Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

ja bi licno digao na net odmah posla izdavanja.

 

Ako neko voli ili je ortak kupice, ako neko ne voli nece da kupi, jednostavno.

 

Ne mozes da nateras coveka da ti kupi disk, tj, nece niko da kupi disk da vidi dal mu se svidja.

 

Ja bih digao brale, stavio na sve soulseekove blogove, share-ove da sto vise ljudi cuje, to je moje misljenje po tom pitanju (iako niko nije trazio) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci da dizem pa da stavljam na razne (ruske) forume i warez sajtove? ;)

 

P.S. Primetio sam da vas na last.fm najvise slusaju rusi, mozda biste trebali da im izadjete u susret i uploadujete album na doticni sajt u full skidanje, ili barem da moze ceo da se preslusava.

 

@Rain Delay, e ako je Majka Plankton ondak je u redu, bice jos utisaka o novom albumu kada ga uporedim malo sa prvim (i on mora sada dobro da se obrne, ponovo)

 

Glavna pohvala koja ide na produkciju, jeste da vas je to malo vise modernizovalo, ali bitno je da niste izgubili svoj stari identitet benda. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to moze i to je super ideja ali onda Rain Delay, ipak mora da ima na svom sajtu otvoren order za strance.....

 

Da li vi uopshte i imate web sajt?

 

tj, nece niko da kupi disk da vidi dal mu se svidja.

 

Evo a kupih disk da vidim dal mi se svidja . XD

 

E vojvode, ajde ako imash ripovanu verziju , upuj mi nekako i prosledi na msg. Pls. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi licno digao na net odmah posla izdavanja.

 

Ako neko voli ili je ortak kupice, ako neko ne voli nece da kupi, jednostavno.

 

Ne mozes da nateras coveka da ti kupi disk, tj, nece niko da kupi disk da vidi dal mu se svidja.

 

Ja bih digao brale, stavio na sve soulseekove blogove, share-ove da sto vise ljudi cuje, to je moje misljenje po tom pitanju (iako niko nije trazio) :D

 

sad cu ja da dignem draconic, tu sam u senti! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova diskusija je bespredmetna.

Necemo stavljati album na net, jer onda ovi diskovi nemaju smisla.

 

Treba svirati po celoj zemlji, pa onda ljudi nece morati da kupe album da bi ga culi,

jer ce ga cuti uzivo. Tako cemo i uraditi.

 

Ima dovoljno ljudi po Srbiji koji ce ga kupiti.

Pa onda nek ga oni stavljaju na net ako zele. Na to nemam uticaja.

Edited by Rain delay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle...

 

sto se tiche kompova koji nece da citaju cd stvar stoji ovako...odmah sam kontaktirao proizvodjacha koji mi je potvrdio ispravnost cd-ova/ne cd-r-ova!!! :muzicar:

kod mene radi i na kompu i na dvd plejeru i na diskmenu...stvar je izgleda, da ako je u pitanju losiji cd-rom on ne cita cd jer se svikao na pirate... :evotigana:

 

shala... :bigblue:

 

elem, sam cd je blagoslovio mr.metal i dao mu je specijalnu moc da svako ko namerava da ga sreze i uploaduje na net bude onemogucen/dakle +5 na defense...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

osim toga, ako ne radi na necijem citacu, jasno je da vlasnik nije dovoljno metal. razmisljajte o tome.

 

iz dana u dan, sve je vise razloga zbog kojih su mi mrki i dusan dva omiljena lika :D :D :D koja spika :) :) :)

Edited by PeterPetrelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...