Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Aneti treba povisiti platu..da plati stilistu :evotigana:

2313522810_5995f00209.jpg

 

 

hahahahahahaha.... :lol: joj, extra si me nasmejala! :) :) :)

 

edit: kako se ugojila! otkad je nisam videla, jbt, sta joj se desilo? :blink: ne mogu da verujem... stvarno se puno ugojila... :unsure:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj njen stajling na neki nacin do jaja. Iz prostog razloga sto riba jednostavno ima muda da izadje u beloj haljinici na cvetove pred sve one naostrene goticarke i ostatak bagre spremne da je iznapusava zato sto je Tarjina zamena. Ne folira se i ne uvlaci nikome nego izgleda onako kako voli. Jednostavno receno: "Da, ovo sam ja i jebite se ako vam se ne svidja". Respect za to. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima koliko toliko pristojan vokal.. ali se sa Tarjom ne može mjeriti..

 

Jbg.. danas sam slučajno okrenula neki Tarjin prijašnj koncert... Jbte kako je Tarja staraaa.. Tona šminke, izgleda ko baba.. kad se nisam šlogirala, još je plasma TV pa izgleda uvećano ko avet. Koliko je njoj godina uopšte??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ima koliko toliko pristojan vokal.. ali se sa Tarjom ne može mjeriti..

 

Jbg.. danas sam slučajno okrenula neki Tarjin prijašnj koncert... Jbte kako je Tarja staraaa.. Tona šminke, izgleda ko baba.. kad se nisam šlogirala, još je plasma TV pa izgleda uvećano ko avet. Koliko je njoj godina uopšte??

 

 

32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam mnogo mi bolje zvuci Annet za NW nego Tarja, tako da samo njene pesme slusam na uobicajenoj playlisti xD

Ipak je sa Annet NW posto pravi Power Band!

Majku mu *ebem, pise se: "ne znam". Mislim, kad se vec trudis da stavljas zareze i da pises velika slova...

Annet zvuci zasu i na studijskom ispeglanom snimku, a tek live...

S druge strane, ja volim taj milf fazon, al' je i za to suvise ruzna. Mogla je bar sise da nabudzi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majku mu *ebem, pise se: "ne znam". Mislim, kad se vec trudis da stavljas zareze i da pises velika slova...

Annet zvuci zasu i na studijskom ispeglanom snimku, a tek live...

S druge strane, ja volim taj milf fazon, al' je i za to suvise ruzna. Mogla je bar sise da nabudzi! :)

 

 

Ako vec cepidlacimo oko gramatike, pise se jebem, ne *ebem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da Annet prvo treba da nauci pravilno da izgovara engleski, ja je pola ne razumem kad peva. Inace nisam njen fan i ostala sam na starim albumima Nightwish-a, ovo novo mi se ne svidja, da budem tacnija ne svidja mi se kako njen pop vokal ide uz muziku, posto muziku ni malo nisu podredili njenom vokalu. Sto se tice starih stvari NW, bolje im je da ih ne sviraju sa njom, svaku improvizuje posto ne moze da skine Tarjin vokal i onda sve stveri zvuce isto.

Popizdela sam kad sam cula kako skrnavi 'Ever Dream'!!! Ali to je samo moje misljenje i izbor da ne slusam novi NW, ukusi su razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...