Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Upravo. :da: Meni je prosto tugica kako ona snima šuplje albume i šlepa se na koncertima na NW pesme i obrade Alice Cooper-a, Whitesnake i koga sve ne... Tezga najobičnija.

 

Mada, opet, poznato je da smo svi mi koji volimo novi NW gluvi i nestručni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može ona da peva te pesme, ali to više nije njen bend i ona to radi na nivou cover benda, nikako više. Imaš svoju karijeru - radi to, prevaziđi to što je bilo, cepaj dalje, ima ko će to da peva i svira pod NW imenom. Meni je to njeno baš, baš tužno za gledati.

 

A što se tiče Anette i tog "zavijanja" - rekoh već, nestručan sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko dodje na koncert bilo kog bivseg pevaca nekog benda oce da cuje pesme tog benda, to je neminovno. Meni je bezveze kad nece da pevaju, to je deo necije karijere i nesto sto si radio godinama i nema razloga da se toga odreknes. Druga je stvar ako ne stvaras nista svoje vec samo mlatis praznu slamu da bi nesto zaradio na staroj slavi ( Paul DiAnno npr.)

Edited by Svart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš autorska prava na pesmu = sviraš obradu. I ako ti nemaš dovoljno materijala da popuniš tih sat - sat i po koncerta svojim dobrim stvarima nego čupaš pesme svog bivšeg benda koji te pesme takođe izvodi po svetu sa punim pravom... Pa, tužno je. Je l' biste isto tako mislili i da je u pitanju ex-bubnjar nekog benda? Smešno.

 

A, kao što Grob reče još na startu rasprave, po prodaji albuma i pozicijama na koncertima i festivalima se vidi ko vozi traktor a ko otvara kapiju. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, meni nije bitno ko je planetarno popularan a ko ne. Bitno mi je da slusam ono sto mi se svidja, pa makar za tog izvodjaca znale jos dve osobe pored mene. Sto se mene tice, car je sto ce svirati u nekoj zabiti, verovatno joj nije toliko prazna kesa da prihvati moto skup zbog para. :)

 

Kontam da stare pesme NW-a izvodi zbog starih fanova NW-a. Njoj ni u dzep ni iz dzepa, ti ljudi ce dolaziti na koncerte i ako ne svira (peva) te pesme.

Edited by Night's Blood
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pesme svog bivšeg benda koji te pesme takođe izvodi po svetu sa punim pravom

 

I to lose .. al tu vec zalazimo u drugo polje rasprave :haha:

 

Je l' biste isto tako mislili i da je u pitanju ex-bubnjar nekog benda?

 

Da. ako odsvira samo par pesama.

 

A, kao što Grob reče još na startu rasprave, po prodaji albuma i pozicijama na koncertima i festivalima se vidi ko vozi traktor a ko otvara kapiju.

 

Popularnost i kvaliltet nisu ista stvar.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet dolazimo do toga da fanovi novog NW nemaju pojma... :haha: Odustajem.

 

 

Узалудно је улазити у расправу тог типа. Ево, ја пре неки дан плакао од среће кад ми је девојка поклонила оригинал новог албума. Обожавам исти.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...