Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Ne brini Strato-mamino zlato mhihi.gif ...vodimo vas kada krenemo na turneju po Srbiji...

 

nego vidim bass koji nameravas da zabodes...shiroko nema sta...ja se trudim da se zgrcim za neku 4-zicanu Jamahicu...odo ja sada u svoj karton MB piva... icon_frown.gif  musik20.gif

jbg.... definitivno sam prelomio.. sa petice na sesticu... i nije nesto preterano skup za karakteristike kakve ima.... sta znam nisam ga probao ali cinimi se dobrim...

 

a evo danas sam skidao pull me under.. DT.. i to na dzitri.. da naglasim ""bez tabova""!!!.. hehe ponosim se sam sebi... tako da myung baja me inspirise da pazarim u buducnosti neku seticu...

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

dobre su jamahce.. recimo ova moja.. mogu da ti je dam da probas.. ali nekako ima plitak ton.... to mi se nesvidja mada za te pare.. je najjaci bass.. koji je napravljen...

 

icon_rockdevil.gif

 

ps.. jel idete s nama u nedelju 3. jula.. ono kao 202 i tako... ??

Edited by StRatO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim...ja sam vam nasao basistu i bubnjara...malo li je???... icon_twisted.gificon_cool.gif

Zato pare u ruke i pravac Mordor...nadam se da sam dovoljno jasan... mhihi.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Sva sreca sto sam ja u pitanju, a ne Cika...on ne bi tolerisao ovu pricu... icon_da.gif naravno, album se kupuje u vrlo bliskoj buducnosti. Cim skrpim kintu...ili prestanem da pijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde u 3 rechi:

 

TO JE TO! (ko razume, shvatice snagu ovih rechi)

ajde i ja: Tako je Biljo!!!

offtopic...Biljo cekam te sutra u KSTu, padoh filozofiju malopre icon_smile.gifwallbash.gif

 

 

kupih CD u Mordoru ...sta da kazem, sve je bas kako sam zamisljala icon_da.gif omiljena stvar i dalje Autumn Melancholy (It's not even theeeere...jbg, suze i te price)

 

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

omot sam ja videla medju prvima zar se ne secas? icon_wink.gif

super je...mesavina crne, bordo i sive...savrseno! lep, jednostavan font za lyrics, ona slika na reci i pozadi vase slike...mnogo mi se svidja, jednostavno a opet ne treba apsolutno nista vise icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina zamerka mozda je to sto su vase pojedinacne slike pozadi uokvirene u crno, kao na cituljama, to je moglo drugacije da se odradi

ali, zna se koliko ja sitnicim oko dizajna i izgleda, tako da ni ne primeti se icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

album je odlican..

 

finalni mix >>>>>> prethodni mix

 

konacno je zvuk dobio na punoci..

 

grindovi mi i dalje ne zvuce bas najuklopljenije, al' opet, mnogo je bolje nego na prethodnoj verziji..

 

omot je fantastican.. jednostavan, a efektan..

 

 

sve u svemu, jedan veliki + za ovo izdanje!!

 

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao album u Feliks.

 

Omot je korektan, profesionalno odradjen. Jedino mi smeta "iskrzanosti" logoa, nekako ne pristaje tom fontu. Takodje, greskom stamparije je "inlay" lose isecen, tako da je s jedne strane kutije ime benda i albuma suvise nisko, dok je s druge visoko, i malo potkresano. Ponavljam, ovo je greska stamparije, ali, da je moj bend u pitanju, znam da bih se mnogo grizao zbog toga icon_smile.gif

 

Sto se muzike tice - ima stvarno veoma mnogo veoma dobrih ideja, resenja, momenata i tome slicnog, uz jako malo ili nimalo slabih momenata. Ipak (naravno icon_wink.gif), ima i zamerki. Sto se zvuka (produkcija tice) tice, u pocetku su mi dobos i zenski glas bili za nijansu preglasni, ali posle sam prestao da primecujem. S druge strane, u samo par momenata sam cuo bas gitaru (pretpostavljam da bi ovo bilo drugacije da sam album slucao preko slusalica, posto mi nije neki kvalitet zvuka na cd-radio-kasetofonu). Ovo je manje bitno, vise mi je zasmetalo sto, po meni, distorziranim gitarama nekako fali snage, punoce, da bi zaista dobro zvucale. Nisu lose, ali im fali malo da bi bile mnogo bolje (akusticne gitare su sasvim korektne). Takodje, u par momenata na pocetku mi bend nije zvucao sasvim kao celina, vec donekle kao da svako svira za sebe, kasnije vise nisam primecivao takve stvari.

Dusanovo clean pevanje s vremena na vreme zvuci malo smoreno, ali je zato u drugim momentima zaista veoma dobro. Nesto malo sam slusao prateci tekstove iz bukleta i neke reci su bile prilicno cudo izgovorene/otpevane, tako da sam ubrzo odustao, da mi ne kvare utisak icon_wink.gif Growl vokali su korektni, ali mi nesto bolje zvuce uzivo, mozda zbog vece opustenosti, ili ko zna.

U svakom slucaju, ovo su manje bitne zamerke, a jos kada se znaju uslovi snimanja kakvi su kod nas, kao i cinjenica da bend nije imao neki veliki budzet za snimanje (koliko ja znam icon_biggrin.gif), rezultat je sasvim zadovoljavajuci.

Jedina konkretna zamerka ostaje na prenaglo zavrsavanje nekih pesama, koje ostavljaju utisak nedovrsenosti i nedorecenosti, kao da je bendu jednostavno nestalo zamaha, pa su stali. Drugo, raspored pesama, mislim da nije bila dobra ideja da se pesme sa "norsecore" delovima stave jedna za drugom, jer ih je onda malo tesko razlikovati. S druge strane, odlicno je sto je (po meni) najjaca pesma na albumu ostavljena za kraj, jer onda popravlja utisak citavog albuma i podstice na ponovno slusanje.

Ukupno, ovde ima ideja za dobrih 90/100, ali kada se sve uzme u obzir ostaje jedno 78/100, uz mogucnost promene ocene nakon vise slusanja (da napomenem, "nije los album" vredi 50/100, sve ispod toga je manje ili vise lose, a iznad toga dobro).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao album u Feliks.

 

Omot je korektan, profesionalno odradjen. Jedino mi smeta "iskrzanosti" logoa, nekako ne pristaje tom fontu. Takodje, greskom stamparije je "inlay" lose isecen, tako da je s jedne strane kutije ime benda i albuma suvise nisko, dok je s druge visoko, i malo potkresano. Ponavljam, ovo je greska stamparije, ali, da je moj bend u pitanju, znam da bih se mnogo grizao zbog toga icon_smile.gif

 

Sto se muzike tice - ima stvarno veoma mnogo veoma dobrih ideja, resenja, momenata i tome slicnog, uz jako malo ili nimalo slabih momenata. Ipak (naravno icon_wink.gif), ima i zamerki. Sto se zvuka (produkcija tice) tice, u pocetku su mi dobos i zenski glas bili za nijansu preglasni, ali posle sam prestao da primecujem. S druge strane, u samo par momenata sam cuo bas gitaru (pretpostavljam da bi ovo bilo drugacije da sam album slucao preko slusalica, posto mi nije neki kvalitet zvuka na cd-radio-kasetofonu). Ovo je manje bitno, vise mi je zasmetalo sto, po meni, distorziranim gitarama nekako fali snage, punoce, da bi zaista dobro zvucale. Nisu lose, ali im fali malo da bi bile mnogo bolje (akusticne gitare su sasvim korektne). Takodje, u par momenata na pocetku mi bend nije zvucao sasvim kao celina, vec donekle kao da svako svira za sebe, kasnije vise nisam primecivao takve stvari.

Dusanovo clean pevanje s vremena na vreme zvuci malo smoreno, ali je zato u drugim momentima zaista veoma dobro. Nesto malo sam slusao prateci tekstove iz bukleta i neke reci su bile prilicno cudo izgovorene/otpevane, tako da sam ubrzo odustao, da mi ne kvare utisak icon_wink.gif Growl vokali su korektni, ali mi nesto bolje zvuce uzivo, mozda zbog vece opustenosti, ili ko zna.

U svakom slucaju, ovo su manje bitne zamerke, a jos kada se znaju uslovi snimanja kakvi su kod nas, kao i cinjenica da bend nije imao neki veliki budzet za snimanje (koliko ja znam icon_biggrin.gif), rezultat je sasvim zadovoljavajuci.

Jedina konkretna zamerka ostaje na prenaglo zavrsavanje nekih pesama, koje ostavljaju utisak nedovrsenosti i nedorecenosti, kao da je bendu jednostavno nestalo zamaha, pa su stali. Drugo, raspored pesama, mislim da nije bila dobra ideja da se pesme sa "norsecore" delovima stave jedna za drugom, jer ih je onda malo tesko razlikovati. S druge strane, odlicno je sto je (po meni) najjaca pesma na albumu ostavljena za kraj, jer onda popravlja utisak citavog albuma i podstice na ponovno slusanje.

Ukupno, ovde ima ideja za dobrih 90/100, ali kada se sve uzme u obzir ostaje jedno 78/100, uz mogucnost promene ocene nakon vise slusanja (da napomenem, "nije los album" vredi 50/100, sve ispod toga je manje ili vise lose, a iznad toga dobro).

srednja ocena: 85/100, sto znaci da sam otpocetka bila u pravu.. icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam komentar na deo Thanks to...ljudi, ako ste se vec odlucili da zahvalnicu pisete na engleskom, obratite paznju da se THANKFUL pise sa jednim l ne sa dva... i da jos jedan momenat: "And thanks to all that HAVE supported us...." (zbog gramaticke uklopljenosti sa ostatkom recenice).

i da...videh i gresku u francuskim recima ali to je nebitno, jer to slabo ko i razume

jbg...filolog u meni je morao da progovori

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam komentar na deo Thanks to...ljudi, ako ste se vec odlucili da zahvalnicu pisete na engleskom, obratite paznju da se THANKFUL pise sa jednim l ne sa dva... i da jos jedan momenat: "And thanks to all that HAVE supported us...." (zbog gramaticke uklopljenosti sa ostatkom recenice).

i da...videh i gresku u francuskim recima ali to je nebitno, jer to slabo ko i razume

jbg...filolog u meni je morao da progovori

@ ognjen - jeb'o si mu kevu sa analizom icon_smile.gif

 

@amy - ne brini, ima nas josh koji razumemo fr icon_biggrin.gif a i nije bitno za par gramatichkih greshaka, ni na jednom jeziku

 

a ako je stigao album u felix, znachi da ga sutra uzimam, poshto nemam nameru da uzimam bilo shta u mordoru

 

pivopije.gif

Edited by dRunken_munKy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...