Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Daj brate pricaj molim te kad kako zasto gde. Cekamo te informacije mesecima.

 

I to je stvarno predivno sta ste vi drugari uradili da nam pomognete u promociji, samo mi je malo tesko jer se sve lepo desava, samo nema Sane, i gledacu taj lepi poster znajuci da ona nije sa nama. Toliko mi se srce kida da je to neverovatno. Bas mi je tesko, ali druze hvala na svemu.

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj brate pricaj molim te kad kako zasto gde. Cekamo te informacije mesecima.

 

I to je stvarno predivno sta ste vi drugari uradili da nam pomognete u promociji, samo mi je malo tesko jer se sve lepo desava, samo nema Sane, i gledacu taj lepi poster znajuci da ona nije sa nama. Toliko mi se srce kida da je to neverovatno. Bas mi je tesko, ali druze hvala na svemu.

U bre Mrki polako ,smiri se bolan,pricas ko da je umrla nedo bog a ne napustila bend!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što smo i obećali, do nedelje 22-og Februara RAIN DELAY je našao novu pevačicu i tačno u 22h izdao saopštenje za ceo svet. U pitanju je jedna multitalentovana i posvećena devojka. Njeno ime je Bojana Milosavljević. Izuzetno smo srećni povodom naše nove akvizicije, i želimo joj toplu dobrodošlicu u RD ekipu.

 

Njen majspejs profil

http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...iendID=82391290

Share this post


Link to post
Share on other sites

tačno u 22h izdao saopštenje za ceo svet.fusea...iendID=82391290[/url]

Je l' su podivljali ovi iz BBCa? A cuo sam i da su se prepravljale naslovne strane New York Timesa u poslednjem trenutku... e, lole jedne, kad kasno javljate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nemojte ni slučajno da bacate pare na ovaj bend, skinite ih sa linkova dole i vidite i sami zašto to pričam... Jedino što valja na celom albumu je glas pevačice

 

A još što su umislili da se nekom sviđa ta muzika, užas... Ne znam ko sem njihovih ortaka može da ih pohvali

 

http://rapidshare.com/files/161900978/R_d_L_08_wf_by_KamaZoh_mediaportal.ru.part1.rar
http://rapidshare.com/files/161901939/R_d_L_08_wf_by_KamaZoh_mediaportal.ru.part2.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja njihova muzika i mislim da je originalna.....a nisam im ortak i verujem da ima jos puno ljudi koji vole da slusaju RD! A tebi neznadem koji je kurac pa serendaash!!

+1

 

 

ciji je ovo fejk?

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...