Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

E super.....

Malo sam razmislio i dosao do zakljucka da sam samo nepotrebno uvecao broj postova za jedan prosecan bend poput Nightwish-a,koji,kao sto sam rekao,nije zasluzio vise od nekoliko strana topik-a...

 

Uopste vise necu da trosim svoje vreme sa ljudima koji su se jos usudili da tvrde kako Nightwish moze da se poredi sa Dream Theater ili Symphony X-a to deluje kao poredjenje Trabanta(Nightwish) i Ferarija(DT i Symphony)

I jos tvrde da je My Dying Bride sranje,a masa ljudi se kune da su oni jedni od najvecih umetnika u metalu(i to da kazem sasvim opravdano i objektivno)

 

I jos nesto-neko je pomenuo "buku" koju pravi Cannibal Coprse-a ja cu samo da dodam da su oni cisto tehnicko savrsenstvo i jedni od najboljih muzicara u metalu-cuje se bukvalno svaki rif,a tek da ne pominjem Fisherov fantasticni vokal.....

Sto se tice svirke,Nightwish deluju kao obicni diletanti naspram Canibala (sto u principu i jesu)

 

I naravno da ne mogu ovakvi bendovi da se porede,kada su po kvalitetu kilometarski udaljeni(a to bi izgleda i bio jedini razlog-kao sto rekoh,ne mogu se porediti Trabant i Ferari)

 

Ajd' uzdravlje,i definitivno nista vise necu ovde da kazem....

 

P.S. Ja sam spomenuo one boze od Nightwish tekstova,a niko nije hteo da prokomentarise-eto vam agumenata pa izvol'te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Full_Metal_Yakuza, ja bih se ubio da sam na tvom mestu. Ukratko.

 

Wish I Had An Angel jeste boza od teksta i to stoji. AFF je njihov prvi album i normalno je da su tekstovi detinjasti i losiji. Ali kada smo kod tog albuma sto ne pomenu recimo pesmu AFF.. savrsenstvo! ili recimo Carpenter i Astral Romance.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos nesto-neko je pomenuo "buku" koju pravi Cannibal Coprse-a ja cu samo da dodam da su oni cisto tehnicko savrsenstvo i jedni od najboljih muzicara u metalu-cuje se bukvalno svaki rif,a tek da ne pominjem Fisherov fantasticni vokal.....

Sto se tice svirke,Nightwish deluju kao obicni diletanti naspram Canibala (sto u principu i jesu)

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ovo je genijalno.

 

 

Lik koji ovako nesto napise ili se zajebavao(ne vidim nigde smajlije, tako da to otpada) ili je glup ko kurac. Posto nema treceg, onda je ovo drugo.

 

Edited by SacrilegiouS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mentalci, jeste li vi culi za nesto sto se zove licni ukus, i da se o njimA ne raspravlja? Nekom je Nw savrsenstvo, nekome Kanibali, nekome oboje, a nekome nijedno. Ne mozete tvrditi da je vase Subjektivno misljenje objektivna istina! Oni koji ne vole NW ne moraju da dolaze ovde da bi ga poredili s bendovima koji se njima subjektivno svidjaju. Isto tako i oni koji vole Nw ne bi trebalo da sad njih porede s bendovima ciju muziku oni licno preziru. To ko su umetnici, diletanti, savrseni bla bla bla je skroz relativna stvar! Budite malo objektivni, i nemojte trovati ovu temu debilnim i besmislenim svadjama (koje se uvek na kraju pretvore u licne uvrede, bez ikakvih argumenata i smisla!) wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mentalci,

 

debilnim i besmislenim svadjama (koje se uvek na kraju pretvore u licne uvrede, bez ikakvih argumenata i smisla!) wallbash.gif

Uvidjas li paradox?

 

Jel ja branim nekom da slusa Nightwish?Samo sam rekao da Sacrilegous nije u pravu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvidjas li paradox?

 

Jel ja branim nekom da slusa Nightwish?Samo sam rekao da Sacrilegous nije u pravu i to je to.

Slusaj. Nemam ja nista protiv cannibala, jednostavno ne volim ih, ali nadji jedan moj post na njihovoj temi gde ih pljujem.

Ovaj jakuza non-stop sere, ali ajde da bar ima neki slican ukus pa da nesto kaze.

 

Starbraker, jel to nesto na moj racun? Ako jeste lepo napisi sta imas.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj. Nemam ja nista protiv cannibala, jednostavno ne volim ih, ali nadji jedan moj post na njihovoj temi gde ih pljujem.

 

Ko ti brani?

Ja iznosim ono sto mislim o Nightwish-u!

 

Ovaj jakuza non-stop sere

 

Serator mi kaze icon_razz.gif

 

....ali ajde da bar ima neki slican ukus pa da nesto kaze

 

Prosto bi se iznenadio-ja se ne drzim samo skandinavskih bendova kao pijan plota(poput tebe),pa u nekim slucajevima(kao sada)velicas njihov kvalitet iako ga realno(dosta cesto)nema-ajde mozda malo-da me ne bi ljudi pogresno shvatili-mislim na Nightwish....

 

E Sacrilegiuous naso si da kenjas...sam protiv svih...

 

Dobro ti je rekao covek-ne jebe te niko ni dva posto,sem,pazi paradoksa,mene koji i jedino odgovaram na tvoje nebuloze,a veruj mi da se dobro zabavljam jer si mi legao k'o kec na desetku....

Zato i ubacujes reci poput kurca i drkanja u svoje postove-provokacije radi,cisto da bi ti se odgovorilo,iako i nema sta da se odgovara...

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti izazivas sazaljenje. Ako sam ja tebi dosao kao kec na desetku, onda tvoj zivot tek nema smisla. Slusaj yakuzo. Prvo pokusaj da smislis neki malo originalniji nick, ako imas uopste inspiracije. 90%postova koje sam napisao na nw temi su bile posvecene tebi. Iskreno, da li je jos neko drugi citao to je vec druga stvar. Pokusao sam da ti objasnim par stvari, ali ocigledno je da ne ide.

Sto se tice skandinavije smatram da finska, svedska i norveska imaju trenutno najbolje scene na svetu. Uz postovanje prema engleskoj koja je dala tolike legende, ali u poslednje vreme nesto ne funkcionise i svim ostalim zemljama u evropi, pre svega mislim na rusiju i nemacku.

To sto ti nikad nisi slusao abyssos, agathodaimon, astaroth, asgaroth, ancient ceremoy, astarte (pogledaj samo koliko ih je na slovo a, a onda budi pametan pa pogledaj iz koje su zemlje ovi bendovi)je ipak samo tvoj problem, kad cujes onda kreni da kenjas da slusam samo skandinavsku muziku.

Nemam sta jos da odgovorim na tvoj post, osim da kazem da mi je stvarno dosta. Napravicu jednu duzu pauzu na ovoj temi i uopste na ovom forumu dok se malo ne dovedu stvari u red. Mozda kada moderatori krenu da rade svoj posao normalno, i kada se na svakoj temi bude diskutovalo o samo tom bendu mozda cu se opet vratiti.

Do tad svima sve najbolje

 

pivopije.gif

 

p.s. yakuzo tebi takodje, pa kad malo porastes (iako imas vec dovoljno godina) i shvatis neke stvari videces da sam bio u pravu.

Edited by SacrilegiouS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj. Nemam ja nista protiv cannibala, jednostavno ne volim ih, ali nadji jedan moj post na njihovoj temi gde ih pljujem.

No Problem...

 

Lik koji ovako nesto napise ili se zajebavao(ne vidim nigde smajlije, tako da to otpada) ili je glup ko kurac. Posto nema treceg, onda je ovo drugo.

 

Meni ovo deluje kao pljuvanje...indirektno doduse...

 

Starbraker, jel to nesto na moj racun? Ako jeste lepo napisi sta imas.

Ne, mislim uopste na bilo koga ko instrument nije uhvatio u ruke a kamo li da zna kako je to u, slobodno mogu reci, Uspesnom bendu kao Canibal...

...Ne brini da je za tebe sigurno se ne bih ustrucavao da ti napisem...ali s obzirom da i ti pripadas kategoriji gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...