Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Jebi ga naravno da su je sutnuli iz benda kada je postala tetka. Visak godina, visak kilograma. Bilo bi ql kada bi maznuli onu malu iz Ambeon-a da im peva i kada bi ubili Tuomasa. I promenili ime i vrstu muzike... icon_redface.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, pa ovo je......jebote, ne mogu da verujem! Ali.....kako?????? no.gificon_sad.gif

Ne razumem, bar nisu morali ovako javno da se napljuju, vec da zavrse dostojanstveno....i ja ne mogu da prihvatim NW bez Tarje, koliko god nju svo smattrali kuckom, mislim da bi NW trrebalo da se skroz sad raspusti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam toliko na "jebi si mater" sa clanovima benda, tako da ne znam koliko je sve ovo autenticno. Mislim da je pre svega glupo na ovakav nacin nekoga iz benda javno napushiti i isterati. Sto se isterivanja tiche, njihova stvar, i nek je sve tacno sto su o Tarji tamo napisali, i nek s je isterali, samo mislim da nema smisla to iznositi na ovakav nacin.

 

NAravno, ne plasim se da ce Tarja umreti od gladi, a NW ce se sigurno snaci ... samo malo vise dostojanstva treba po mom misljenju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja se ponasha k'o Zechevic icon_smile.gificon_smile.gif

E, da je Zecevicev tim uspesan kao NW sa Tarjom de bi nam kraj bio icon_smile.gif

 

Sad ce Tarja potraziti angazmane u drugim vrstama muzike, gostovace valjda svima, kao sto to sad radi, a bice zanimljivo kako ce, i da li ce graditi neku solo karijeru.

 

NW ce pazljivo odabrati neku pevaljku, sto nece biti bas previse tesko, jer nema gothicharke koja ne bi zapevala u NW icon_smile.gif Naravno, tesko ce se Tarja bas adekvatno zameniti, ali navicicemo se ... uostalom, svi cemo mi umreti jednog dana .. ko da je bitno ko peva u NW icon_smile.gifmhihi.gif

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cry.gif ne znam sta da kazem... i dalje ne mogu da verujem...saznala sam jutros za to i tek me je sad strefilo...

mislim da stvarno nije bilo potrebe za ovakvom pljuvacinom jer kakva god ona bila zauvek ce biti deo nightwish-a i svih nas koji ih volimo...

ranije sam rekla da su svi iz benda (koliko god ih ja volela) zamenljivi osim tuomasa i tarje i dalje tako mislim bez obzira na sve... volim je kao i sto sam je volela (obozavala) od prvog dana i tako ce ostati no matter what...

ostaje mi samo da zalim i da se nadam da ce nova pevacica biti isto toliko fenomenalna (mada nisam neki optimista uprkos zelji da to budem)...

"An end of an Era" > upravo tako... icon_cry.gif

mozda ce nekom ovo biti pateticno ali ja moram da napisem (a zna se na koga se odnosi) :

Without you

The poetry within me is dead

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif TARJA NIJE RUZNAAAA! icon_da.gif

 

Slazem se sa Solijem, koliko god i da je sve ovo tacno, trebalo je da samo izmedju sebe to kazu, a da ne iznose prljavi ves u javnost...Ovako su izgubili reputaciju i oni i Tarja, i ja licno od sad necu vidse moci da gotivim ni NW ni Tarju posle svega ovoga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...