Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema katanac, JA SAM BJECKI DJECKI!

 

Nego Svab, imam za tebe jedan disk, ali ako obecas da neces prelaziti ulicu kad me vidis posle toga :da:

 

A ako budes dobar, imam jos jedan u rezervi :da:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stampi je jos nekoliko varijanti razglednica, ocekujte udarac.

 

Znas kako kazu, budi fin prema zeni koja drzi tvoj... u ustima. Ne bi bilo dobro da se naljuti!!!! :red:

Dobre savjete djelis, ali si sad ubila spontenost. To je kao u ekstremnim sportovima, cim pocnes razmisljati o opasnosti nista od tebe, ides kao kakva baba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu si, ali nikada nije na odmet da takvu informaciju imas negde u mozgu, za svaki slucaj.

Imala sam druga koji je, pa recimo podcenjivao zene, i nije ih nesto voleo, kao drustvo za razgovor, vec za neke druge stvari! Hvala bogu, u meni je uvek video druga, jer sam u to vreme bila slatki mali decacic.

Elem, priveo on ribu na gajbu, krenuli u akciju, a on ce njoj onaj fazon, droljo, kurvo, volis ovo, sve ste iste...

Nije bio kastriran, ali ga je posteno izgrebala i prepala. Smirio se nakon toga, i koliko znam , u ozbiljnoj je vezi. Sto znaci da malo nasilja ne deluje uvek pogubno! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'OD BLOGERASHICA NAJVISE MI SE SVIDZAJU MELLY BAMBY I CARSIJAQUIN. SVIDZAJU MI SE NJIHOVI BLOGOVI A POSEBNO MI SE SVIDZA BLOG OD LAMUZIKE JER TA DIJEVOJKA STVARNO ODLICNO CRTA!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!! JA SAM ISTO BIJO TALENAT ALI SAM KRENUO SA TERETANOM I OSTAVIO UMIJETNOST. JEDINO STO BI VAM JOS REKO JE DA SAM PROCITO DAVINCIJEV KOD I DA MI SE PRAVO SVIDIJO A POSEBNO MI SE SVIDJELO KAKO GLAVNI LIKOVI RAZMISLJAJU POOOOZZZZZZZZZZZZZ P.S OD SVIJU UMIJETNOSTI NAJVISE MRZIM OPERU GDJE ZENTURACE PIJEVAJU KO KOKOSKE A NISTA NE RAZUMJES (GROM TE PO MAHALI GANJO UZASNA UMIJETNOST'

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo bas maoprije nesto sam se mislio i ovo sad ovde otvaram necu mrtve pevace sas zivi u 1 theard drzet

al i na mrtve pevace moramo mislit i dobre pesama su imali

mozda ova mlada raja na sajtu opste vise i nezna ko si te pevace bile

al pesme nihove uvjek ustajo zive

znam slucaj Falko kad je poginuo

posle njegov smrt njegova posledna pesma bila No1 na sve muzicke stanice (Tv i Radio) i to dugo vremena

falko je austrijanac bio u dale njegova muzika se slusa i zasluszio je respekta

al sad cu od nase legende malo

brat od Jasara Ahmedovski

je bio Ipce Ahmedovski to je legenda prava bila nadimek muje je bio Mali Rambo

i nazalost nisam nigde mogo sad da nadzem njegove tacne podatke u internet

on je poginuo na udes sa autom u mlade godine prije ja mislis 6do 8 godina ko njegove pesme zna nikad nece njemu past ipce u zaborvlaj

dal je stvarno to samo udes bio kad je Ipce Ahmedovski (mali rambo)

poginuo to je znak pitajna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...