Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Konačno se i ja dočepah Nw novog albuma. Meni je album super. kao što već neko ovdje reče, ovo je samo nastavak priče zvane Once. Da je ovo kojim slučajem otpjevala Tarja svi vi koji sad pljujete na Annete bi ste govorili kako je album extra. Sa jednog privatnog trackera sam skinuo ekstra snimak koncerta iz Montreala. Idem sad da vam to uploadujem, pa šaljem link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annete je najveca drolja u metalu...i u Najtwišu!

Kako je samo sramota nije da pjeva Tarjine pjesme,one su zakon,oskrnavljeno bozanstvo na kvadrat i na kub.

Ali neka sto ih pjeva na albumu,nego ih uzivo izvodi igrajuci uz to i pljeskajuci rukama,izazivajuci publiku da joj se pridruzi u toj milenijumskoj zavjeri zvanoj:"Tarja,who gives a shit za tebe".Za svaku osudu njeno nenormalno ponasanje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annete je najveca drolja u metalu...i u Najtwišu!

Kako je samo sramota nije da pjeva Tarjine pjesme,one su zakon,oskrnavljeno bozanstvo na kvadrat i na kub.

Ali neka sto ih pjeva na albumu,nego ih uzivo izvodi igrajuci uz to i pljeskajuci rukama,izazivajuci publiku da joj se pridruzi u toj milenijumskoj zavjeri zvanoj:"Tarja,who gives a shit za tebe".Za svaku osudu njeno nenormalno ponasanje!!!

 

 

 

Sta je ovo, nova sekta zvana Tarjanstvo?! Brate, bendovi svakog dana menjaju pevace, biraju nove koji pevaju i nove i stare pesme. Ako ti se ne svidja Anetin glas to nije razlog da je zoves droljom. Sta treba da place na sceni zato sto je Tarja isterana iz NWa?! Za svaku osudu tvoje nezrelo razmisljanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki faktor.

Nightwish je popularizovao tu vrstu metala, tarja je, uslovno recheno, naravno,prva pevachica posle koje su doshle gooomile gothicharki sa slichnim nachinom pevanja..

za Anette - Tarja je institucija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davidian ga pretera,ali Tarja je stvarno institucija.Stvar je u tome sto se ona i Aneta mnogo razlikuju,pa sad ne mozemo da se naviknemo.U sustini,ja sam Nigtwish zavolela upravo zbog Tarje,njenog vokala i uopste,njene licnosti,ali ne znaci da cu sad da pljujem Anet,posto ona nije kriva ni za sta.Ja bih onog Tuomasa razbila od batina.Kontam da je izbacio Tarju iz benda iz nekih licnih,a ne profesionalnih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, posle onog "spektakularnog" izbacivanja iz benda i ostalih sranja meni se iskreno gade svi i Tarja i Tuomas... Ko im jebe mater!

Jebo ih NW. Necu ih slusati vise nikad. Govna...

 

:D

 

Salim se, mene zabole za njih kakvu su privatno, interesuje me samo muzika... Nova pevacica mi se ne svidja i kraj. Muzika je ok i dalje, al' njen glas ne mogu da svarim. Ne svidja mi se boja i kraj. Mislim da ih necu slusati do nove pevacice. A tek kako zvuce stare stvari u njenom izvodjenu... Gre'ota! Tuga i jad... Cemer itd.

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo, nova sekta zvana Tarjanstvo?! Brate, bendovi svakog dana menjaju pevace, biraju nove koji pevaju i nove i stare pesme. Ako ti se ne svidja Anetin glas to nije razlog da je zoves droljom. Sta treba da place na sceni zato sto je Tarja isterana iz NWa?! Za svaku osudu tvoje nezrelo razmisljanje.

 

Jbt...znao sam da je smisao za humor odavno izgubljen na ovom forumu,ali da ovako ociglednu IRONIJU,ma kakvu ironiju,SARKAZAM,ne mozete da provalite,nijesam znao.Znam sto je...nijesam stavio neki smajli.

My mistake! :rockdevil::mhihi::):ph34r::uhoh::no::rolleyes::wub::arrow::zuba:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ovo, nova sekta zvana Tarjanstvo?!

Gde da se uclanim??? :wub:

Slazem se sa Lithium, Witch i polovicno sa Kinslayerom

 

Kontam da je izbacio Tarju iz benda iz nekih licnih,a ne profesionalnih razloga.

 

:da:

 

Boli me glava od uporedjivanja Anet i Tarje, to mi je postala svakodnevnica... :icon_sigh:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki faktor.

Nightwish je popularizovao tu vrstu metala, tarja je, uslovno recheno, naravno,prva pevachica posle koje su doshle gooomile gothicharki sa slichnim nachinom pevanja..

za Anette - Tarja je institucija.

 

Taj način pevanja promovisan je još na albumu Into the Pandemonium benda Celtic Frost 1987. godine. Time su postavljeni temelji gothic metala, a kasnije su došli bendovi Paradise Lost i drugi. Tako da Tarja nije izmislila nešto novo, već samo dodala ono što je u metalu već postojalo na power metal muziku Nightwish-a. Po ovome što kažeš, ispalo bi da su i likovi iz Therion-a čuli Tarju kako peva i rešili da ubace ženske operske vokale na albume Lepaca Kliffoth i Theli.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt...znao sam da je smisao za humor odavno izgubljen na ovom forumu,ali da ovako ociglednu IRONIJU,ma kakvu ironiju,SARKAZAM,ne mozete da provalite,nijesam znao.Znam sto je...nijesam stavio neki smajli.

My mistake! :rockdevil::mhihi::):ph34r::uhoh::no::rolleyes::wub::arrow::zuba:

 

 

 

E vidis, trebalo je da stavis smajlije! Jer, sto je najgore, ima ljudi koji bez ikakve ironije razmisljaju kao u tvom predjasnjem postu.

 

Sta ja znam, neke stare pesme stvarno lose zvuce s Anetom, ali neke jos i bolje nego s Tarjom. Slazem se recimo da bi Wishmaster trebalo da odmah izbace iz setliste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis, trebalo je da stavis smajlije! Jer, sto je najgore, ima ljudi koji bez ikakve ironije razmisljaju kao u tvom predjasnjem postu.

 

Sta ja znam, neke stare pesme stvarno lose zvuce s Anetom, ali neke jos i bolje nego s Tarjom. Slazem se recimo da bi Wishmaster trebalo da odmah izbace iz setliste.

 

upravo zbog tih ljudi je i uslijedio onakav post..

Sa drugim dijelom posta se uglavnom slazem....Anet ne moze da uhvati one najvisocije Tarjine frekvencije(ipak je ova operska pjevacica) i zato improvizuje,ali po meni to nadoknadjuje emotivnijim pjevanjem od Tarjinog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...