Jump to content

Gothic Slam


bradati_simce

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Genre - thrash metal

Lyrical theme - Violence, Metal,

 

Origin

United States of America (New Jersey)

Formed - 1984

Last label - Roadrunner

Status - Split - up

 

Last known line-up

Daniel Gomez - vocals (Beatdown)

Klaude Ryker - guitars

Bill Genese - guitars

J.T. - bass

Dave Chavarri - drums (Lääz Rockit, M.O.D., Pro-Pain)

 

Former/past member(s)

Marc Mays - guitars

Additional notes

 

Gomez and Chavarri were later seen on mallcore band Ill Nino. Chavarri's also played with Soulfly.

 

 

Discography

Killer Instinct Full-length, 1988

Just a Face in the Crowd Full-length, 1989

 

 

 

....Zanimljivo. Ako neko ima ovo bilo bi do jaja da uradimo neku razmenu icon_biggrin.gif

Edited by Nagash

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Od dva albuma slushao sam "Just A Face.." i mislim da osim sa "Bend je sasvim prosjecan u odnosu na gomilu ostalih iz tog vremena " nema vishe shta drugo da se kaze..meni je najzanimljivji vokal benda..Exodusasto-Anthraxashki icon_smile.gif ..al dobar sve u svemu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino sto znam o tom bendu da su oni sinonim za raspad u mom kraju, da im je ta jedna jedina pesma za koju verujem da svi imaju spot odlicna, da je bubnjar jako smesan dok svira (gledajte mu grimase), i da je u spotu najznacajniji onaj momenat kada jedan gitarista preskoci drugog i nastavi solo! icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

nisam znao da je bubnjar svirao i u laaz-u... uh, sad mi je porastao u ocima! icon_da.gif sad cu ja da banem kod karla pa ce on to sve lepo da mi zbichi na jednu empetricu, pa da pevam! icon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Ne znam.Bzvz.Jedino Who died and made you god.

To je otprilike suma sumarum ovog benda, poprilicno tacan opis. Nazalost, nikad nisu bili nesto posebno.

Kazem nazalost, jer bubnjar je legenda. Svirao je posle u Laaz Rockit, M.O.D, Pro-Pain, u skorije vreme Ill Nino i Soulfly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Imam oba albuma stim da mi je Killer Instinct duplo bolji od Just A Face...

Bend je sasvim prosjecan u odnosu na gomilu ostalih iz tog vremena

 

Ne slazem se da je prosecan niti da je Killer bolji od Face-a :D Lepo sam poceo...

To je moje mishljenje...

Killer sam nabavio nedavno, posle ne znam ni ja koliko kopanja, dok me je JAFITC tesio.

Odlicna im je prerada Lizzijevaca, Thunder And Lightning, Svidja mi se i "instrumental" intro, dobra mi je Battered Youth, Cry Freedom, Violence Imprisoned (ono kad kod kraja pesme pevac shizne refren) ma ceo album mi je nekako na mestu, a pesme preterane...

Killer je za sada ostavio dobar utisak al ne dovoljan da bi bio bolji od JAFITC-a

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve stoji, osim da su pesme preterane. Stvarno, kad ih uporedis sa gomilom drugih bendova iz tog perioda bili su apsolutno zaboravljiv bend. Cak i oni koji su se nalozili na 'Who Died And Made You God' su se, nakon preslusavanja celog opusa, slozili da je bend nista posebno. To im je bas onako jedini svetao trenutak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...