Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Ma, uopste nisi shvatio sta hocu da kazem. Tacno je to sto ti pricas, ali vidi, ja bih vise volio da su nastavili putem kojim su krenuli sa Tarjom. Slusam ja i Dark Passion Play, ali se ne mogu oteti utisku da je bend losije prosao, i da bi album sa Tarjom, sa obim parama kojim sada raspolazu, bio nevjerovatno dobar. Ovako mi isto dodje, slusao novi Delain, ili novi Nightwish, tu mi je negdje sve to, a Nightwish bi trebao da je miljama iznad po svemu. Ovako, nista ni ne ostaje nego poslusati stare albume, i nadati se da ce sindrom Dickinson - Halford - Barlow - dodati po zelji, raditi i ovdje.

Volim ja i X Factor i Virtual XI, ali mi je drago sto je Dickinson u bendu opet, jer su tako bolji.

 

Upravo to. Vise me zanima sta ce Tarja da uradi na 2 albumu nego sta NW radi trenutno....nemojte pogresno da me shvatite,NW mi je jedan od omiljenih bendova i obozavam ga ali to sto oni sad rade,to nije ''to'' .Anet se lose uklapa u celu prichu....nemam nista protiv nje zaista ali me nervira njen scenski nastup i stajling :rolleyes: Ej bre pojavi se u javnosti u nekom tigrastom minicju ili dzemperu ko neka baba....i da,interpretacije pesama,to je tek specijalno :rolleyes: Peva Dead Boys Poem i djuska,smeshi se i sta ja znam....mislim,uhhh kad to vidim dodje mi da poludim :udri: A i ona bi odavno napustila bend da ne dobija basnoslovne sume novca za ono sto radi.....iz jednog jedinog razloga a to su tarja fanatici i nostalgicari koji su inace idioti ali njih mora da trpi na svakom koncertu zato sto ih ima,i to dosta. Psuju je izmedju pesama,pokazuju srednji prst i sta ja znam. To jeste debilno i ona to trpi samo zato sto dobro zaradjuje,nista vishe. I da,muzika NW-a je daleko jednostavnija nego sto je nekad bila....uporedite nivo kreativnosti na Oceanbornu i na DPP ....to je ogromna razlika.....i mnogo su se ulenjili.Najvise me je razocaralo to sto ne mogu da odsviraju neke stare pesme.Evo ,Tuomas je rekao da su na probama pokusali da odsviraju Gethsemane ali im nesto ne ide....ne mogu to,tesko je....ej bre sramota da ne znas da odsviras sopstvenu pesmu :rolleyes: Sada se sve svodi na proste power chordove,poneki rif tu i tamo,nabudzeni orkestri,efekti i naravno Anetu koja se tek ne uklapa u sve to.

 

Odo ja da pustim From Wishes To Eternity DVD :rockdevil:

Edited by chess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice stajlinga, Tarja je meni od 2003 na ovamo duplo gora od Anette :rolleyes: a sto se tice ostalih stvari, necu da se ponavljam pricali smo ... samo cu da kazem jednu stvar ... Ja bi sad najvise voleo i da Anette promene, ne zato sto mislim da ne zna da peva (yeah righty) nego zato sto je Floor Jensen free jer se AF raspao ... :meshuggah::azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, a ja baš zbavio DPP na oriđinalu, vrtim ga ovih dana i kontam da mi je možda i najbolji NW album (uz Wishmaster i Oceanborn, sa kojima se kolje iz sentimentalnih razloga), neverovatno koliko je Anetica osvežila bend. Ne može da peva Tarjine pesme jer nije takav tip pevačice, isto kao što bi debela usrala Bye bye beautiful, recimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По теби. Надам се да си свестан да људи имају различита мишљења.

 

Pa da, ja govorim u svoje ime. Hocu da kazem da taj album ima kvalitet sto je normalno jer je isti covek radio sve kao i uvek + jos ima i Marcova jedna pesma, ali to sto je vokal drugi ne bi bio tako veliki problem kod nekog drugog benda koji nije bio poznat u velikoj meri po tome. Na kraju krajeva, JA mislim da Anete peva lose a mogu to da ocenim jer sam je cuo i uzivo na Exitu.

 

I koliko god god to bila izlizana tema pratice ih jos dugo vremena.

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice stajlinga, Tarja je meni od 2003 na ovamo duplo gora od Anette :rolleyes: a sto se tice ostalih stvari, necu da se ponavljam pricali smo ... samo cu da kazem jednu stvar ... Ja bi sad najvise voleo i da Anette promene, ne zato sto mislim da ne zna da peva (yeah righty) nego zato sto je Floor Jensen free jer se AF raspao ... :meshuggah::azal:

 

Tehnicki nije slobodna - formirala je onaj reVamp (koji ce nadam se zvucati bolje od svog imena) http://www.revampmusic.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam sta ne moze da vam se svidi na DPP (dobro, osim vokala) ako ste ikad voleli Nightwish. Album je vrhunski odradjen i vidi se ko je u bendu bog otac, i tu smatram da poredjenje sa Maiden i Priest nije adekvatno jer su oni sa novim pevacima izdali albume kvalitativno muzicki ispo njihovih starih radova, sto nikako nije slucaj sa Nightwish, samo poslusati pesme kao Poet and the pendulum ili Whoever brings the night, i zapitajte se da li bend volite zbog celokupnog vajba ili samo Tarjinog glasa :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na Exitu nije uopste lose odradila pesme sa Once, doduse refren Ever dream jeste usrala.

 

Ne bih rekao. A The Siren i ono zavijanje itd.

 

 

Pa ne znam sta ne moze da vam se svidi na DPP (dobro, osim vokala) ako ste ikad voleli Nightwish. Album je vrhunski odradjen i vidi se ko je u bendu bog otac, i tu smatram da poredjenje sa Maiden i Priest nije adekvatno jer su oni sa novim pevacima izdali albume kvalitativno muzicki ispo njihovih starih radova, sto nikako nije slucaj sa Nightwish, samo poslusati pesme kao Poet and the pendulum ili Whoever brings the night, i zapitajte se da li bend volite zbog celokupnog vajba ili samo Tarjinog glasa :da:

 

Pa nema celokupnog vajba bez tog glasa u tome je stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...