Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Veruj mi, trudim se. :da:

Ono od pre 2 godine jeste bilo bolje od ovog, al' veruj mi, bice izjednaceno sa 2007.-om kad ih cujemo live @ SKC! Ne vredi porediti live stream sa donekle losom publikom, i bas kad si na koncertu, a kad je super publika, kao sto cemo biti mi, nadam se!!! :rockdevil::rockdevil:

Ovime sam htela reci da se vrlo lako moze ova godina izjednaciti sa 2007.-om.

Mis'im, videli smo jedan koncert sa ove turneje, sa donekle losom publikom, kod nas ce biti bolje.

Mis'im, em sto je publika bolja, em sto je mnogo bolji osecaj (i mnogo bolje dozivis koncert) kad si na samom koncertu, a ne kad ga gledas kod kuce uz kokice/stagod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sada ide samo zbog bloodbounda i sabatona. Ne ulazu energiju u nastup uopste, publika ce izvaditi koncert manje vise, ali mora i bend da radi nesto. Jesu oni odradili profesionalno korektno ovaj koncert, ali kao po kalupu. Jbg. :/ Ovo od sinoc me je podsecalo na iron maiden, sa prvog koncerta kod nas. Odsvirali su sve super, ali ponasanje na bini je sve samo ne energicno. Bio sam u trecem redu i imao utisak kao da sedim kod kuce i gledam koncert, dakle 0 energije.

Mnogima se ide zbog predgrupa.

Jesu sjajne, ot stoji, al' ja prvenstveno idem zbog HF-a, naravno. :bigblue:

 

Dobro da, nije bas bilo energije nesto, nisu bili zivahni. Osim Andersa. :rockdevil: On je likcina nevidjena, samo se oni Nemci nisu bas uklopili sa onim njegovim bubnjanjem kad je pokusavao da ih malko pokrene, da ucesvuju u prvaljenju bolje atmosfere.

Da je Magnus tu, on bi napravio show :rockdevil: , Fredrik je malko povuceniji. Al' dobro, jedan je Magnus i basisti sa takvom energijom na sceni su vrlo retki.

Joacim je OK.

Oscar ce nas malo zabaviti njegovim srpskim, nadam se, pa ce da bude zanimljivije. :bigblue:

A sto se tice Andersa, tu nema sta da se kaze, gore sam pisala o njemu. Covek je stvarno lik nevidjeni! Verujem da ce biti isto zanimljiv koliko je bio i u Nemackoj. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 !!!

Secem ruku ako bude vise od 4-5...

ja hm dajem dve godine

 

mislim daj cak i ja koji se przim na sve sto je gej kazem da ce ovo biti sranje :) :) :)

 

 

i zalim sto sam kupio kartu :'(

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

Mada, mozemo da otvorimo i kladjenje :)

Da, specijalno da se otvori kladjenje, za koliko godina cu ja prestati da se lozim na muziku HF-a.

Mis'im, cool.

:no:

 

ma ajde ljudi sad ispada da sirimo neki hejt pred koncert, ja iskreno zelim da bude dobra atmosfera i provod!!

Prodato je dosta karata i bice publike, napisite im neki transparent "Give us 100%" :):)

Tako je!

Svi zelimo dobru atmosferu i provod, a ja znam da ce meni biti super.

Za vas ostale ne znam.

 

mislim daj cak i ja koji se przim na sve sto je gej kazem da ce ovo biti sranje :):):)

To znaci da nisi u pravu.

Dobro, tebi mozda i bude, al' meni nece sigurno.

 

 

i zalim sto sam kupio kartu :'(

I ja zalim sto sam za Mejdene (sve ukuno, karta i prevoz) dala do sad najvise para nego za bilo koji drugi koncert u Srbiji, pa eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za jedno 10 godina smejaces se ovome svemu, kako si se palila na HF kao niko i slicno... :smile:

Cekaj, a sta ima lose voleti neki bend, braniti ih, i misliti da nisu toliko losi, za razliku od ostalih koji su ovde dosli samo da ih pljuju?

 

Ja volim i njihovu muziku i njih.

Dobri su muzicari, i mislim da nije potrebno ovoliko negativnih komentara o njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro da, nije bas bilo energije nesto, nisu bili zivahni. Osim Andersa. :rockdevil: On je likcina nevidjena, samo se oni Nemci nisu bas uklopili sa onim njegovim bubnjanjem kad je pokusavao da ih malko pokrene, da ucesvuju u prvaljenju bolje atmosfere.

Da je Magnus tu, on bi napravio show :rockdevil: , Fredrik je malko povuceniji. Al' dobro, jedan je Magnus i basisti sa takvom energijom na sceni su vrlo retki.

Joacim je OK.

Oscar ce nas malo zabaviti njegovim srpskim, nadam se, pa ce da bude zanimljivije. :bigblue:

A sto se tice Andersa, tu nema sta da se kaze, gore sam pisala o njemu. Covek je stvarno lik nevidjeni! Verujem da ce biti isto zanimljiv koliko je bio i u Nemackoj. :rockdevil:

Evo, iz ovog se vidi da nije bas da ih stalno branim id agovorim da su divni krasni, zanimljivi i da nikad ne grese.

 

Al' zaboravila sam da pomenem Pontusa (videla sam da mi je nesto prazno), koji se bas ifno uklopio u bend.

U pocetku mi je bilo cudno da ga gledam sa njima (recimo, kad sam gledala spot za 'Any Means Necessary'), al' sad mi je OK, kao sto sam i rekla da ce biti.

Gresio je u solazama, to stoji. Dobro, bar kol'ko sma ja cula.

E sad, dobro, necu zameriti coveku, ipak je tek usao u bend, vezba jos uvek (a mozda mu je jednostavno lakse da zapamti neke delove ako malko promeni :bigblue: ), i vremenom ce biti bolji.

 

hm oni dobri muzicari :):):)

Bitno da su Gardijani najbolji na svetu.

(opet kazem, volim ja Gardijane, al' ih uvek dajem za primer zato sto znam da ih ti uzdizes u nebesa)

 

I da, jesu dobri muzicari (HF).

Samim tim sto su dogurali dokle jesu i sto i dalje prave dobro pesme (naravno, zavisi od ukusa, meni se novi album svidja, za razliku od vas ostalih, i ne zato sto ja njih obozavam pa ni za jedan album ne smem/necu da kazem da je los, nego zato sto mi se zaista svidja; i ne, nemoj govoriti opet kako nemam ukusa ili nesto slicno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

HammerFall je u stvaralačkom padu, to stoji, a nastup uživo neću komentarisati, jer sam rekao da ne mogu da sudim na osnovu onog snimka. Sve to ne znači da HammerFall jednog dana opet neće biti jak. Jer, bez starca nema udarca. Meni Maideni , Grave Digger i Saxon sada deluju da su u boljoj formi no ikad, pa i Judasi bi bili, da Halfordu ne propada glas. Prema tome, iskulirajte, dođite na koncert i to je to. Uz to, ja Bloodbound ne bih propustio ni za živu glavu.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

odustajem ne mogu da se raspravljam

jbg gotivis ih bravo

Da, i tu nema nista lose.

 

za Gardijane cu samo reci

sacekaj da im izadje orkestarski album pa ces videti kakvi su muzicari ;)

Opet kazem, volim i ja Gardijane, i nije mi bas milo da ih dajem kao primer, al' to samo zato sto znam da ih ti uzdizes u nebesa.

Ja Hansija jako cenim jer on sam jako ceni Freddie-ja i Queen su mu uzor, a to je znak da ima ukusa. Kroz pesme se moze videti da je dobar muzicar.

Sto jes', jes'.

 

I da, verujem da ce album biti cool.

Obicno su ti orkestarksi albumi mocni. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, specijalno da se otvori kladjenje, za koliko godina cu ja prestati da se lozim na muziku HF-a.

Mis'im, cool.

:no:

I ja zalim sto sam za Mejdene (sve ukuno, karta i prevoz) dala do sad najvise para nego za bilo koji drugi koncert u Srbiji, pa eto.

 

Ne za koliko godina cesh prestati da se lozish na njihovu muziku, nego kad cesh realnije gledati na njih. Pa svi mi ovde se lozimo na njihovu muziku...

Meni su Maideni bili i ostali najbolji, pa sam ih pljuvala posle koncerta 2007.

Btw, ti si prva osoba koja se zali shto je ishla na ovaj koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Punish & Enslave

2. Crimson Thunder

3. Legion

4. Blood Bound

5. Renegade

6. Hallowed Be My Name

7. The Abyss/Last Man Standing

8. Heding The Call

9. Glory To The Brave

10. Something For The Ages

11. Any Means Necessary

12. Natural HIgh

13. The Way Of The Warrior

14. Between Two World

15. Riders Of The Storm

 

--------------------

 

16. Lore Of The Arcane/Trailblazers

17. Let The Hammer Fall

 

--------------------

 

18. Hearts On Fire

Nema potrebe komentarisati, boldovao sam :mrgreen: Ovo ostalo mogu i da ne sviraju sto se mene tiche.

 

 

 

Ono shto pocinje da me smara, je to sto su im koncerti postali suvishe predvidivi i staticni, i sto imaju previshe pesama sa novih albuma. Ok kapiram ja da je turneja povodom novog albuma, ali kao vec 6 godina sviraju 'Glory to the Brave - Let the Hammer Fall - HammerFall - Heading the Call - Legacy of Kings - Renegade' eventualno i izbace ponesto. Kao mogli bi da se sete da su sa prava 3 albuma imali i druge pesme. Ne znam koliko je live stream objektivan, nisam ga gledao, a publika je iz Hambrga, dodjavola tamo je Wacken, a imaju dobre metal koncerte 2 puta mesecno, kapiram da bi se i ja smorio da gledam HammerFall 14ti put :mrgreen: Nadam se samo dobroj atmosferi kod nas, mada me brine to sto imam utisak da ce se publika u SKCu ponashati kao da je Sabaton headliner, barem ona ekipa koju ja znam da ide na koncert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...