Jump to content

MMORPG


WoI

Recommended Posts

Da li igrate neki MMORPG?

Ja trenutno igram Kings Of Chaos(KoC).

Primetio sam da dosta ljudi igra Hero War pa sam ja odlucio da probam pa sam usanovio da je zivo govno.Koc je 10 puta bolji. Inace za ove igra tipa World Of Warcraft,City Of Heroes... placa se po 15-20 evra mesecno za igranje sto zaista mislim da je mnogo a i glupo davati.Takodje sam cuo da moze da se igra na piratskim serverima.Jel to istina?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ako imas modem i ne isplati ti se da igras bilo koju igricu preko neta.

Osim ako nemas do jaja brzu digitalnu centralu

Pa i imam, ali nešto bočela da brljavi... ranije veza NIKAD nije pucala i imao sam protok preko 5kB konstantno, sad imam oko 3k (plus što povremeno dolazi do "zastoja", tj. jednostavno se zaglupi) a oće i da puca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dark Knight

WoW sam igrao igrao samo u LAN-u al isto sam cuo da moze na P. serverima.

Trebalo bi sad da kupim Guild wars al ne znam kakav je jer po netu svi razlicito pricaju o igri... icon_mrtav.gif

 

 

 

A da...i na oficijalnom Guild wars sajtu lepo pise da je igra optimizovana, pa moze bez ikakvih problema da se igra sa modemom....cak iako su igraci sa razlicitih kontinenata icon_rolleyes.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E GuildWars je zakon za WoW. Toliko paljevine na taj WoW... no.gif neopravdano.

Mozda, ali za nas koji nemamo te srece da kod kuce mozemo da igramo bilo koji MMORPG ostaje sam igranje po igraonicama, a zna se sta tamo postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Čuo sam da je Guild Wars mnogo dobar... em nije preterano skup, em ne traži mesečnu pretplatu ko WoW... da mi je bar konstantan protok na modemu...

Posedujem WoW i Guild Wars i odusevljen sam sa obe igre. Steta sto nemam vise vremena pa moram da se doziram icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Hmmm, ja sam čuo za tu igru. Mislim da se zove Knight Online ako na to misliš. I besplatna je skroz icon_da.gif

pronadjoh knight online na netu, al nije neka ggrafika, kolko videh...

 

 

ipak kupujem guild wars, prezalim jebene dve hiljade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

WoW se i dalje placja...

 

@Predator - pazi, imam 4 aktivna nivo 20 lika u GW, pretrchao sam SF, UW i FoW mali milion puta i dobro se naigrao...onda sam nabavio WoW i sa prilichnim otporom krenuo da ispitujem igru...Ali VERUJ MI, iako GW izgleda vizuelno ozbiljnije (mada se naviknesh na WoW brzo), WoW je daleko naprednija igra! samo mogucjnost skoka i to shto nema ogranichenja mapa uzhasno proshiruje igrachko iskustvo, da ne pricham o milion drugih stvari (ukljuchujucji i mogucjnost susreta sa drugim igrachima van grada)...GW je vishe arena team igra dok je WoW prosto i jednostavno - World Of Warcraft icon_biggrin.gif Zheljno ishekujem GW 2, imam osecjaj da cje ubaciti mnogo opcija koje su prvom delu nedostajale!

 

pivopije.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi od servera na kojem igrash (ovo se odnosi na WoW poshto si to pitao)

 

Imash nekoliko tipova servera - Normal, PvP, RP, RP-PvP

 

Na RP serveru zaista ima odredjene doze Rp-a...ima i onih zaludjenih fanatika koji su full time IC, ima opushtenijih, a pojavi se i po koji power-lvlr...

 

RP-PvP nisam posecjivao tako da ne znam

 

Normal ti je ono- zlatna sredina- nema RP-a, ali su ljudi manje-vishe opushteni i igra se jednostavno -igra..ima svega i svachega...mada je power lvling i ovde prisutan u odredjenoj kolichini...

 

PvP serveri se obichno svode na UBER tipove koji pokushavaju samo da se dokazhu i da nam objasne kako je najlakshe sticji za nedelju dana do lvl 60 i pljuvati po svima ostalima nazivajucji ih chuvenim pogrdnim - N00b! icon_smile.gif i to obichno vichu dok skachu po tvom leshu...

 

Zavisi, sharenoliko je...ti u sushtini igraj onako kako ti se svidja i nadji guild koji je u tvom fazonu - svet je ogroman i ima prostora za sve tipove igracha...

 

Farmovanje je prisutnije u GW nego u WoW-u, to mogu da zakljuchim po onom e shto sam do sada video...shteta GW serveri su bili mnogo opushteniji nekada icon_cry.gif ...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog burazera lože neki likovi da se WoW neće plaćati od NG. Koliko ima istine u tome?

možda ovoliko:

 

Kada izađe ekspanzija, znači uskoro, običan wow se neće plaćati mesečno. To je naravno samo navlaka, jer će likovi sa ekspanzijom trčkati svuda oko tebe, sa mnogo jačim Itemima itd. .. tako su već uradili sa jednom MMO igrom, ne sećam se kojom ...

 

btw Bane jel to tvoj Juno106 ? Nisam gledao Draconic uživo pa ne znam ni na čemu sviraš ...

 

živeli

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe...ne, nije moj Juno (mada sam imao prilike da isprobam jedan, i voleo bih jednog dana da ga imam u kolekciji icon_wink.gif )...

 

Ja sviram ovo:

 

user posted image

 

Pored njega imam i Roland A-37 i Roland JV 1010 modul, mada ih sada koristim pretezno u studiju (zajedno sa malim milionom soft synthova )...

 

Juno stoji u potpisu chisto kao respect ! icon_biggrin.gif

 

pivopije.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...