Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Sto bre svi koji slusaju HF slusaju i Children of Bodom? Ta dva benda su razlicite muzike,a hiljadu znam onih koji slusaju HF i COB.Kao to mu dodje na isto,neki power ovaj,neki power onaj, ima i klavijature i...MA KURAC ! HF SU BRE TATE OVIM NADROGIRANIM MAJMUNIMA STO JASU GITARE UMESTO DA IH SVIRAJU ! NEMAJU APSOLUTNO NIKAKVE VEZE ! MNOGO ME NERVIRA I SAMA POMISAO DA NEKO POMENE HF PORED OVIH BRADATIH NALAKIRANIH EPILEPTICARA! wallbash.gificon_mad.gif

Brate,nista licno. icon_biggrin.gif

Inace imas temu vec,a i reakcije na novi album.Ne znam kako nisi video... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre svi koji slusaju HF slusaju i Children of Bodom? Ta dva benda su razlicite muzike,a hiljadu znam onih koji slusaju HF i COB.Kao to mu dodje na isto,neki power ovaj,neki power onaj, ima i klavijature i...MA KURAC ! HF SU BRE TATE OVIM NADROGIRANIM MAJMUNIMA STO JASU GITARE UMESTO DA IH SVIRAJU ! NEMAJU APSOLUTNO NIKAKVE VEZE ! MNOGO ME NERVIRA I SAMA POMISAO DA NEKO POMENE HF PORED OVIH BRADATIH NALAKIRANIH EPILEPTICARA! wallbash.gificon_mad.gif

Brate,nista licno. icon_biggrin.gif

Inace imas temu vec,a i reakcije na novi album.Ne znam kako nisi video... icon_biggrin.gif

Pa.....mozda zato sto nisu ograniceni kreteni..... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ovo ovdje pripada?

 

 

a sad su svi kao porasli i ne vole hammerfall icon_smile.gifbiggrin.gif do jajno.

Ja ih još uvek gotivim, možda ne toliko kao kad sam ih prvi put čuo na 202-ci, tad sam se popalio kao najgori klinac!

 

Njihova svirka mi je strava, ali, kao i kod mnogih drugih power bendova, pevač je nešto slabija tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti si sve reko. pivopije.gif Sad smo kvit.

 

A stvarno nisam hteo da ovako temu zapocnem.Mislio sam posto vec ima, ide na djubriste, pa bar da ne ide prazna.Taman sam teo i da se "olaksam" sto se tice takvih "power/prog" grupa,da ne idem da im upropascavam teme bez potrebe.

 

A je l' ste culi da HF dolazi sa Stratom u Budimpestu? Bice havarija,moram da idem obavezno! icon_rockdevil.gif

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...