos jednu svirku u nizu.

 

 

Aha, mozda ti i poverujemo. Hocete da nas naterate da cekamo da biste 6og zaradili vise para od ulaznica jer cemo svi doci :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem...plan nam je da se toliko nafatiramo para od promocije albuma,da mozemo da se preselimo u Svedsku i tamo sirimo metal jer ce onda nas posao u Srbiji biti gotov... :mhihi: :mhihi: ili da batalimo metal jer smo postigli sve sto smo mogli u Srbiji :rockdevil::muzicar::meshuggah:

 

hahahahah...

 

izvaljeni smo... :pivopije:

 

poz za Idrilu... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...