Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

@ Denny - Sto jes' jes', nije DPP pisan za nju vec za bilo koga sledeceg ko dodje... Postoje demo verzije nekih DPP pesama na kojima Marco peva.

 

Dalje... Toliko me je mrzelo da citam poslednje dve stranice da je to neverovatno... Obozavam Tarju, stvarno. Jednostavno je volim.

Ali koja je poenta....vishe.....koja je poenta jbt....ae prestanite vishe, molim vas... 1000000000000 puta prezvakana tema o anet i tarji..... neko voli a neko ne voli i kraj.....! Besmisleno je doci na NW temu i podizati vec sahranjene teme, idite kurchite se na drugom mestu, svega vam (upuceno dvema devojchicama koje su zapocele raspravu jer nemaju pametnija posla). Treba imati malo postovanja prema Anet koja nije ni kriva ni duzna, pitate li se kako ona izdrzava ceo pritisak? Ako vam se svidja stari NW, slusajte stari NW, niko vas ne tera da prihvatite ovo novo... Ali prekinite da pljujete!!!

 

Anet se guzi??? Idi izivljavaj se na drugom mestu! Zasto niko ne brishe postove koji krecu sa Anette sucks, Tarja rules?

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' su ovi postovi otisli u 3pm xD

jebo vas vise anett isto kolio i nas tarja! meni ce ona uvek biti favorit :) da ima 56541321565 pevacica kao ona,probile bi se ^^ a i niko ne moze zasigurno da tvrdi da ona nije nista uradila u nwu tako da....shut the fuck up :D

 

(upuceno dvema devojchicama koje su zapocele raspravu jer nemaju pametnija posla)

 

Serete zdravo mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' su ovi postovi otisli u 3pm xD

jebo vas vise anett isto kolio i nas tarja! meni ce ona uvek biti favorit :) da ima 56541321565 pevacica kao ona,probile bi se ^^ a i niko ne moze zasigurno da tvrdi da ona nije nista uradila u nwu tako da....shut the fuck up :D

 

Ok, sad imas temu o Tarji i tamo pisi o njoj. Molim vas bre ljudi, smorili ste sve zivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' su ovi postovi otisli u 3pm xD

jebo vas vise anett isto kolio i nas tarja! meni ce ona uvek biti favorit :) da ima 56541321565 pevacica kao ona,probile bi se ^^ a i niko ne moze zasigurno da tvrdi da ona nije nista uradila u nwu tako da....shut the fuck up :D

Prvo ovde niko nije spominjao tu raspravu dok vas dve uletele niste. Drugo, znash nije svakoj devojci koja ide na solo pevanje zivotni san da postane pevachica SymphonicPower metal benda. Nadji neko veche gde nastupaju shkolovane pevacice pa cesh da vidish. I niko nije rekao da ona nishta nije uradila. Otpevala je 5 albuma, uspela da umisli da je megazvezda i proshla fazu od toga da je debela, do toga da izgleda prelepo, pa da se pretvori u kanarinca :mrgreen:

 

 

 

I AJDE SAD DOSTA VISHE SMORILE STE SA TARJOM I SA ANETTE. Anette je danas Nightwish, Tarja nije, deal with it. Da se ja neshto pitam pre bi izabrao Floor Jensen nego bilo koju od dve pomenute, al fala kurcu zato se ja nishta i ne pitam. Aj sad zdravo.. back to the topic

 

 

Mene mrzelo bash da chitam sad sve, posebno zato shto je u PDFu, ispadaju mi ochi, ali sam preleteo preko knjige i par kljucnih delova malo bolje overio, i deluje zanimljivo, ako nadjem negde za male pare kapiram da cu uzeti knjigu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tarja je mnogo veci deo NW od anette i to je bez pogovora.

 

AAAAAAAAA!!! PA JEL SI TI RETARDIRANA???? PA NORMALNO DA JE VECI DEO!!!! PA ANETTE JE PEVALA SAMO NA JEDNOM JEBENOM ALBUMU!!AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :violent: :violent:

 

Zauvek ce ostati deo...sjajno....lepo sam te ja procenio jos pre par strana...

 

 

Neco-skidanje kape za svaki post...ja ne mogu vise sa ovima...vidis da su prepametne i da sve znaju...i nisu pocele da slusaju Nightwish pre dve nego pre tri godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne pesme za koju ne verujem da ste svi culi, navodno je to drugi singl sa Dark Passion Play-a ali se ne pojavljuje uopste na tom albumu, Hietala je zaduzen za vokale, zbog cega mi se jako svidja pesma.

 

http://www.youtube.com/watch?v=C8mlc9zv5Ho

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne pesme za koju ne verujem da ste svi culi, navodno je to drugi singl sa Dark Passion Play-a ali se ne pojavljuje uopste na tom albumu, Hietala je zaduzen za vokale, zbog cega mi se jako svidja pesma.

 

http://www.youtube.com/watch?v=C8mlc9zv5Ho

 

 

nice je... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman je prestala prepirka oko toga kakav je Nightwish bez Tarje i da l' je bolja Anette ili Tarja, i sad ti opet zapocinjes.

Ukusi su razliciti, tako da... Ostavimo se vise toga.

 

 

Inace, sto se knjige tice, nemam pojma kakva je, nemam je ni u PDF-u. Mozda je pronadjem, ako me jednom bude zanimalo o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

н ема везе са предходним:

 

најтвиш је тешко срање без тарје!

 

можете де наставите, поз свима!

jeste. a ti si ocigledno tezak kreten bez mozga.

 

 

Usne, usne boje vina tj. "Kiss while your lips are still red" je meni jedna od najboljih pesama koje je Nightwish uradio ikad. Ta pesma je prvo radjena za neki film, cak i nije bilo u planu da je radi NW vec samo kao Tuomas & Marco, ali je postala toliko popularna, i toliko dobra, da su je em ubacili na neki singl posle, a josh je na par koncerata i svirali ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste. a ti si ocigledno tezak kreten bez mozga.

 

 

Usne, usne boje vina tj. "Kiss while your lips are still red"...

 

 

to me podseti na onaj nas narodnjak

usne, usne boje viiiiinaaaaaa

ostace ti bez karmiiiiinaaaaaa...

ne znam dalje text :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to me podseti na onaj nas narodnjak

usne, usne boje viiiiinaaaaaa

ostace ti bez karmiiiiinaaaaaa...

ne znam dalje text :lol: :lol: :lol:

jbt ne znas Bobanov hit :no:

strasno gde nam ide omladina :no:

 

 

hm je bi bio neko ljubazan da mi stavi link za taj singl?

hm izgleda da je nemam

Share this post


Link to post
Share on other sites

to me podseti na onaj nas narodnjak

usne, usne boje viiiiinaaaaaa

ostace ti bez karmiiiiinaaaaaa...

ne znam dalje text :lol: :lol: :lol:

Ne znash bobana ? :rolleyes:

n1320196282_236865_8264.jpg

 

http://rapidshare.com/files/109566789/Nightwish_-_While_Your_Lips_Are_Still_Red_Song.rar

 

Nadam se da je mp3 pesma a ne spot, ima 9 MB...

 

http://rapidshare.com/files/51880768/N-WYLASR.rar
Password: metal-forever

Ovo je valjda spot ...

 

 

http://rapidshare.com/files/192457409/N_tsonr_2008.part1.rar
http://rapidshare.com/files/192436479/N_tsonr_2008.part2.rar
Kod:
password: TsoNR

 

TrackList:

 

01. Eva (Pre-Anette Olzon Demo Version)

02. Reach (Pre-Anette Olzon Demo Version)

03. While Your Lips are Still Red (B-Side)

04. The Escapist (B-Side)

05. The Poet and the Pendulum (Pre-Anette Olzon Demo Version)

06. Bye Bye Beautiful (Dj Orkidea Remix)

07. Meadow of Heaven (Orchestral Version)

08. Amaranth (Orchestral Version)

09. The Escapist (Intrumental Version)

 

 

 

“While Your Lips Are Still Red” is a 2007 song written by Tuomas Holopainen and Marco Hietala of the symphonic power metal band Nightwish. It was performed by Holopainen, Hietala, and Jukka Nevalainen for the Finnish film Lieksa!, which was written and directed by renowned Finnish director Markku Pölönen; the film will premier in Finland in September 2007.[1] The song is included on Nightwish’s “Amaranth” single, which was released on August 22, 2007 as the second single of their sixth studio album, Dark Passion Play.

 

The phrase “Kiss while your lips are still red”, which is used throughout the song, refers to the evanescence of one’s lip color as one dies; the phrase simply contends “kiss while you still can”, or “enjoy it while you still can”.

 

The official music video of the song contains clips from the film Lieksa!, Hietala singing, and Holopainen walking behind him. The video was released on YouTube on June 14, 2007.[2]

 

“While Your Lips Are Still Red” is not an official Nightwish track, but Holopainen has stated that he is not comfortable with releasing any material under his own name. The Nightwish website clearly states that the song was written by Tuomas Holopainen and features him on keyboards, Marco Hietala on vocals and Jukka Nevalainen on drums. The song does not include guitars or female vocals. The videoclip accredits the song to Holopainen and Hietala, leaving out Nevalainen. Nevalainen was not involved in the songwriting. The whispering in the background is done by Tuomas Holopainen.

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos kada se setim kada sam stavio to na Last Fm i peder Sima prijavio i skinuli te slike :'(

 

e da

da ne bude da je spam

ovaj

imam jedan koncert hm

Tarja peva i na kraju dobijaju neke nagrade jebes ga ne znam odakle je

hm imam i taj lajv ali mi nije lepo tagovan

sviraju Pharao Sails to Orion :rockdevil:

i onaj lik iz Sonate isto gostovao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...