Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

boro, provali sto su se svi nalozili da vide skeniranog "malog boru"!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

a moje dupe niko da pomene!!! tcccccc....

 

PERVERZIJAAAAAAA!!! mhihi.gif

Ma koliko imao repsecta prema Bori i njegovom Malom, kad sam pomenuo slike, ipak sam mislio na female momenat u toj prici icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti bi da das svoju ocenu,a?

Ne znam koliko si upucena u moj lik i delo, ali ja sam opste poznati kriticar i poznavalac domace scene...bilo kojih oblika! Pogotovo demo radova sa iste.

 

Evo link npr:

http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=22845&st=0

 

Stoga, ako si za strucnu ocenu, samo se javi icon_da.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam ja zaduzen za ocjene.

Stoga, ako si za strucnu ocenu, samo se javi

 

pa...ovaj...ko sada.....kako....sta.....

 

dajte ljudi...organizujte se, ipak je u pitanju materijal za spot i to bend bendova "bjecki djecki"!!!

i...kome sada da saljem???

 

Pa cak ni ovi iz Beca, a pricaju nesto da su fanovi.

naravno da su fanovi, nisu dzaba iz beca icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa...ovaj...ko sada.....kako....sta.....

 

dajte ljudi...organizujte se, ipak je u pitanju materijal za spot i to bend bendova "bjecki djecki"!!!

 

Opusteno, sve je pod kontrolom. Da bi doslo do samog snimanja, treba pre toga da se proveri materijal, a tu sam pravi covek za to. To treba samo sad da uradis, i nikad vise. Posle toga ces potpisati ugovore, sta i kad zelis da uradis. Tako to ide na zapadu.

 

 

Ako sve bude OK, materijal se prosledjuje ostatku benda, a zatim i ostatku planete posredstvom odlicnih distributerskih kanala kojem moja izdavacka etiketa (Krv Produkcija, www.krvprodukcija.tk) raspolaze.

 

pivopije.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeb´o lud zbunjenog!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ljudi....pa spot je vec snimljen(hteli smo da vas iznenadimo)!!! Bice da je boro u velikoj frci pa vas nije obavestio o tome!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ma, ne sumnjam da demo radovi postoje... Tako i treba, podrska, ali ovde govorimo o profi spotu za profi grupu. Taj demo rad tek treba da se sredi i updateuje/obradi novijim tehnoloskim resenjima, nista na brzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...