Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

mogo je taj dečko da bira ali ovo što je odabro..... ccccc

evo ovako, ne bi da pljujem jer poštujem nw, ali za mene je posle tt ovo shto rede dečija igra

otprilike kao da su doveli onu sladju djogani da im peva

 

(sad slusham live in lowlands)

 

evo keve mi ja ne bi išo na ovo nikad, skroz mi je evo bezbojno, malokrvno

 

etoo pa ko se ljuti....

ja toliko

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki ljudi vole promene u tom pogledu, stilu... performansu na sceni.. ali ako malo "dublje" zadjes u metal scenu i u zenske metal (glavne) vokale, primecuje se da je Anetta bas drugacija.[bar ja primecujem, mada je ne poredim ni s kim odredjenim] Neki to mogu da tumace kao pozitivno drugacija (koji su spremni na takve novitete) ili da je negativno za metal scenu (ako vise vole neki zvuk na koji su navikli). Kao na primer ja. xD :D Zato ja eto obozavam Tarju, al naravno, svako ima svoj ukus. :meshuggah:

To je zato sto ona nije metal pevaljka... pre NWa je pevala u nekom AOR/Glam/Rock bendu... ono u metal je upucena malo manje od moje keve, tj bila je pre nego shto se prijavila za NW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svidja Dark Passion Play, cak sta vise, imam i original kod kuce a retko kad kupujem originale... Anette lepo zvuci na albumu, ne znam ni sama koliko sam puta odslusala The Poet And The Pendulum, ali ona ne moze da otpeva ni svoje a kamoli stare pesme NW-a... Skichanje bre, zavijanje. I to u vecini slucajeva, retko kad ubode vecinu nota. A i da je ostala Tarja na Dark Passion Play, opet to ne bi valjalo, mnogo im je album... nznm, komercijalniji. Onako, sav je slatkast na prvo slushanje, dopadljiv klinkama koje se tek upoznaju sa malo drugacijom muzikom... A pogotovu sa Anetinim glasom. Bez uvrede, ali ne znam kako neko ne moze da chuje koliko ona ne ume da peva... Jos da je neko ko je bio na koncertu. My Winter Storm mi se vise svidja, album je ozbiljniji i sadrzajniji, ima neku prichu - nema otvorenog pljuvanja i tragicnih samoanaliziranja od po 14 min, jelte. DPP je jednostavno - detinjast.

Edited by Leona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда сам писао овде, можда нисам...не сећам се (али сигурно је да јесам јер Nightwish ми је један од најомиљенијих бендова).

 

Тарја. Наравно. Century Child ми је омиљени албум, мада има пар песама с других албума које су баш одличне. Након што сам се навикао на Тарју и тај бенд прихватио као блажи облик савршенства у ономе што су радили, тотално сам их деградирао с листе слушљивости током периода албума Once, а што се тиче албума где пева Anette - бљак, фуј, а-а, какано.

 

Такорећи, а у изразитом смислу, Nightwish бејаше некад нешто лепо за мене. Више није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest The Polar Sonata

Dark Passion Play nista ne valja. Neke promene su dobre, ali tolike?!!!! Uzasno su me razocarali.

Anette uzivo kresti, zena uopste ne ume lepo da peva, pitaj boga sta su oni radili tokom snimanja albuma - pa zvuci tako kako zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pa jesmo se za ovo borili?

 

3200423401_a714f1ef29_o.jpg

 

Majku mu. Kakva je izraubovana, izgleda kao bijela verzija Opre Vinfri.

Usput, na koncertu joj zbog duvanskog dima pukao glas pa je pobjegla s bine... Nisu ni švabe što su nekad bili, da se igra svih 90 minuta. Više na link:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=112576

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...