Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Konacno ugrabih malo vremena sa tudjeg kompa, valjda cu da kupim malo vremena pocetkom avgusta. Odose svi ostadosmo zelja i ja, ali vracamo se vec u septembru sa novim l;epsim i boljim Rain Delayom icon_smile.gifbiggrin.gif

A sto se tice svirke u Kragujevcu, Nirvana Girl ja stvarno ne znam. Mi bismo vrlo rado dosli, ali mi se cini da momci iz boneyarda nesto nisu bas najazurniji. Trebalo bi da bude 12 ili 13, ali je ispalo da dom ne moze,a u skc ima neke spance, da li ovog ili tog vikenda niko ne zna. Ono sto ja znam je da ce mi Joca iz Boneyarda javiti kada bude nesto znao. I ja bi vrlo rado dosao do Kragujevca posebno jer mi devojka zivi tamo, a sada je na moru pa ce biti dibra prilika da se vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свака част момцима из овог, дозволите, ДО ЈАЈА бенда, дигли сте Зајечар на ноге! Као што Душан каже, искрено се надам неком следећем заједничком наступу, мини турнеји, и наравно ФРИСТАЈЛУ! Велики поздрав!

Edited by Manja

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice svirke u Kragujevcu, Nirvana Girl ja stvarno ne znam. Mi bismo vrlo rado dosli, ali mi se cini da momci iz boneyarda nesto nisu bas najazurniji. Trebalo bi da bude 12 ili 13, ali je ispalo da dom ne moze,a u skc ima neke spance, da li ovog ili tog vikenda niko ne zna. Ono sto ja znam je da ce mi Joca iz Boneyarda javiti kada bude nesto znao. I ja bi vrlo rado dosao do Kragujevca posebno jer mi devojka zivi tamo, a sada je na moru pa ce biti dibra prilika da se vidimo.

Ja se nadam da nece biti 12. ili 13. posto tad nisam u KG-u! no.gif A ne bih zelela da propustim svirku! no.gif Ma ovi iz BY-a su prsli...uopste nisu upuceni kad je svirka...svaki put... Da, bice Spanci ovde, hehehe. laugh.gif Nema veze, odlozi ti to, da bude vikend posle Beef-a! icon_da.gif Taman da se vi skupite a i ja da se vratim. icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Honey I'm home!

Vi nemate predstavu kakav je zivot u Geteborgu...

-Prevoz extra organizovan,

-devojke plave, extra ribe,

-grad MNOOOooooOOOGOOOOooo lep (i cist)!

-sve extra skupo.

Video sam U2, ali nisam video Sentenced i Dark Tranquillity.

Nisam se upoznao sa In Flames-ima... icon_cry.gif

Ali sam kupio njihov DVD! icon_rockdevil.gif (!!!!!!koji je extra!!!!!! btw.)

Lex, nisam nasao Slipknot, ali dobices Flejmse.

 

 

 

Kuriozitet: Bjorn Gellote (In Flames) poseduje primerak debi albuma RD-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Honey I'm home!

Vi nemate predstavu kakav je zivot u Geteborgu...

-Prevoz extra organizovan,

-devojke plave, extra ribe,

-grad MNOOOooooOOOGOOOOooo lep (i cist)!

-sve extra skupo.

Video sam U2, ali nisam video Sentenced i Dark Tranquillity.

Nisam se upoznao sa In Flames-ima... icon_cry.gif

Ali sam kupio njihov DVD! icon_rockdevil.gif (!!!!!!koji je extra!!!!!! btw.)

Lex, nisam nasao Slipknot, ali dobices Flejmse.

 

 

 

Kuriozitet: Bjorn Gellote (In Flames) poseduje primerak debi albuma RD-a.

pa ti si sad glavna faca.... mogu da spavam s tobom.....

 

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

salim se.... bas mi je drago da si se lepo proveo... takodje nadam se da ces i ostatak benda povesti malo u avanturu... hehe.. a kako to obicno biva jos i neki bandic s sobom.. hehe ... recimo nas... laugh.giflaugh.gif

 

 

 

kad ce neka svirka.. bilo gde... bilo kad...?????

 

 

ps.... pa jesi li opali neku plavusu kad pricas tako o njima.... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ljudi, vju je FENOMENALNO ispao... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif pitam se ima li ljudi koji ce imati strpljenja da ga procitaju do kraja... icon_smile.gificon_smile.gif

 

dakle, od sutra ocekujte poduzi vju sa bendom Rain Delay na webzine-u Hard & Heavy... Dusan i Ana su progovorili! Juzni Beograd je ustao!

 

veliki povratnicki (iz Svedske icon_smile.gif! mislim, vju... icon_smile.gif bez aluzija na tamo neke stvari.. icon_smile.gif

 

pozdrav!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram Dusana iz tog intervjua: "Gitarista Zeljko je odlican. Miljenik zena…" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Btw, Dusane, obavezno pozdravi Anu koja ovih dana slusa Boneyard...ako je to onaj Boneyard na koji mislim... icon_rolleyes.gif A veliki pozdrav i tebi sto si stavio 'Last hope' na 1. mesto...mada se meni vise svidja 'confession'... laugh.gif

Edited by nirvana girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio sam se... icon_twisted.gif

Veceras proba,a sutra...MRVLJENJEEEEEEEE...

drugim recima kupujem novi bass...tek cemo sad da dobijemo na zvuku...spreman sam da potrosim do 400 evra na kobass... musik19.gif

 

ne brini Strato imamo vas na umu...realno... icon_da.gif

 

znachi imamo svriku 26.08...lepo...zadovoljan sam... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio sam se... icon_twisted.gif

Veceras proba,a sutra...MRVLJENJEEEEEEEE...

drugim recima kupujem novi bass...tek cemo sad da dobijemo na zvuku...spreman sam da potrosim do 400 evra na kobass... musik19.gif

 

ne brini Strato imamo vas na umu...realno... icon_da.gif

 

znachi imamo svriku 26.08...lepo...zadovoljan sam... icon_mrgreen.gif

wuuuiiieeee.....

 

@Lukather

Welcome home!

(Sanitarium)

pivopije.gif

 

eto novog bassa niodkud...... sta se pazari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да Београд заслужује мало бољи опис

од компарације са санаторијумом, па сам то

намерно изоставио...

Кључна реч је мало!

 

Је л' могу негде да се чују ваше ствари за следећи албум...

Или боље речено:

''Добро, Лазо, докле ја да чекам <Don't fear (the river)>?''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...