Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Pa jesmo se za ovo borili?

 

3200423401_a714f1ef29_o.jpg

 

Majku mu. Kakva je izraubovana, izgleda kao bijela verzija Opre Vinfri.

Usput, na koncertu joj zbog duvanskog dima pukao glas pa je pobjegla s bine... Nisu ni švabe što su nekad bili, da se igra svih 90 minuta. Više na link:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...wsitemID=112576

Ovo nagoveštava još sapunica iz Nightwish tabora. Ne bi me čudilo da koliko ove godine opet šutnu pevaljku. :twisted::)

 

btw

Jes još grđa s ovom plavom kosom, i definitivno treba što pre da nađe tog clothing sponzora. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi totalno voleo da sad opet promene pevacicu. Ne zato sto 'ne zna da peva ( O.K. svrbi me tastatura ne mogu da izdrzim. Da mi nije toliko smeshno bilo bi mi jadno kada gomila likova i riba ne nekom forumu uzme i krene da sere kako neko ko iza sebe ima Alyson Avenue, Cloudscape, vishe od 10 godina u Rock muzici i bude izabran za pevacicu verovatno vodeceg benda u metalu danas, ne zna da peva. ) vez zato sto mislim da im dobro doshao taj 'Therionovski' trip menjanja lead vocala, jednostavno opet bi novi album bio neshto drugacije i osvezavajuce i tako u krug...

Btw koliko mi je bila dobra sa crnom kosom, toliko mi se ne svidja sa plavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма мала је баш слатка, овако сва је невино плавкасто детињаста

чуо сам да ће бранко коцкица да се пријави на конкурс за ритам гитаристу код нв

онда ће тек да буду прави фрик шо

еееехехеххехехех

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма мала је баш слатка, овако сва је невино плавкасто детињаста

чуо сам да ће бранко коцкица да се пријави на конкурс за ритам гитаристу код нв

онда ће тек да буду прави фрик шо

еееехехеххехехех

 

 

 

Vala, i Tarja je imala svojih ispada sto se odece tice. Sta ste digli galamu samo zato sto se zena ofarbala....daleko je ona od frik show-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog interesuje da ide u Zagreb na Nightwish, neka mi se javi sto pre. Ja organizujem sa par drugova prevoz iz Novog Sada i ne interesuje me nikakva zarada, vec, jednostavno, angazujem profiautoprevoznika sa kombijem za 8 ljudi, on kaze cenu, mi to podelimo na 8 i vozi nas pravo do hale Drazen Petrovic. Pisite na PP ili na mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Naidjoh na nesto zanimljivo danas na netu:

 

7258c613f108c4b9b5a6e71bc6d22dff.jpg

 

Once Upon A Nightwish

 

INFO : Once Upon a NIGHTWISH - The Official Biography 1996-2006 is a book about 9-year-story of the band. The book is written by Mape Ollila, extremely experienced music editor.

 

Year 1996: Tuomas Holopainen is on his summer cottage in Kitee, sitting by the campfire, saying to his two friends that he probably should found an own band.

Year 2005: Holopainen’s Nightwish is selling gold around the world and playing to overexcited audiences everywhere from Asia to America, critics are praising the total breakthrough-album ”Once”, and the band has become Finnish national treasure, a beloved export article that is listened by not only metal music lovers but babies and oldsters.

 

What has happened during these nine years? Mape Ollila answers this question in this thorough, dramatic and beautifully illustrated Nightwish-book. He has been interviewing the band members, co-workers, family members, friends, fans and colleagues for two years, the book will go through the good times and bad times, uncover members’ mind, tell unbelievable stories from touring, including even serious exposures from Nightwish-world.

 

Mape Ollila has a long experience as a music editor, specialized in metal music. Ollila has followed Nightwish’s career from the beginning and travelled along with the band for example in Norway, Sweden, Germany, Austria, England and the United States.

 

DOWNLOAD

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za E-book :pivopije:

 

Sto se tice mog stvaranja pometnje - slusao sam pre nightwish do iznemoglosti, posle toga prestao da ih slusam, a samim tim nisam pratio ni dogadjaje na sceni. A i generalno sam bio nezainteresovan za sve to jer nisam imao internet :redface:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Anetinog izvodjenja starih pesama tice, ja bih ih podelio u tri grupe:

 

1) Pesme koje super izvodi, po meni, i bolje od Tarje: Nemo, Wish I had an Angel, Sleeping Sun, Higher than Hope, Creek Mary's Blood, Slaing the Dreamer (dakle, uglavnom sa Century Child i Once albuma)

 

2) Pesme koje mogu da prodju: Cumm Cover Me, Dark Chest...., Ever Dream, Siren

 

3) Pesme koje joj treba zabraniti da peva: Sacrament of Wilderness, Wishmaster.

 

 

Sve u svemu, zacin C.

Edited by Svarog Baki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni,sve stare pesme koje ona peva spadaju u tu tvoju kategoriju 3)

 

 

 

Njah, ne znam, meni Tarja uzivo zvuci poprilicno trapavo kad zeli da isforsira taj "popastiji" zvuk u svom glasu, u tim pesmama iz moje kategorije 1. U studiju to jos i zvuci OK, ali uzivo.....posebno kad peva duboke tonove, nekad ispusti bas krestave zvukove. Dok Aneti taj nacin pevanja je u sustini i prirodan, tako da zvuci mnogo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...