Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=aRIK1nYsRVg

 

e ovo se zove kad peva pesmu neko ko glasovno ne moze da je iznese!

ja ne znam sta joj bi da proba uopste da peva ovo! toliko joj je slabasan glas na ovim visokim oktavama da se ni ne cuje! strasno. :no: ja msm da su za anette najbolje pesme tipa moondance! :lol::P:lol: neka krasi scenu, kad vec nista drugo ne zna! :D

 

 

 

Vau, divna verzija! Hvala za link! Predivno! :pivopije:

 

 

Edit:

 

Tel, ako si im rekao! :lol:

 

Proverite i ovaj link, meni se ovo bas svidza!

 

http://www.youtube.com/watch?v=6mT_PW0tagM...feature=related

 

 

Edited by Svarog Baki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto nisu hteli kopiju?

 

Anettin glas se savrseno uklapa u dark passion play.

 

 

pa to je tacno, ova muzika je i pravljena za njen pop glas. isto kao sto je ranija muzika pravljena za tarjin operski glas pa se tu anette bas i ne uklapa! problem sto ona pokusava da se pokaze kako mnogo lepo peva i ne preza da otpeva bilo koju pesmu od tarje, cak i ako ne moze to!

a tacno je da nisi hteli kopiju, zelili su da pokazu tarji da mogu bez nje, cak da mogu i bolje sto je tomas i izjavio u vishe prilika, ne prezajuci da proziva tarju a nije ga sramota da posle 15godisnjeg ili vise prijateljstva napise pismo umesto da joj izadje pred oci!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad mi samo objasni molim te, ko je od nas rekao da je Tarja losha, ili da je ne volimo. Samo kad krenete da pravite od nje najasvrsheniju pevachicu na svetu koja nikad u zivotu nije zafalshirala, malo nam krene pegla iz mozga pa na usta od toga ... Ja i dalje volim Tarjin glas, oprosticu joj cinjenicu da joj je solo album blago receno vodnjikav, njanjav, i bledunjav, al kad vidim izjave pametnih mudraca kako ONA "Ovca" ne zna da peva, dobijem blagu skok pritiska ... i uostalom koj ce im kurac josh jedna operska pevacica (nightwishu) tu fazu smo imali na 5.5 albuma, aj sad neshto novo ...

 

Nego da neko izjavi ovde neshto pametno, jel gledao neko onu knjigu o Nightwishu, chitao i tako to ??? Ja imam (PDF naravno) i poprilicno kul izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Svaka tebi cast, ja predlazem da se warnuje svako ko pokrene pricu o tarji na ovoj temi, ima svoju temu pa tamo pricajte.

 

 

izvini, gde to pise "NOVI nightwish, sa anette, ne onaj sa tarjom"?!

tarja je mnogo veci deo NW od anette i to je bez pogovora. to sto su se momci pizdinski poneli, to je njihov problem i mogu da nadju jod 500 pevacica koje su suprotnosti tarji, dzabe, ona ce zauvek ostati deo benda! ko sto niko nikad nije zaboravio beladonu, iako mnogi slusaju antrax tek od busha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova prica se ponavlja po stoti put na ovoj temi i uvek se isto zavrsi.

Dakle:

:)

 

Svaka tebi cast, ja predlazem da se warnuje svako ko pokrene pricu o tarji na ovoj temi, ima svoju temu pa tamo pricajte.

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad mi samo objasni molim te, ko je od nas rekao da je Tarja losha, ili da je ne volimo. Samo kad krenete da pravite od nje najasvrsheniju pevachicu na svetu koja nikad u zivotu nije zafalshirala, malo nam krene pegla iz mozga pa na usta od toga ... Ja i dalje volim Tarjin glas, oprosticu joj cinjenicu da joj je solo album blago receno vodnjikav, njanjav, i bledunjav, al kad vidim izjave pametnih mudraca kako ONA "Ovca" ne zna da peva, dobijem blagu skok pritiska ... i uostalom koj ce im kurac josh jedna operska pevacica (nightwishu) tu fazu smo imali na 5.5 albuma, aj sad neshto novo ...

Potpisujem. :pivopije:

 

Nije da ne volim Tarju, al' zna da nervira jako kad je uzdizete u nebesa. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tarja je mnogo veci deo NW od anette i to je bez pogovora. to sto su se momci pizdinski poneli, to je njihov problem i mogu da nadju jod 500 pevacica koje su suprotnosti tarji, dzabe, ona ce zauvek ostati deo benda! ko sto niko nikad nije zaboravio beladonu, iako mnogi slusaju antrax tek od busha!

:rolleyes::) :) :):rolleyes:

 

 

roflcopter9gr.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Probe za narednu turneju - Romanticide! Jos jedsna pesma za moju kategoriju 1. :)

Njah..apsolutno mi se ne dopada ovo (sem kad Emppu napravi onu bolesnu facu :lol:) !!

 

Meni je Anetin glas ravan...prava slika pop pevacice !! Nightwish je promenio muziku prema njoj...a to mi se ne svidja (pre svega muzicki)! Ne dizem Tarju u nebesa....jednostavno je imala nesto specificno sto je razlikovalo od mora drugih pevacica...zato je cenjena i po meni je bila zastitni znak grupe.

 

Sto se tice prodaje...Nightwish je dobro izreklamiran bend i vrti se svaki dan na MTV-u...da dodje Vendi na mesto pevaljke, isto bi albuma prodavali kao i sada. Dobra reklama je cudo....

 

Nisam gledao s' Tarjom...ali jesam s' novom...nista posebno (jedino smorniji na tom Exitu bili su Pistolsi :lol:). Od drustva te veceri, koji su bili i na njihovim ranijim koncertima, nijedan nije rekao da je ovo bolje a ni priblizno blizu predjasnjim ugodjajima. Sto se tice 'the boys' .... uzivo krljaju kao nenormalni :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish = Tuomas, Marco + Emppu & Jukka kao fin ukras. Anette i Tarja su samo tu figure koje daju glas, i to samo onaj zhenski. Za album ili dva Anette ce mozda otici i doci ce neka nova, NW ce i dalje ostati NW, a pevacica ce biti opet ta koja ce morati da se uklopi etc etc ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoces da kazes da nije?! posle tarijinih 5 albuma anette nema bas neko pravo da se mnogo guzi, a tek je jedan uradila i to ocajno!

 

 

 

To da li je ocajno ili ne, stvar je ukusa. A ima prava da se guzi koliko hoce, jer ona JESTE u Nightwishu, za razliku od Tarje! Sta sad, Marko treba da iuzbegava pesme sa OB i WMa zato sto ih je u originalu Sami uradio? Ne sviraj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Svaka tebi cast, ja predlazem da se warnuje svako ko pokrene pricu o tarji na ovoj temi, ima svoju temu pa tamo pricajte.

 

Ovo podrzavam zato sto se na kraju sve svede na svadju. Presipanje iz supljeg u prazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah..apsolutno mi se ne dopada ovo (sem kad Emppu napravi onu bolesnu facu :lol: ) !!

 

Meni je Anetin glas ravan...prava slika pop pevacice !! Nightwish je promenio muziku prema njoj...a to mi se ne svidja (pre svega muzicki)! Ne dizem Tarju u nebesa....jednostavno je imala nesto specificno sto je razlikovalo od mora drugih pevacica...zato je cenjena i po meni je bila zastitni znak grupe.

 

Sto se tice prodaje...Nightwish je dobro izreklamiran bend i vrti se svaki dan na MTV-u...da dodje Vendi na mesto pevaljke, isto bi albuma prodavali kao i sada. Dobra reklama je cudo....

 

Nisam gledao s' Tarjom...ali jesam s' novom...nista posebno (jedino smorniji na tom Exitu bili su Pistolsi :lol: ). Od drustva te veceri, koji su bili i na njihovim ranijim koncertima, nijedan nije rekao da je ovo bolje a ni priblizno blizu predjasnjim ugodjajima. Sto se tice 'the boys' .... uzivo krljaju kao nenormalni :rockdevil:

 

 

respect :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bleakeyes

imam svoj snimak sleeping suna sa exita i vi debele goticharke plachite koliko hocete, al anette je pokidala koliko je dobro otpevala tu pesmu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...