Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Eh... Ova nova pevachica je ochajna. Obozavala sam Nw i gledala sam ih na Exitu, prosto nemam rechi da opishem koliko sam razocharana. To nije to. Momci i dalje odlichno sviraju svakako, ali nema vishe one atmosfere koju je Tarja stvarala svojom harizmom i svojim glasom. Koliko god neko insistirao na muzici, svi znamo da su bili prepoznatljivi zahvaljujuci njoj. Sada su samo prosechan bend sa tuznom prichom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pratio temu zna u kom sam ja fazonu po pitanju Tarja / Anette ... anywayz. Oni su na MORu pre 10tak dana zvuacli toliko grozno i ocajno da se to ne moze opisati. Prvo setlista je bila sranje, Anette je pevala kao najraspalija debela goticarka iz Dangube, Marco nije pevao ni blizu svojih mogucnosti, gitare i klavijature se na trenutke nisu culi uopste, Anette nije mogla da izvuce ni ono sto je izvlacila na albumu (ili na Exitu recimo), Marco je falshirao na momente, i inace su odavali utisak odradjivanja tezge preko kurca ... jednom reciju KATASTROFALNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima večeras na RTS1, oko 00:15 (završi Prison Break, pa Dnevnik 3), snimak NWa sa Exita, ne znam doduše da li će biti ceo 'cert, po programu bi trebalo da snimak traje 50ak minuta, u svakom slučaju, neko sa TV karticom/stand alone DVD rezačem/savršenim prijemom slike ili čime god ko može da zabeleži u najboljem mogućem kvalitetu, neka to uradi. Ili ako neko već ima od ranije (dakle taj pro - TV snimak, celog koncerta (ili koliko su snimili), u najboljem mogućem kvalitetu, visok video i audio birate, audio najbolje LPCM) neka mi se javi za trade. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U međuvremenu su zbog odbojke napravili totalni haos u programu, logično je bilo da, pošto je odbojka završila oko 23, samo nastave po najavljenom programu; vesti, Prison break, itd, ali oni su ubacili film koji je po programu trebalo da počne u 21. :) Najcrnje što nisu izmenili najavu programa ni na sajtu, ni na teletekstu, a baš sam bio zaludan da ih gledam ceo dan da bih video eventualnu ispravnu najavu. :rolleyes: Sad ne znam da li će biti Prison Break. :udri:

 

Za NW mi nije frka, setih se da sam pred AC/DC upoznao čoveka koji reče da ima gomilu snimaka sa Exita, pa ću videti s njim. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хахахахахахахаххахахахахахаххххха, 'ладно ФантасмиЦ xD

 

Мдона пржи Дајмбега... хехе, знам за то...

 

 

Али ово је ипак једна од најбољих обрада Wishmaster-a икад...Да су њу довели у бенд да замени Тарју не бих се баш жалио :]

 

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi kad sam odma znao da je Van Canto.

 

Ne znam, meni je drago da su promenili fazon, iako je ova mala sto peva u Van Canto FENOMENALNA, barem meni, ali realno da je usla u NW SVI bi bili u fazonu 'nja sranje je nije Tarja, kopira Tarju, ne lici na Tarju a pokusava da lici na Tajiru blablabla' ... ovako je makar nesto novo (nesto divlje) i to je to ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...