Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Dobro je što ne žure, očigledno nemaju nikakav pritisak izdavača i tako to, a i Tuomas je manijak, već je na najdrastičnijem primeru pokazao na šta je spreman zbog muzike. :lol:

Tako da mislim da ne bi trebalo da omanu, ali da ne malerišem, valja iščekati do ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff... Sva ova gungula, snimanje filma..itd. Novi album mi mirise na neku pop komercialu :icon_ne: nadam se da gresim... Iskreno se nadam da Toma ima nekog keca u rukavu :muzicar:

 

Znam da je izlizano vise pljuvati Anet, ali mi je neverovatno da Tuomas nije mogao u onolikoj Finskoj :mrgreen: da nadje neku klinku sa mocnijim glasom koja bi pevala za Nightwish. Anet zvuci tuzno kad peva tajrine pesme.. Tesko je ocekivati nesto extra powerfull sa njom na vokalu :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je izlizano vise pljuvati Anet, ali mi je neverovatno da Tuomas nije mogao u onolikoj Finskoj :mrgreen: da nadje neku klinku sa mocnijim glasom koja bi pevala za Nightwish. Anet zvuci tuzno kad peva tajrine pesme.. Tesko je ocekivati nesto extra powerfull sa njom na vokalu :icon_ne:

Jeste izlizano, ali moram da dam svoje misljenje. Tarja jeste tehnicki bolja pevacica, ali MENI je Anet bolja. Prvo sto me Tarjino ponasanje na bini uzasno nervira, a drugo sto sam u poslednje vreme ukapirao koliko mi ne prija to opersko pevanje. Nisam mnogo slusao kako Anet peva Tarjine pesme, ali ovo mi npr. super zvuci:

http://www.youtube.com/watch?v=IRZ1Af9BLi8

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo.

 

Znam da je izlizano vise pljuvati Anet, ali mi je neverovatno da Tuomas nije mogao u onolikoj Finskoj :mrgreen: da nadje neku klinku sa mocnijim glasom koja bi pevala za Nightwish.

 

Isto kao što je izlizano ponavljati da Tuomas nije ni hteo neku sa "moćnijim glasom" jer se Tarjinih klonova prijavilo na hiljade sigurno. Anette nije ni došla u bend da peva Tarjine pesme, nego da snima nove. :da:

 

Anette > Tarja. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja jeste tehnicki bolja pevacica

nije, jer tarja ima poluamatersku opersku vokalnu tehniku i jedino cime se istice je to da je popularizovala taj stil, a anette je vrhunska pevacica u rock/metal stilu; nisu je slucajno odabrali.

ipak, materijal s njom mi je skroz slab.

 

iskljucivo prvi album nw-a :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, na ovom snimku gore Anette svuci ok, ali na Exitu je pevala vise nego ocajno! Mada, cim je pevala 2 pesme na zadnjem Painu znaci da je dobra, kapiram da Peter zna sta radi ;). Ja generalno nisam neki ljubitelj zenskih vokala , pogotovo tih operskih, tako da se slazem sa Stefanom za Moondance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neslušljivi su Jovanovi rani radovi, DPP može samo da vam se svidi ili ne. Zadrti ste k'o najdeblje gotičarke. :haha:

 

:haha:

 

Once pobedjuje lagano..

 

Nije bas najsrecnije poredjenje ali meni je to kao da pitas da li je bolji Puritanical ili Abrahadabra.

 

In other news:

 

http://www.youtube.com/watch?v=HcxjKlUcjXo&feature=player_embedded

Edited by Svart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette mozda sve to lepo otpeva tehnicki ali fali joj nesto: moc, kakvu samo Tarja ima. DPP jeste komercijalno sranje ali svako ima padova, tako da cu rado poslusati novi album ocekujuci totalno nesto drugo (nadam se da nece biti slican poslednjem albumu)...

 

3:45, power...

 

http://www.youtube.com/watch?v=8VgLKXD-BoY

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...