Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Neznam mnogo mi bolje zvuci Annet za NW nego Tarja, tako da samo njene pesme slusam na uobicajenoj playlisti xD

Ipak je sa Annet NW posto pravi Power Band!

 

A i mogao bi da naucis da se kaze postao, dosao, krenuo, a ne posto, doso, kreno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitaj ovde: http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.ph...1676820#1676820

 

Opet ce im pevacica bit' debela! :)

Ako je to u cilju poboljšanja vokalnih sposobnosti, podržavam. :)

Ipak je onaj snimak iz Torina '99 na kome je Tarja žešće bucmasta najkvlt. :wub:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za druge, ali meni baš prija kad se Anette napne da izvuče neke zahtevnije pesme, tipa Ever Dream. Više volim kad vidim da se vokal stvarno trudi da nadmaši svoje mogućnosti, to ima veću draž nego kad peva sa lakoćom. Tako je bilo i sa Blaze-om u Maidenima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemam nista protiv ever dream... to je jedna od retkih (mozda i jedina) pesama koju ne otpeva tako lose... evo sad odlusah ovo u hong kongu i ne zvuci lose, da nikad nisam cula tarjinu verziju, rekli bih da joj je extra pesma. meni usi cepa ghoste love score...

 

copy:

ovde je vec lose.... Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam subjektivna sto se svega toga tice, meni se NW svidja sa Tarjom i svidjao bi mi se da su nasli neku koja slicno peva, jednostavno mi se takva muzika svidja sa takvim vokalom. Moje misljenje je da ova nova ima pop glas i da se ne uklapa u takvu vrstu muzike, ali to je samo moje misljenje a misljenja su razlicita. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam ja rekao kad sam video, bash sam napisao, `jao vidi, NW ce opet da ostane bez pevacice` :mrgreen:

:mrgreen:

Samo još da su stavili mesec i 2 dana kasnije pa da bude opet sapunica na nivou. Ale ale ale aleeee, Anette napoljeeee. :) :)

 

Jebi ga, ne mogu da se pomirim :mrgreen:, NW do pre Once-a mi je bio među 2-3 omiljena benda, već od Oncea su počeli pomalo da me nerviraju, pa onda ono skrnavljenje Sleeping Sun, a tako drastična promena vokalnog imidža benda je već bila previše, i dalje mi je to uglavnom dobra mjuza, ali sada su mi samo jedan od gomile srednje zanimljivih bendova.

Prošle godine ne odoh da ih gledam na Exitu uglavnom zbog para (jbg, važnija mi bila Somewhere Back in Time turneja u komšiluku ;) ), ali nije mi ni bilo previše žao, da je to bio onaj NW od pre 5-6 godina, otišao bih četvoronoške. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bole me ima pisem kako ocu xD

Salim se , ma bre naravno da nepeva dobro tarijine pesme kad nisu napravljene za nju, kladim se ni da tarija ne bi mogla da peva njene!

 

Vidi se da si sa polja :evotigana:

 

nije tarija nego Tarja. Nepeva odvojeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...