Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

^ Hahahahahahaha!

 

"Tutti furono subito d'accordo, grazie anche alla vodka che scorreva nelle loro vene come se fosse stata sangue."

 

"Si sospetta che in realtà lei sia il trans fondatore della band, in quanto è biologicamente improbabile che una donna abbia degli zigomi di tali dimensioni."

 

"The Carpentiere (il primo lavoro di Tarja Teruna)"

 

Ne pamtim da sam se u skorije vrijeme ovoliko smijala. xD

 

A i dio o postavi je dobar...

 

Tommaso Hoilmiopanino - headbangiere e scrivano ufficiale. Una volta voce, dopo la morte del gatto ha deciso di smettere.

Kimi Raikkonen - autista ufficiale e tastiere (ma solo la domenica).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ovo sa Kimijem posebno je smesno. Meni je i ovo jako:

"Nel 2006 Tarja Teruna fu cacciata per problemi finanziari; la band aveva terminato i fondi, ma lei continuava a chiederne soldi per comprarsi anelli e collanazze da terrona. Al suo posto viene accolta Anetta Ozon, ragazza panda, migliore amica di Avril La Lagne, a cui ha rubato il guardaroba prima di entrare nella band.

Voci di corridoio insistono che costei abbia un grande buco; dove è ignoto, però sembra che solo Marco Queltallà lo abbia provato, ma il discreto bassista non vuole rilasciare dichiarazioni"

 

Za one sto ne znaju, Tarja je izbacena jer bend nije mogao da finansira vise kupovinu njenog seljackog prstenja i ogrlica. heee

 

Ili ovo: # Nymphomaniac Fantasia (durante una crisi d'astinenza di Tarja perché Tommaso non glielo dava)

Watch your slip are still wet (quando Marco se la fece addosso)

Eva (nata quando il bassista si addormentò con una sigaretta accesa, in origine il nome Eva era preceduto dal vezzeggiativo "Porca" poi tolto per ragioni di marketing)

 

 

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Mislim da su Italijani bili mnogo brutalniji, seksualniji i sarkasticno duhovitiji, narocito sa psovkama i Kimijem Rajkonenom. Iz njihove verzija ispada da su u Nightwish-u svi gejevi osim Marca, koji "pegla" Anette i zbog toga ju je doveo u bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

a jadna Anette....bash je ok devojka..=), treba izdrzhati ovaj pritisak vernih NW fanova..lepo se uklopila, i nije kopija Tarje, vec je svoja na svom...hm...gledala am neke snimke na tubu...dopalo mi se kako je otpevala ''Nemo'' ...totalno na svoj nachin..oktava nizhe..medjutim ne treba ni da pokushava sa Wishmasterom...:P previshe falsheva...

 

:zeleni::mrgreen::zeleni:

Edited by LadyCorpse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
da je ok mozda i jeste, tj. verovatno jeste, ali da je devojka, nije :)

 

 

-Bitno je da IMA samopouzdanja (da se ispravim za prethodni post :P) hehe,

Isproziva je...XD shto to, jbt?O.O ...:zeleni::mrgreen::zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se mnogo vishe svidja italijanski tekst, ovo mi je nekako...meeeh, not funny.

slike su ok, imali su oni i gorih xD...sad ne mislim na post-tarja fazu,nego ceo istorijat nightwisha xD

mada su mi simpa njene chizme (sad vecj chujem svoju drugaricu koja kazhe "pa kad imash ochajan ukus"xD)

 

devojka je neko ko nema muzha, a kamoli decu.

anette olzon ima muzha a chini mi se i jedno cheljade.. xD

Imam njenu verziju mastera, i bilo mi je MUKA zbog toga, posebno jer na tom snimku fura neki imidz tinejdzherki iz fuj americhkih filmova...

chula sam i njen Nemo...smeshno.

Kada se ona pojavila i kad sam chula Evu, bila sam kao "aaajde, podrzhimo curu, bash je kjut pesmica", ali se sve svelo na to da oni pevaju PESMICE.

znate kad cje sledecji put napraviti neshto shto cje po kvalitetu parirati wishmasteru ili CC?

kad na vrbi rodi grozhdje.

Edited by Karma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

Heh, pa dobro, 'devojka' je kod mene uchestalo!XD, ja to svima ''tepam'' ali ok, hvala na kritici, hahaha, XD obraticu pazhnju!XP....ma wishmaster je stvarno izvukla loshe, za Nemo mi se dopalo to shto je ostala svoja, ne forsira da se predstavlja kao Tarja, i to mi se veoma dopada....jbt, nadjite se na njenom mestu!:/ anyway...meni se dopadaju ....dobro...'pesmice' sa novog albuma, ali mislim da je ovo jedan sasvim nov pochetak, tj. otvoreno totalno novo poglavlje NW-a, i da ce imati vecih uspeha, samo da se malo uhodaju....hm...podrzhavam jednu osobu koja kazhe da je zvuk chvrshci, i da su negde rifovi tezhi, a to je opet moj stil, pa mi odgovara....na kraju krajeva, NW je svojevremeno dokazao da su pravi profesionalci, i podrzhavam da je glas Tarje ''zlatan'' ali ne i kljuchan za taj bend, josh jednom: NIGHTWISH NIJE CHINILA SAMO TARJA, oni su ostali profesionalci i bez nje! recimo da je bila samo shlag na torti...;)Anette ce se vec uklopiti.. i ne treba ovde Tarji da odrzhimo pomen, devojka je nastavila da se bavi muzikom, kome se ne dopada 'novi' NW njegova stvar, dosta je bilo pljuvanja, kome se dopada....samo udri!...btw...Tarja nije vishe u NW, i shto pre to prihvatimo, to bolje za sve, tako da...ovo je tema o NW-u...ne Tarji! :zeleni::mrgreen::zeleni:

Edited by LadyCorpse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
http://www.metalfromfinland.com/news/2008-...rview_available

 

To je jedan zanimljiv intervju, pre koncerta u Lisabonu. Pogledajte ako vas zanima.

 

 

Odlichan, mada prilichno kratak intervju, tnx Shamandalie, :pivopije: , dopada mi se spot odradjen za pesmu in the back, kao i sama pesma, zhao mi je shto ih necu gledati ovog leta...:( ...jbg, castle fest, 5 dana....must go!XD ....

ali, eto..kao shto je M. rekao...''now we're shure, we done the right thing''...;) and so they did, inache NW danas ne bi bilo..

:zeleni::mrgreen::zeleni:

Edited by LadyCorpse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...